جعبه گلس موبایل و چاپ کارتن محافظ صفحه گوشی

جعبه و پک مقوایی موبایل 01

جعبه گلس موبایل و دقت در چاپ آن زمانیکه گوشی های هوشمند وارد بازار شدند و عموم مردم بعد از مدتی به این موضوع پی بردند که صفحه نمایش گوشی های هوشمند از حساسیت بالایی برخوردارند و نیازمند مراقبت ویژه ای توسط یک لایه ی نازک و شفاف می باشند، برای تولیدکنندگان به مسئله ای مهم و سودآور تبدیل شد.

گلس موبایل

گلس موبایل یا محافظ های صفحه نمایش شیشه ای به یکی از لوازم جانبی ضروری برای اکثر کاربران گوشی های هوشمند تبدیل شده است. یک گلس موبایل با کیفیت خوب میتواند از صفحه نمایش گوشی شما در برابر خط و خش، ترک و شکستگی در صورت افتادن محافظت کند.

 با وجود گسترده بودن برند های بسیار زیاد برای انتخاب و خرید، پیدا کردن بهترین نوع آن را از روی بسته بندی میتوان حدس زد هر چقدر یک تولیدکننده به شکل ظاهری خارجی یک محصول که همان بسته بندی میباشد اهمیت دهد مسلماً محتویات داخل بسته بندی که کالا ی تولید شده ی خودش میباشد بیشتر از اینها حائز اهمیت است، این موضوع یک خریدار را با خیالی راحت به سمت خرید محصول شما هل می‌دهد. یک تولیدکننده از ویژگی های بسته بندی خوب نباید غافل بماند در ادامه تاثیرات بسته بندی گلس موبایل را برایتان توضیح خواهیم داد.

جعبه گوشی موبایل و روند تولید آن | مدل بسته بندی کارتن

پک مقوایی گلس گوشی هوشمند

اگر دقت کرده باشید مدل پک مقوایی پنجره ای طلق دار در بین بسته بندی گلس موبایل پرطرفدار و کارآمد بوده، این مدل از جنس مقوای ایندربرد با ضخامت و گرماژ زیاد برای بسته بندی گلس گوشی در نظر گرفته می شود، این مدل به دو دسته ی درب آویز دار و بدون آویز تقسیم شده، مدل پک مقوایی گلس درب آویز دار مناسب برای فروشگاه لوازم جانبی موبایل می باشد که در رگال های قاب گوشی و محافظ صفحه قرار میدهند این سبک از طراحی پک مقوایی باعث میشود راحتی در انتخاب و گزینش سریعتر زمانیکه میخواهید مدل گوشی و گلس مورد نیاز را از بین چندین نوع گلس پیدا کنید مدل جعبه پنجره ای طلق دار ترکیبی از طلق و جعبه ی مقوایی دو درب دارویی و لاک باتم ( ته قفلی ) میباشد.

به دلیل ظرافت این محصول به غیر از جعبه مقوایی با ارتفاع کم، گونه ای از بسته بندی را در نظر گرفته اند که با عنوان پاکت مقوایی بدون ارتفاع و فقط طول و عرض دارد که از وسط تا شده و توسط برش لترپرس جایگاهی طراحی شده که گلس داخل آن چفت شده و بدون تکان خوردن و هر گونه آسیبی برای مصرف به هر نقطه ای که مقصد باشد ارسال می گردد.

این پاکت مقوایی نیز در دو مدل آویز دار و بدون آویز تولید میشود که نوع آویزی آن پرکاربرد و پرفروش تر است زیرا همیشه راحتی، انتخاب اول هر شخص می باشد. امروزه مقوای کرافت در بسته بندی انواع محصولات حضور دارد در این مورد نیز حضور خود را پر رنگ کرده و بعنوان جعبه مقوایی محافظ صفحه گوشی هوشمند به بازار عرضه میشود.

جایگزین طلق در پک مقوایی تلفن همراه

پک و جعبه مقوایی گلس موبایل اکثراً دارای یک پنجره ای طلق دار می باشند تا برای تعمیرکار و خریدار تشخیص آن برای مدل گوشی مورد نظر راحت تر شود در مواردی برای تولیدکننده هزینه ی طلق سنگین و خارج از برنامه ریزی بودجه بسته بندی می باشد به همین خاطر تصمیم را بر عهده ی کارگاه کارتن سازی می گذارد.

تا به امروز کارتن سازی برای هر مشکل بسته بندی راه حلی نوین و کارآمد عنوان کرده است. پک مقوایی و جعبه گلس موبایل نیز شاهد این راه حل های چاپ و بسته بندی بوده اند، روکش سلفونی براق یا مات که جز خدمات پس از چاپ نیز می باشند جایگزین مناسبی برای طلق پلاستیکی است.

چاپ پک گلس موبایل

برای پک مقوایی گلس گوشی به چند دلیل از چاپ افست استفاده می کنند.

  1. نمایش جزییات مدل، ابعاد، مات/شفاف بودن گلس، هولوگرام و نام برند
  2. رنگ بندی متفاوت هر کدام از برند های تولیدکننده گوشی موبایل
  3. وضوح تصویر و شفافیت
  4. طرح چاپی تصویر موبایل و نحوه قرار دادن گلس روی صفحه با رسم شکل

در این نوع چاپ از رنگهای نامحدود برای جوهر استفاده می‌کنند و به همین دلیل این چاپ به نسبت نوع فلکسویی زمان بیشتری برای تولید نیاز دارد. این پاکت و جعبه های مقوایی در رنگ های متفاوتی دارای مشخصات و تصویر محصول درون خود هستند که به دلیل گرماژ بالا دارای ضخامت کافی برای جابجایی و حمل و نقل هستند.

کارتن مادر جعبه ( پک ) مقوایی

این جعبه های مقوایی پس از تولید نیاز به بسته بندی بزرگتری برای ارسال و جابجایی دارند که در تعداد بالا و به دور از صدمات احتمالی به بازار داخلی و خارجی عرضه شوند. بر روی کارتن مادر تعداد دقیق جعبه های مقوایی گلس موبایل را نوشته که این امر سبب شمارش هنگام انبارگردانی، تخلیه و بارگیری نیز می‌شود.

سوالات کاربران

جعبه مقوایی گلس موبایل زرد رنگ با نوع سفید آن تفاوت قیمت دارد؟

بله مقواهای رنگی با نوع خام و سفید رنگ ایندربرد تفاوت قیمت دارند.

راهی برای ارزان تر شدن قیمت تمام شده پک گلس موبایل دارید؟

بله اگر میخواهید قیمت نهایی کاهش پیدا کند بهتر است از مقوای پشت طوسی برای بسته بندی استفاده کنید.

برای چاپ پک گلس از لیبل پشت چسبی میخوام استفاده کنم، رنگی آنرا تولید می کنید؟

بله امکان تولید هر رنگ و با طرح چاپی لیبل وجود دارد.

حرف آخر

جعبه و پک مقوایی گلس موبایل یک امر مهم برای حفاظت این محصول جانبی گوشی هوشمند میباشد. مدل های متفاوتی در کشور های تولیدکننده و صادرکننده گوشی تولید و چاپ می گردد که زبان نوشتاری انگلیسی و چینی آن دلیل تمایز با نوع داخلی می باشد. کارخانه کارتن سازی در ایران توانایی تولید هر گونه بسته بندی اعم از جعبه مقوایی موبایل مناسب برای بازار داخلی و خارجی را دارد برای اطلاعات بیشتر و نوع عملکرد واحد های مختلف کارتن سازی با کارشناسیان مربوطه و مشاورین جهت راهنمایی تماس حاصل بفرمایید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *