جعبه رشته آش و پلویی + کارتن مادر ( بسته بندی مقوایی و کارآمد )

جعبه بسته بندی رشته آشی و پلویی + کارتن مادر

جعبه رشته آش و پلویی به همراه کارتن مادر برای بسته بندی و ارسال راحت آن ها به انواع فروشگاه های مواد غذایی، خواربار،  رستوران و مطبخ ها، بازار داخلی و صادراتی تولید و چاپ میشود. تنوع در طبخ آش داخل کشورمان به چندین روش انجام می گردد اما نوع رشته ای آن طرفداران بسیاری دارد، رشته پلویی همان رشته های تیره رنگ هستند که برای پخت رشته پلو و غذاهای محلی از آن استفاده می کنند به نسبت رشته ضخیم آش، نوع رشته پلویی ظریف و شکننده می باشد که این امر بر روی بسته بندی تاثیرگذار است.

جعبه رشته آش | رشته پلویی

رشته آشی به رنگ سفید و از آرد گندم درست شده که نوع نازکتر آن رشته پلویی نام دارد و رنگ تیره این مدل رشته به دلیل آن است که هنگام تولید در مرحله آخر آنرا مقداری تفت میدهند ولی رشته آشی را به صورت خام بسته بندی می کنند. ضخیم و نازک بودن این رشته ها نوع بسته بندی را تغییر میدهند و تولیدکننده باید در نظر داشته باشد که محصول نیاز به مراقبت و استحکام کافی هنگام تکان خوردن پس از تولید را دارد.

جعبه مقوایی تک لایه که در گرماژ بالا برای بسته بندی این محصول تولید شده به چند مدل کشویی، زیره رویه، ته قفلی درب دارویی، جعبه تایدی ( پوشش تمام عرضی) ، جعبه پنجره ای طلق دار پرکاربرد بوده که به تازگی نوع کیبوردی آن نیز مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

رشته آشی و پلویی شکننده و به ضربات حساس می باشند این موضوع باعث شده هنگام بسته بندی برای اطمینان بیشتر و خسارات کمتر از بسته بندی اولیه نایلونی استفاده کنند سپس داخل یک بسته بندی مستحکم مقوایی قرار دهند. مدل های متفاوتی که نام بردیم هر کدام کارایی خاص خودش را دارد.

جعبه تلسکوپی رشته آش و پلو

جعبه رشته کشویی و زیره رویه یا تلسکوپی از دو جز مقوایی اغلب هم جنس یا مخالف ساخته شده اند. در مواردی دیده اید که جنس زیره یا داخلی از مقوای بازیافت شده ی فشرده ( مقوای کرجی ) میباشد که تولیدکنندگان به دلیل بهداشتی نبودن این مقوا روکش سلفونی برای آن در نظر میگیرند که گاهاً لوگو و نام برند را به شکل سرتاسری بر روی آن چاپ کرده اند.  یعضی از تولیدکنندگان به این امر اکتفا نمی کنند و بسته بندی اولیه نایلونی وکیوم شده را برای رشته های تولیدشده در نظر می گیرند. زیرا این رشته ها بر اثر کوچکترین ضربه خرد شده و به داخل طرف میریزند، در آخر نیز نارضایتی مصرف کننده را بهمراه دارد.

جعبه لاک باتم و چسبدار تمام عرض

ته قفلی درب دارویی از جنس ایندربرد جعبه رشته آش یا پلویی به شکل یک مستطیل می باشد که رشته ها داخل یک بسته بندی نایلونی یا به صورت باز داخل آن قرار داده می‌شود. جعبه درب پوشش تمام عرضی یعنی دو طرف به تمام عرض لبه چسب خورده و برای باز کردن بسته بندی باید آنرا برش میدادند که امروزه کارخانه کارتن سازی یک خط چین به نام پرفراژ برای بازگشایی این جعبه قرار داده است.

بیش تر بدانید : مدل های متنوع جعبه مقوایی ( زیره و رویه، کشویی، لاک باتم و غیره ) را اینجا ببینید!

جعبه پنجره ای طلق دار

جعبه پنجره ای طلق دار مناسب برای رشته آشی و پلویی از این نظر که مصرف کننده قبل از خرید رشته ی مورد نظر را میبیند و میتواند بهتر تصمیم بگیرد که چه ابعاد و نوعی را برای پخت و پز خود نیاز دارد تقریبا میتوان گفت که برای تمامی مدل ها این امر اجرا شده است زیرا برای دسته ی مواد غذایی این مسئله فروش بیشتری را به وجود می آورد.

چاپ جعبه رشته آش و پلویی

جعبه بسته بندی رشته آش و پلویی از جنس مقوای ایندربرد و پشت طوسی یک رو سفید، قابلیت چاپ پذیری و نمایش طرح چاپی به صورت شفاف و واضح را دارد، رشته که یکی از اقلام افزودنی هنگام پخت و آشپزی میباشد طرح چاپی آن مسلماً غذایی ست که رشته در آن استفاده می شود در نتیجه نیازمند به تصویر کشیدن با رعایت ترکیب رنگ و جزییات طرح می باشد این ویژگی پردازش تصویر را در دستگاه چاپ افست میتوان پیدا کرد که به صورت مستقیم بر روی ورق مقوایی تک لایه جعبه چاپ می‌شود.

طرح چاپی جعبه بسته بندی رشته آشی یک کاسه آش بهمراه تمام مخلفات افزودنی روی آن میباشد که با دقت پیکسلی بالا اجرا شده و نام برند و میزان حجم آنرا به کیلوگرم بر روی آن به صورت یک فونت نوشتاری درج کرده اند. طرح بسته بندی رشته پلویی نیز همانند نوع آشی یک تصویر از وعده غذایی به نام رشته پلو میباشد و مشخصات وزنی و نام تولیدکننده را بر روی آن مشاهده می‌کنید.

کارتن مادر و فله ای رشته آشی + پلویی

جعبه های بسته بندی انواع رشته در حجم های تا ۵۰۰ گرم برای جابجایی و حمل و نقل نیازمند بسته بندی بزرگ تر میباشند که به آن کارتن مادر می‌گویند، این نوع کارتن بسته بندی در مدل ۴ درب آمریکایی ( معمولی ) چاپدار و بدون چاپ تولید می شود. کارتن سه لایه از جنس کرافت که توانایی حمل تا ۲۴ جعبه بسته بندی رشته آشی و پلو را در وزن ۳۰۰ – ۵۰۰ گرمی را دارد.

جعبه بسته بندی ماکارونی و کارتن مادر + پک کیلویی

کارتن فله ای، بسته بندی کارتنی لایه دار از جنس کرافت قهوه ای یا سفید که با چاپی فلکسویی برای حجم ۱ کیلوگرم به بالای رشته آشی و پلویی تولید و چاپ میشود. اگر بسته بندی کارتن رشته آش ۵ کیلوگرمی را دیده باشید یک کارتن سه تا پنج لایه که رشته به صورت فله ای داخل یک نایلون پلاستیکی درون آن ریخته شده است.

سوالات کاربران عزیز

کارتن مادر برای جعبه رشته آش ابعاد عمومی داره؟ چه تعداد جعبه داخلش جا می گیره؟

کارتن آماده ۴ درب از قبل تولید شده ابعاد متفاوتی دارند با یک محاسبه می توان متوجه شد که چه تعداد جعبه رشته داخل آن جا می گیرد فقط کافیست ابعاد جعبه را به کارشناسان ما بگویید تا محاسبات لازمه را انجام دهند.

کارتن بسته بندی رشته آش جهت ارسال به رستورانها ۵ لایه برای ۵ کیلو مناسبه ؟

بله این نوع بسته بندی تحمل وزن تا ۱۵ کیلو را نیز دارد.

جعبه رشته پلویی برای صادرات چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

جعبه صادراتی رشته از جنس مقوای ایندربرد و مدل پنجره ای طلق دار با چاپ افست مناسب برای بسته بندی می باشد.

صحبت آخر

بسته بندی رشته پلویی و آشی توسط کارتن فله ای و جعبه های مقوایی تک لایه انتخابیی مناسب جهت ارسال و جابجایی این مواد غذایی شکننده میباشد. جنس مقوا طوری ست که مانع از آسیب فیزیکی و نفوذ رطوبت به داخل بسته بندی می شود، مشتری بر حسب مدل و چاپ مختص برند شما در فروشگاه به دنبال محصولتان می‌گردد پس باید در انتخاب نوع بسته بندی و چاپ مربوط به آن دقت کنید و با کمک گرفتن از تجربه های یک کارخانه کارتن سازی آمار فروش خود را افزایش دهید و میزان حاشیه سود دهی خود را بالا ببرید. کارشناسان و مشاورین فروش ما برای راهنمایی و کمک از طریق تماس آماده خدمت رسانی هستند.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *