بسته بندی پاپ کورن و پفیلا | ظروف مقوایی + جعبه

بسته بندی پاپ کورن و پفیلا 01

بسته بندی پاپ کورن و پفیلا که فرآورده های ذرت می باشند به دلیل اینکه طی فرآیند پخت به آن کمی روغن و انواع طعم دهنده ها را اضافه می کنند باید از مقوای بهداشتی و دارای مهر سلامت استفاده کنند در ادامه می توانید انواع مدل های گوناگون و مقوای بکار رفته در بسته بندی پاپ کورن و پفیلا را بیشتر بشناسید.

ظروف پفیلا ( مقوایی )

هنگامیکه برای تماشای فیلم در خانه یا سینما، رفتن به یک تئاتر کمدی، گشت و گذار در مکانهایی مانند باغ وحش، تماشای فوتبال و غیره به دنبال یک خوراکی خوشمزه و مفید می‌گردید ذرت بو داده، پاپ کورن و پفیلا جزو لیست انتخابی شماست که پس از سفارش آنها درون بسته بندی های رو باز مقوایی ریخته و تحویل شما میدهند.

این بسته بندی های رو باز و یا ظروف مقوایی از جنس مقوای ایندربرد و گلاسه بهداشتی میباشند که نوع ایندربردی بیشترین استفاده را دارد زیرا حالت استخونی و منسجم آن در گرماژ بالا به حفظ شکل هندسی ظروف در هر حالتی کمک می‌کند. مقوای ایندربرد دو روسفید و چاپ پذیر بوده به همین جهت هر چاپی که مد نظر شما و مورد پسند برای هر قشری باشد میتوانید از کارخانه کارتن سازی در خواست کنید تا بر روی ظروف پف فیل اجرا شود.

این ظروف به صورت مسطح ( بشقابی ) و استوانه ای یا گلدانی ( لیوانی ) می‌باشند که ته قفلی و بدون درب هستند دیواره ی این ظروف بنابر درخواست شما و طرح اولیه کم و زیاد خواهد شد باید در نظر داشت که به اندازه ای باشد تا پاپ کورن هنگام برداشته شدن توسط مصرف کننده یا کودکان به بیرون ظرف ریخته نشود.

کارتن بسته بندی چیپس با طعم های مختلف

طرح چاپی و رنگ بندی بر روی این ظروف را می توان بر حسب طعم پف فیل ها انجام داد مثلا طعم پنیری، کره ای یا پاپ کورن شکلاتی که مزه ای جدید می‌باشد هر کدام به ترتیب رنگ سفید با تصویر پنیر، رنگ زرد شبیه به کره و قهوه ای شکلاتی باشند و توسط دستگاه چاپ افست و تکنیک لمینت انجام داد.

قیف کاغذی یا مقوایی که پر کاربرد برای سینما و نمایش های عمومی میباشد به راحتی در دست جا می‌گیرد و برای فروشندگان یک معیار قیمت گذاری جهت فروش پفیلا نیز است.

جعبه پفیلا فله

قبل از پرداختن به مدل جعبه ای بسته بندی بهتر است کمی به کارتن بسته بندی آن بپردازیم. اغلب برای فروش عمده در نمایشگاه ها زمان کافی برای پخت ندارند و ذرت ها را به صورت فله ای و در حجم زیاد بو داده و برای جایجایی بخاطره اینکه خرد نشده و از بین نروند داخل کارتن سه لایه قرار میدهند. بدون چاپ بوده و از آن تا زمانیکه پفیلا ها تمام شود استفاده میکنند زیرا محافظت کافی را از محصول خوراکی بعمل میاورد.

جعبه مقوایی بسته بندی پاپ کورن و پفیلا در مدل های پاکت پفیلا، جعبه درب دارویی ته قفلی و درب تمام عرض چسبی تا به امروز تولید و چاپ شده است که به صورت عمومی مورد مصرف قرار گرفته است. این جعبه ها طرح چاپی رنگارنگ و از جنس مقوای ایندربرد بهداشتی میباشند در صورت استفاده از مقوای پشت طوسی ابتدا باید آنرا درون نایلون پلاستیکی قرار داد تا با سطح بازیافتی مقوا درتماس نباشد.

برش لتر پرس بسته بندی پاپ کورن و پفیلا

تمامی ظروف و جعبه مقوایی بسته بندی پف فیل توسط دستگاه لتر پرس برش خورده تا ظرافت در طراحی آنها رعایت شده و هر طرح برشی که می خواهند انجام دهند مانند برش چین دار لبه ی ظروف استوانه ای پاپ کورن ها.

طراحی نوین بسته بندی صادراتی پاپ کورن

میزان تقاضای ذرت بو داده در خارج از کشور مخصوصا غرب، از دیرباز بسیار بیشتر از نواحی شرقی بوده و در نوع بسته بندی آنها بیشتر به دنبال طرح های نوظهور و خاص میباشند با ما باشید تا چند نمونه از این جعبه های صادراتی پاپ کورن را در تصویر زیر مشاهده کنید و ایده های بسته بندی مدرن برای محصول خود در نظر بگیرید.

بسته بندی صادراتی پاپ کورن 03

بسته بندی پفیلا برای تولد

بسته بندی پفیلا برای کودکان، جشن ها، مدارس، تولد ها و غیره در مدل استوانه ای و طرح های چاپی کودکانه و شاد تولید و چاپ می گردد. به تازگی این بسته بندی ها را توسط خدمات پس از چاپ با متالایز های رنگی روکش می‌کنند که تنوعی در نوع ارائه این بسته بندی میباشد و برای مصرف کننده جذابیت دارد. در تصاویر به آن ها اشاره کرده ایم.

بسته بندی پاپ کورن و پفیلا 02

سوالات کاربران گرامی

قیمت ظرف پاپ کورن کاغذی چگونه محاسبه می شود؟

ابعاد، جنس کاغذ، طرح چاپی، تیراژ برای ارزیابی قیمت نهایی در نظر گرفته می شود.

برای پاپ کورن فله ای جعبه مقوایی نمیشه در نظر گرفت؟

بستگی به حجم پاپ کورن دارد. کمتر از دو کیلو مقوای ایندربرد گرماژ ۴۵۰ مناسب است.

پاکت پفیلا چه فرقی با ظروف مقوایی دارد؟

ظروف مقوایی از استحکام بیشتری برخوردارند. پاکت پفیلا بسته بندی های کاغذی برای مصرف کوتاه مدت مناسب هستند.

کلام آخر

انواع جعبه و مینی جعبه پاپ کورن در طرح های چاپی متنوع، ظروف مقوایی و پاکت کاغذی بسته بندی و سرو پفیلا ساخته شده از متریال با کیفیت و رعایت نکات بهداشتی توسط کارخانه کارتن سازی تولید و چاپ می گردد. برای ثبت تمامی سفارشات خود از طریق چت و تماس با کارشناسان و مشاورین مربوطه تماس حاصل بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *