بسته بندی پودر ژله ( جعبه پاکتی + کارتن مادر )

جعبه بسته بندی پودر ژله 01

بسته بندی پودر ژله یک راه حل مناسب برای پیشگیری از نفوذ رطوبت و آلودگی به بافت چسبناک و حلال دانه های ژله می باشد. پودر ژله را ابتدا داخل یک بسته بندی اولیه نایلونی میریزند و سپس یک بسته بندی مقوایی برای آن در نظر می گیرند.  بسته بندی مقوایی در مدل جعبه و کارتن سبک های مختلفی در چاپ و تولید دارند که در ادامه آنها را برایتان گفته ایم.

جعبه پاکتی پودر ژله | درب دارویی ته قفلی

جعبه بسته بندی مناسب برای پودر ژله تک لایه و از جنس مقوای پشت طوسی و ایندربرد می باشد که در مدل های مختلفی انها را تولید می کنند. بعنوان مثال جعبه پودر ژله فرمند در مدل ایستاده درب چسبی ته قفلی یا درب دارویی لاک باتم از ابتدا با این نوع بسته بندی وارد بازار داخلی و صادراتی شد.

در نظر گرفتن یک بسته بندی متناسب با محصول پودری یکی از نکاتی ست که به تولیدکننده کمک می کند تا در قفسه های فروشگاه و ذهن خریداران متمایز از دیگران قرار گیرد. مقوای ایندربرد یا دو رو سفید که به آن مقوای بهداشتی نیز می گویند در بسته بندی زله از آن استفاده می شود به دلیل خاصیت چاپ پذیری و حالت استخوانی منسجم  برای تولید جعبه بسته بندی مواد غذایی از آن بهره می برند.

جعبه پودر کیک | بسته بندی مقوایی + چاپ با کیفیت

پودر ژله نیز از آن دسته خوراکی های خوشمزه می باشد که روزانه بر تعداد طرفدارانش از کودک تا بزرگسال اضافه میشود. در نتیجه آمار تقاضا بالا رفته و برای عرضه ی آن به بازار نیازمند ظاهری ایمن، جذاب و کارآمد است که بسته بندی کارتنی و جعبه ای با طرح چاپی گزینه ی خوبی برای تولیدکنندگان و کارخانه مواد غذایی است.

مقوای پشت طوسی یا یک رو سفید را علاوه بر جعبه سایز کوچک پودر ژله، بعنوان کارتن مادر بسته بندی جعبه های کوچکتر برای این مواد غذایی نیز استفاده می کنند. لازم به ذکر است که به دلیل وجود یک بسته بندی اولیه مانعی برای استفاده کردن از جعبه پشت طوسی بعنوان یک بسته بندی، نیست.

ایده های خلاقانه بسیاری برای بسته بندی پودر ژله پیاده سازی کرده اند که تنها چند مدل از آن بیشترین کاربرد را دارد. جعبه پاکتی را که برایتان توضیح دادیم حالا به سراغ جعبه ای می رویم که دو لبه های درب و انتهای آن بر روی هم چسبانده و کاملا یکدیگر را می پوشانند. به اصطلاح صنعتی به آن جعبه تایدی می گویند که برند های متفاوتی در بسته بندی مواد غذایی ( جعبه همبرگرد و فست فودهای منجمد آماده ، بسته بندی لازانیا و … ) از این سبک پیروی می کنند.

استند بسته بندی پودر ژله

برای حفظ حالت ایستاده ی جعبه های بسته بندی پودر ژله، به پیشنهاد کارتن ساز وموافقت تولیدکنندگان استند مقوایی برای هر کدام از این بسته بندی ها تولید و چاپ شد. در پی آن با بازخورد بهتری از سوی مصرف کنندگان مواجه شدند، این استند جعبه پودر ژله از یک مقوا در گرماژ بالا با طرح چاپی شبیه به طرح جعبه ها برای هر طعمی به صورت جداگانه تولید شد این امر چیدمان مرتب، شمارش سریعتر و استایل خاص محصولات یک برند را بهمراه دارد.

کارتن مادر جعبه پودر ژله

کارتن مادر برای محصولات یک بسته بندی مقوایی چند لایه می باشد که برای این کالا ی خوراکی نوع کارتن سه لایه مطلوب است، کارتن مادر یک بسته بندی بزرگ برای جعبه های کوچکتر میباشد که راحتی در حمل و نقل، بارگیری، انبار گردانی، تخلیه بار و جابجایی در فروشگاه های غذایی را به وجود می آورد.

طرح و خدمات چاپی

جعبه بسته بندی پودر ژله با طرح چاپی رنگارنگ و زنده توسط دستگاه چاپ افست انجام می گیرد، تصویر و نوشتار بر روی بسته بندی شامل میوه مربوط به طعم ژله، لوگو و نام برند، درج مشخصات و طرز تهیه ژله بر روی دیواره ی عرضی جعبه میباشد. خدمات پس از چاپ روکش سلفونی و برجسته کردن عموماً در بین این جعبه های پودر ژله کاربرد دارد و تولیدکنندگان ترجیح میدهند نام برند و لوگو یا تصویر میوه را برجسته سازی کنند.

کارتن بسته بندی کیلویی ژله هم تولید میکنید؟

بله، هر بسته بندی که مد نظر شما و مناسب با محصولتان باشد امکان تولید آن وجود دارد. پس از ارائه اطلاعات به کارشناس فروش ما از قیمت نهایی آن نیز مطلع شوید.

جعبه پودر ژله صادراتی میخوام که متفاوت با همه ی جعبه ها باشد، طرحی بعنوان پیشنهاد ندارید؟

به شکل یک پیشنهاد می توانیم به شما بگوییم جعبه پنجره ای طلق دار در همین ابعاد کوچک با مقوای ایندربرد نیز سبک نوینی در این راه میباشد.

کارتن بسته بندی ژله از جنس کرافت هم تولید میکنید؟

بله در صورت تمایل تمامی جعبه های سفارشی و غیره جنس مقواها تغییر میکند.

صحبت پایانی

جعبه بسته بندی پودر ژله و کارتن مادر با طرح چاپی یا بدون چاپ برای سالم ماندن پودر ژله از تولید تا به دست مصرف کننده برسد مورد استفاده قرار میدهند. کارخانه کارتن سازی انواع جعبه ها را با طرح های چاپی و رنگ های شاد تولید و چاپ می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاورین فروش ما تماس حاصل کنید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *