جعبه بسته بندی کتری و قوری | کارتن لمینتی و فلکسویی

جعبه بسته بندی کتری و قوری 01

جعبه بسته بندی کتری و قوری لعابی، چینی، کتری شیردار، استیل و بسته بندی هر دو در یک پک مقوایی توسط انواع کارتن لمینتی و فلکسویی در مدل های مختلف دسته دار و بدون دستگیره تولید و چاپ می گردد. این بسته بندی ها برای انواع شیشه ای و چینی الزامی بوده و همچنین سبب جلوگیری از آسیب بدنه ی فلزی کتری یا به اصطلاح قر شدگی میشود.

بسته بندی مقوایی ( مقاوم در برابر ضربه )

کتری به ظروفی گفته می شود که بر روی اجاق گاز قرار میگیرند و میزان آب درون خود را به نقطه جوش میرسانند اما قوری مستقیماً حرارت نمیبیند و فقط وظیفه دارد برگهای چای را هنگامیکه آب جوش داخل آن میریزند خیس کرده و به اصطلاح دم کند. جنس کتری ها اکثراً فلز می باشد زیرا فلز در ارتباط با گرما مقاومت بهتری از خود به نسبت ما بقی نشان می دهد. قوری چینی، سرامیکی و پیرکس آسیب پذیر درمقابل ضربات احتمالی می باشند به همین علت بدو تولید آنها را درون بسته بندی محکمی قرار میدهند.

ست کتری و قوری اگر از جنس حساس و شکننده باشد برای آن بسته بندی با لایه بندی ورق کارتنی درنظر می گیرند که در ادامه انواع آن را برایتان می گوییم.


کارتن لمینتی ست کتری و قوری + کارتن فلکسویی

کارتن لمینتی به کارتنی گفته میشود که متشکل از چند لایه ورق مقوا ( صاف – شیاردار و فلوتینگ ) بهمراه چاپ لمینتی است. حالا این کارتن چرا برای بسته بندی ست کتری و قوری مناسب است؟ زیرا به سبب لایه بندیهای انجام شده استحکام در بسته بندی افزایش می یابد و بهنگام جابجایی و حمل و نقل حداقل خسارت را برای تولیدکنندگان دارد. مدل کارتن و یا جعبه بسته بندی کتری و قوری چهار درب آمریکایی، درب دارویی قفل سماوری و تعداد مدل های اختصاصی میباشد.

کارتن بسته بندی ظروف شکستنی و بلوریجات ( کریستال، چینی، بلور رنگی )

چاپ توسط دستگاه چاپی افست در تعداد رنگ نامحدود، شفاف و واضح، خوانا بر روی یک مقوا که به آن پوستر چاپی نیز می گویند انجام می شود. بسته بندی تایید شده از این بابت برای اقسام کتری و قوری کارتن دو لایه سینگل فیس و کارتن ۳ لایه بهمراه چاپ میباشد در صورتیکه چاپی معمولی بخواهند و مدت زمان سفارش تا تحویل برایشان فوری و هزینه ی صرف شده نیز به نسبت پایین باشد ما به آنها برای بسته بندی محصول کتری قوری ، کارتن فلکسویی را پیشنهاد می دهیم.

جعبه کتری و قوری چاپدار + بدون چاپ

جعبه های مقوایی شاید برای وزن بالای کتری و قوری مناسب نباشد اما در صورتیکه از جنس لعابی و یا پیرکس باشند یعنی سبک وزن، مقوای کرافت و ایندربرد یا پشت طوسی در میزان گرماژ ۳۰۰ تا ۴۵۰ گرم بر متر مربع مقاومت خوبی برای حفظ ایمنی ظروف زیر دو کیلوگرم در بسته بندی دارند. جعبه یا کارتن بسته بندی از جنس مقوایی بدون چاپ برای کسانی که عمده فروشی انجام میدهند و یا بسته بندی کالا را فقط بعنوان یک محافظ و پوشش در برابر آسیب های احتمالی می بینند، یک انتخاب ایده ال است.

کارتن صادراتی کتری و قوری | طراحی اختصاصی

برخی از تولیدکنندگان کتری و قوری را جهت صادرات به کشورهای مختلف تولید می کنند و برای رونق بخشیدن به کسب و کارشان از بسته بندی های مقوایی با طرح چاپی اختصاصی استفاده می کنند. این طرح چاپی لمینتی میباشد و گاهاً طرح بدنه ی محصولات با طرح چاپی همخوانی دارد که سبب زیبایی و خاص بودن در بسته بندی میشود.

جزییات در بسته بندی

جعبه و کارتن های تولید شده برای کتری و قوری جهت حمل راحت توسط خریدار و مصرف کننده برای آنها دستگیره های پلاستیکی در نظر میگیرند و در مواردی که وزن آنها سبک تر باشد دسته های مقوایی نیز قابل اجرا در جعبه و کارتن میباشند. قفل درب بسته بندی کتری و قوری را به اصطلاح بازاری ها قفل سماری می گویند. گاهی اوقات دیواره ی دوبل برای استحکام بیشتر این بسته بندی در نظر میگیرند. منقسم برای درب قوری برای نگه داری هر دو در یک جایگاه ثابت در بسته بندی آنها امری الزامی ست.

سوالات کاربران گرامی

ایا میتوان کارتن یا جعبه ی بسته بندی قوری را جداگانه سفارش داد ؟

بله امکان سفارش هر گونه کارتن و جعبه بسته بندی جدا و ست وجود دارد.

برای بسته بندی کتری و قوری برقی بسته بندی چند لایه و با کدام جزییاتی که گفتید مناسب است؟

کارتن سه لایه از جنس کرافت بهمراه منقسم و دستگیره پلاستیکی گزینه ی مناسبی میباشد.

برای شفاف تر به نظر رسیدن چاپ بسته بندی جهت صادرات چه پیشنهادی دارید؟

روکش سلفون براق که جزو خدمات پس از چاپ می باشد به بسته بندی شما براقیّت ویژه ای می دهد.

صحبت نهایی

شما تولیدکنندگان و مخاطبان محترم برای بهتر دیده شدن محصولات موجود در سری لوازم خانگی مانند کتری و قوری، بسته بندی را در نظر بگیرید که ایمنی در جابجایی – حمل و نقل، طرح چاپی در راستای جذب مشتری با نگاه اول، ضخامت کافی جهت تحمل وزن و در آخر گویای برتری و کیفیت برند شما هنگام برخورد اولیه مشتری با بسته بندی محصولتان را بهمراه داشته باشد. کارخانه کارتن سازی پاسخگوی هرگونه نیاز بسته بندی میباشد جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان فروش با ما تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *