جعبه موس و کیبورد کارتن سینگل فیس و مقوایی

جعبه بسته بندی موس و کیبورد

جعبه موس و کیبورد جزو بسته بندی قطعات لوازم کامپیوتر میباشد همانطور که می دانید این قطعات از حساسیت بالایی برخوردارند و دارای اجزای گران قیمت و ارزشمندی می باشند پس نیازمند بسته بندی محکم و مقوام برای جایجایی و حمل هستند. انواع جعبه و کارتن متناسب با شکل ظاهری و قطعات داخلی آنها تولید و چاپ می گردد که در ادامه با خواندن این مطالب خصوصیات این جعبه ها را بهتر می شناسید.

جعبه موس و کارتن کیبورد

ماوس و به اصطلاح انگلیسی ( Mouse ) یک جزء از کامپیوتر میباشد که توسط سیمی مجزا یا بی سیم به همراه یواس بی دانگل از طریق بلوتوث استفاده میشود تا عملکرد کلیک و اشاره گر را توسط سخت افزاری انجام دهد. در بیشتر موارد دانگل به صورت نرم افزاری بر روی مادربرد کامپیوترها قرار داده شده است که دیگر نیازی به usb آن  نیست. این تفاوت نوع موس کامیپیوتر در بسته بندی نیز تاثیرگذار میباشد از این جهت که در برش و طراحی یک منقسم یا نگهدارنده برای قطعه ی دانگل نوع موس بی سیم در نظر میگیرند.

بسته بندی موس به صورت جعبه تک لایه از جنس مقوای پشت طوسی و ایندربرد است زیرا ماوس دارای حجم و وزن کمی میباشد به همین خاطر یک مقوا با گرماژ بالا مناسب برای جعبه بسته بندی این قطعه ی کامپیوتری ست. اکثراً برای این جعبه بسته بندی موس ها یک قسمتی را جهت آویز در رگال فروشگاه کامپیوتری برش میدهند که به این مدل جعبه ها درب دارویی آویز دار می گویند. دیگر جعبه های بسته بندی تولید شده برای ماوس رایانه دو درب دارویی و لاک باتم ( ته قفلی ) می باشد.

کارتن کیبورد، ابتدا شاید برایتان سوال باشد که چرا بسته بندی کیبورد را کارتن صدا زدیم اما برای موس از کلمه ی جعبه استفاده کردیم؟ جواب این سوال ساده است. جعبه برای بسته بندی های تک لایه کاربرد بیشتری دارد و اصولاً کارتن بیانگر یک بسته بندی متشکل از چند لایه مقوایی مسطح و فلوت دار میباشد که برای اجسام با وزن نسبتا بالا و ابعاد بزرگ استفاده می شود.

کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر با چاپ فلکسو و لمینتی

کارتن کیبورد یک بسته بندی دو لایه سینگل فیس و سه لایه میباشد که برای وزن به نسبت سنگین کیبورد و سایز مستطیلی بزرگ آن در نظر گرفته می شود، مدل این کارتن کیبوردی، کشویی، درب دارویی ته قفلی است که بنابر وزن و سایز کیبورد مورد نظر لایه بندی آن تغییر می‌کند. همانند جعبه موس برای این کارتن های بسته بندی کیبورد اغلب دستگیره های پلاستیکی بر روی درب آن طراحی می شود تا هنگام خرید و حمل آسودگی را برای خریدار فراهم کند.

کارتن های تولید شده در رابطه با بسته بندی این محصول به دو نوع کارتن لمینتی  و فلکسویی تقسیم میشود که این موضوع برگرفته از نوع چاپ آن ها میباشد.

چاپ بسته بندی موس و کیبورد

طرح چاپی ر روی این مدل بسته بندی به دو صورت جعبه موس و کارتن کیبورد متفاوت است. در جعبه بسته بندی ماوس از چاپ افست و گاهی خدمات چاپی روکش سلفون و برجسته سازی بهره میبرند ولی در کارتن بسته بندی کیبورد هر دو شیوه ی چاپی فلکسویی و لمینتی را اجرا می‌کنند. طرح چاپی شامل مدل، مشخصات و تصویر کالای داخل بسته بندی است که خریدار با یک نگاه متوجه شکل ظاهری و ویژگی های محصول مورد نظر می شود.

منقسم بسته بندی کیبورد و ماوس

جعبه ماوس و کیبورد

منقسم در این مدل بسته بندی تعداد سه قطعه را داخل یک محفظه به دور از هرگونه آسیب احتمالی نگه میدارد، کیبورد، موس و دانگل هر کدام در این بسته بندی داخل جایگاه خود توسط منقسم مقوایی قرار میگیرند اگر در تص.یر مشاهده کنید متوجه خواهید شد که کارگاه کارتن سازی برای هر کدام از آنها توسط برش چگونه یک قسمت مجزا ایجاد کرده است.

سوالات کاربران

بسته بندی کیبورد گیمینگ با کارتن فلکسویی بهتره یا لمینتی؟

بنابر بودجه و زمان مورد نظرتان میتوانید با کمک مشاورین ما انتخاب مناسبی انجام دهید. در کل کارتن لمینتی چاپی زنده و واضح دارد که نوع کارتن فلکسویی اینطور نیست.

برای مدل کشویی، جنس قسمت داخلی را میتوان مقوایی تک لایه انتخاب کرد؟

بله در صورت تمایل میتوانید این درخواست را داشته باشید.

منقسم بسته بندی با طرح چاپی هم تولید می‌کنید؟

بله امکان تولید آن وجود دارد.

صحبت آخر

جعبه بسته بندی موس و کیبورد که دو قطعه ی کاربردی و ضروری کامپیوتر است باید دارای ویژگی هایی باشد تا از زمان تولید، در بارگیری و چیدمان داخل یک فروشگاه کامپیوتر و بعد از آن فروش و حمل توسط مشتری یا خریدار سالم بماند.

این ویژگی ها را در مطلبی که هم اکنون خواندید بیان کرده ایم پس با تکیه بر این مباحث با خیالی آسوده به سراغ کارخانه کارتن سازی رفته و نیاز بسته بندی خود را بر طرف کنید برای برقراری ارتباط از طریق کلیک بر روی کلمه ی تماس به کارشناسان فروش و مشاورین ما جهت بسته بندی مطلوب و برتر متصل شوید تا راهنمایی های لازم جهت کیفیت و قیمت نهایی دریافت کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *