کارتن بسته بندی زردآلو | خرید جعبه میوه صادراتی

کارتن زردآلو

کارتن بسته بندی زردآلو میوه ای خوشمزه و مغذی که در حالت های گوناگونی آن را مصرف می کنند از جنس مقوا می باشد و در این مطلب قصد داریم تا از انواع آنها برایتان صحبت کنیم. افراد کمی وجود دارند که شاید این میوه ی تابستانی را در داخل و یا خارج از کشور دوست نداشته باشند، میوه زرد آلو فرآورده هایی هم چون مربا زردآلو، لواشک و قیسی زرد آلو، زردآلو خشک برای آجیل و غیره دارد که طرفداران بسیاری را جذب خودکرده است.

زرد آلو در بسته بندی جعبه تا کارتن چند لایه

زرد آلو میوه ای با ابعاد کوچک و بافتی نرم است که هنگام چیدمان از درخت و بسته بندی کردن آن باید دقت لازم را رعایت کرد تا حداقل ضرر و زیان را برای باغدار و تولیدکننده بهمراه داشته باشد. هم چنین می توان به دلیل ابعاد این میوه کارتن بسته بندی سایز کوچک در نظر گرفت و علاوه بر حفظ بافت هر کدام از آنها هنگام بسته بندی در قیمت نهایی آن نیز تاثیر گذار باشد.

جعبه های مقوایی برای پک کردن زردآلو خشک، قیسی مناسب است اما کارتن های چند لایه در مدل های سبدی، بدون درب یا همان کارتن میوه های که دو طرف دستگیره جهت حمل آسان دارند و در مواردی کارتن چهار درب آمریکایی برای بسته بندی وزن نیم کیلو به بالای این میوه در نظر گرفته میشود.

جعبه زرد آلو و برگه زرد آلو

زردآلو زیر نیم کیلو و برگه زرد آلو یا همان خشک شده درون جعبه های مقوایی تک لایه یا دیواره دوبل قرار می‌گیرند. مدل های تولید شده جعبه زیره رویه، جعبه پنجره ای طلق دار و کیبوردی میباشد. جعبه پنجره ای طلق دار یک نکته ی مثبتی که دارد کیفیت محصول برگه زرد آلو را به وضوح نشان خربدار دهد. در این مبحث موضوع اصلی کارتن میوه زرد آلو برای بازار داخلی و خارجی میباشد تا این حد کافی ست که بدانیم فرآورده های زردآلو بسته بندی مقوایی به شکل جعبه تک لایه دارند مگر کارتن مادر باشند.

کارتن بسته بندی زرد آلو و لایه بندی ورق کارتنی

کارتن بسته بندی زرد آلو از نظر ساختاری ( جنس مقوا و لایه بندی ورق کارتن ) و نوع چاپی با کارتن میوه و صیفی جات شباهت بسیاری دارد. کارتن سبدی زردآلو دارای منافذی ست که سبب گردش هوا و جلوگیری از فساد میوه زردآلو می شود هم چنین بافت کاغذی آن سبب میشود تا در زمان چیدمان و فشارهای وارد شده به شکل سطح دایره ای میوه شده و حدالامکان مانع از لهیدگی شود.

کارتن بسته بندی هلو و شلیل با چاپ افست و فلکسو

این کارتن های میوه را طوری طراحی می کنند تا برای روی هم قرار دادن تعادل برقرار شود همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دیواره های عرضی دارای سطح رویه می باشند همین امر سبب ایجاد سطحی صاف برای قراردادن کفی کارتن بعدی گردد.

کارتن بسته بندی زرد آلو

کارتن چهار درب برای بسته بندی فله ای برگ زردآلو مناسب است ابتدا از یک نایلون پلاستیکی بعنوان بسته بندی اولیه و حفظ بهداشت استفاده می کنند سپس درون کارتن قرار می‌دهند.

لایه بندی در این سبک از بسته بندی ها بر حسب وزن زردآلو ورق کارتن دو لایه سینگل فیس و سه لایه مرسوم و گاهی ۵ لایه از جنس کرافت است باید در نظر داشت که زردآلو به نسبت مابقی میوه ها سبک تر میباشد پس لایه بندی برای بسته بندی کمتر از میوه های سنگین وزن دیگر می باشد در نهایت قیمت نهایی را برای شما کاهش داده و میتوانید این هزینه ی ذخیره شده را برای چاپ و موارد دیگر استفاده کنید.

چاپ کارتن بسته بندی زردآلو و تفاوت در نوع داخلی با صادراتی

کارتن لمینتی بسته بندی میوه برای نوع صادراتی گزینه ی مناسبی ست زیرا برای نشان دادن فرهنگ و اهمیت یک محصول به مردم کشورهای دیگر بهتر است توجه کافی را داشته باشید تا نتیجه ی بهتری بگیرید. کارتن لمینتی قابلیت این را دارد که تصویر میوه زردآلو را نزدیک به میوه ی واقعی نشان دهد.

برای بازار داخلی کارتن سبدی بدون چاپ فروش بالاتری به نسبت نوع لمینتی دارد و یا کارتن فلکسویی دارد اما چاپ فلکسویی می تواند در عین حال که زمان و هزینه کمتری از شما میگیرد برای بسته بندی مقرون به صرفه نیز باشد.

سوالات کاربران عزیز

برای بسته بندی اولیه برگه زردآلو داخل جعبه در صورت درخواست کاغذ کرافت گرماژ پایین دارید؟

بله مقوا کرافت در میزان گرماژ های متفاوتی موجود میباشد.

روی کارتن میوه صادراتی زردآلو روکش سلفون مات هم انجام میدید؟

بله امکان انجام هر گونه خدمات پس از چاپ برای بسته بندی های شما وجود دارد.

برای صادرات زردآلو در وزن ۵ تا ۱۵ کیلویی کدام سبک از بسته بندی را مناسب میدانید؟

بسته بندی کارتن سبدی سه تا پنج لایه با چاپ لمینتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

نتیجه گیری

اگر می خواهید محصولات ارگانیک و کشاورزی خود را بغیر از بازار داخلی به خارج از ایران صادر کنید و در این مسیر بین رقبا برتری داشته باشید، اگر میخواهید کارتن بسته بندی مخصوص برند تجاری کسب و کار خود را داشته باشید و یا کمترین خسارات ناشی از حمل و نقل را تجربه کنید یک بسته بندی با کیفیت و درجه یک از تمامی لحاظ انتخاب کنید تا نیاز بسته بندی محصولات طبیعی را پوشش داده باشید . کارخانه کارتن سازی شما را در این راه همراهی میکند و با کمک کارشناسان و مشاورین ما میتوانید انتخابی مطلوب داشته باشید. با ما از طریق لینک تماس در ارتباط باشید.

2 دیدگاه برای “کارتن بسته بندی زردآلو | خرید جعبه میوه صادراتی

    • الهه خدایار گفته:

      سلام
      شما می توانید با مراجعه به صفحه نمونه کار به صورت مجازی عکس کارتن سبدی بسته بندی میوه را مشاهده کنید و همچنین از طریق آدرس کارخانه در صفحه تماس با ما، به صورت حضوری از سالن نمونه کار دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *