بسته بندی فلافل نیمه آماده | کارتن خام + جعبه مقوایی

بسته بندی فلافل نیمه آماده 01

بسته بندی فلافل نیمه آماده برای مصرف مشتریان غذای فست فودی هنگام خرید قابل توجه میباشد چرا که اینگونه محصولات غذایی منجمد در وزن های متفاوتی مدتی در یخچال فریزر خانه نگهداری می شود تا هر بار به اندازه ی نیاز از آن استفاده شود جعبه بسته بندی باید طوری باشد که در اثر سرما و رطوبت دفورمه و پاره نشوند. در مواردی که برای فروشگاه ها، مواد غذایی، رستورانها این محصول غذایی خریداری می شود به صورت عمده و تعداد بالا ست که داخل بسته بندی کارتنی سایز بزرگ به صورت کیلویی یا فله قرار میگیرند.

کارتن خام فلافل نیمه آماده

کارتن خام برای بسته بندی فلافل نیمه آماده یا فلافل منجمد از جنس مقوای کرافت قهوه ای یا سفید میباشد که در لایه بندی های مختلفی بر حسب وزن محصول مورد استفاده قرار میگیرد. حجم بالای ۹۰۰ گرم را داخل کارتن سه لایه و پنج لایه بسته بندی می کنند.

این کارتن ها بدون چاپ و چاپدار می باشند که اغلب بدون چاپ آن پرکاربرد بوده و نوع چاپدار شامل نام محصول، برند و تعداد یا وزن به صورت کارتن فلکسویی است هم چنین با نام کارتن دایکاتی نیز این نوع بسته بندی را صدا می زنند به دلیل اینکه برای مواد غذایی و ارائه به خرده فروشان، فروشگاه های غذایی و رستورانها ی کوچک و بزرگ و غیره باید دارای ظاهری منظم و برشی بدون پرز کارتن باشد. به دلیل خاصیت خوراکی و مواد غذایی بودن این محصول هنگام بسته بندی ابتدا آنرا درون نایلون پلاستیکی وکیوم می کنند.

مقاومت کارتن فلافل نیمه آماده

کارتن های لایه دار تولید شده پس از دوخت کارتن در کارخانه مقاومت سنجی می شوند تا توانایی تحمل وزن و فشار هنگام چیدمان و جابجایی حین حمل و نقل در آنها بررسی شود.

اغلب برای راحتی در جابجایی و حمل، دستگیره بر روی دیواره های عرضی کارتن در نظر می گیرند. مقوای کرافت زمانیکه به ورق کارتن تبدیل میشود به دلیل چیدمان لایه فلوت دار و مسطح از ضخامت کافی برخوردار می شود که در مواقع حضور در محیط های سرد و منجمد بافت آن به راحتی آسیب نمیبیند و در برابر تغییرات دمایی مقاوم میباشد.

جعبه مقوایی فلافل منجمد

زمانیکه قصد بسته بندی زیر یک کیلوگرم فلافل نیمه پخته را داشته باشید جعبه های مقوایی تک لایه انتخابی ایده آل برای شماست. جعبه فلافل نیمه آماده از جنس سه مقوای کاربردی است : مقوا ایندربرد، گلاسه ، پشت طوسی که نوع ایندربردی بهداشتی و دو رو سفید میباشد و در تماس مستقیم با محصول غذایی کمترین آلودگی را دارد. گلاسه که براق و حالتی روغنی دارد نیز برای بسته بندی فلافل مورد استفاده قرار می گیرد.

پشت طوسی مقوایی بازیافتی و ارزان قیمت میباشد که بعضی از تولیدکنندگان بر حسب بودجه و برنامه ریزی های خود از آن استفاده می کنند اما بدلیل بهداشتی نبودن آن باید ابتدا محصول خوراکی فلافل را درون نایلون پلاستیکی قرار دهند تا مانع از برخورد و تماس با بافت مقوای بازیافتی شوند.

مدل جعبه و طرح چاپی

مدل جعبه بسته بندی فلافل دو درب تمام عرض چسبی، لاک باتم ( ته قفلی درب دارویی )، جعبه پنجره ای طلق دار است که طرح چاپی افست توسط تکنیک لمینتی بر روی آنها اجرا میشود. چند ویژگی این سبک چاپی وضوح تصویر و پرداختن به تمامی جزییات نوشتاری مشخصات محصول میباشد که برای صادرات فلافل و دیگر محصولات از جعبه لمینتی و کارتن لمینتی استفاده می کنند.

کارتن مادر جعبه فلافل نیمه پخته

جعبه های مقوایی بسته بندی فلافل نیمه آماده برای ارسال و انتقال داخل کارتن های لایه دار کرافتی، کارتن مادر قرار می گیرند تا طی مسیر بر اثر شرایط آب و هوایی فاسد نشده و هنگام انبارگردانی و بارگیری حمل راحت تری داشته باشند. سایز کارتن مادر بر اساس تعداد جعبه های مد نظر برای چیدمان درون این بسته بندی اندازه گیری می شود.

سوالات کاربران

جعبه مقوایی برای پودر فلافل از چه جنسی مناسب است؟

مقوای ایندربرد برای تمامی فرآورده های غذایی و محصولات خوراکی مناسب است.

برای بسته بندی فلافل خانگی کارتن خام بدون چاپ آماده دارید؟

بستگی به سایز درخواستی شما دارد اگر انتخاب شما از میان ابعاد عمومی کارتن آماده باشد بله موجود میباشد و ارسال آن تنها یک روز زمان می برد.

کارتن فلافل کیلویی چه قیمتی می باشد؟

محاسبه قیمت کارتن بر اساس یک سری ویژگی ارزیابی میشود. جنس، ابعاد، چاپ، تیراژ پس از انجام این محاسبات میتوان قیمت نهایی را اعلام کرد.

صحبت پایانی

بسته بندی فلافل با توجه به شرایط نگهداری، جابجایی و بافت غذایی فلافل در وزن ۲۵۰ گرم تا فله ای و کیلویی از مقوایی تک لایه تا کارتن پنج لایه تولید و چاپ می گردد که کارخانه کارتن سازی با توجه به سلیقه ی تولیدکنندگان مدل بسته بندی و طرح چاپی را تغییر میدهد. برای اطلاعات بیشتر از بسته بندی های مقوایی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *