کارتن کمک فنر ( بسته بندی مقاوم چاپدار و بدون چاپ )

کارتن بسته بندی کمک فنر 01

کارتن کمک فنر یک بسته بندی لایه دار مقوایی که در دو مدل پرکاربرد با طرح چاپی سرتاسری یا جزئی در گرماژ های متفاوت و جنس مقوایی کرافت تولید و چاپ می شود. در ادامه به تمام جزئیات پرداخته ایم میتوانید برای رسیدن به جواب درست و دریافت اطلاعات در رابطه با نیاز بسته بندی آنرا مطالعه کنید.

کارتن بسته بندی کمک فنر

هنگامی که برای یک بسته بندی ورق کارتنی از جنس مقوا، چند لایه در نظر میگیرند بعلاوه ضخامت یک مقوا در گرماژ بالا، بسته بندی مستحکم و ضربه گیر برای محصول داخل آن تولید می کنند. کارتن سه لایه و پنج لایه برای اجسام و کالا های سنگین و حساس مانند کمک فنر در نظر گرفته میشود، لایه بندی مسطح و فلوت این موضوع را ایجاد می‌کند تا هنگام جابجایی و حمل و نقل کالای درون بسته بندی کمتر آسیب دیده و خسارت کمتری به تولیدکننده وارد کند.

مدل بسته بندی کمک فنر

مدل های مورد استفاده برای این نوع کالا تا به امروز جعبه کیبوردی و درب دارویی ته قفلی بوده است. هر کدام روند تولید و ویژگی های خودش را دارد. کیبوردی یک کارتن چند لایه که درب آن متصل به بدنه میباشد و توسط یک لبه ی اضافی داخل بدنه چفت می‌شود، درب دارویی لاک باتم انتها ی کارتن طوری طراحی شده که حجم و وزن کالا باعث باز شدن آن نمی شود.

در مدل کیبوردی اغلب منقسم یا نگهدارنده استفاده میکنند تا کالا بدون تکان خوردن درون بسته بندی قرار گیرد. منقسم ها از جنس مقوا و پلاستیکی می باشند که هر کدام نقش نگهدارنده را ایفا می کنند تا تولید کننده خسارات کمتری ببیند. کمک فنر پراید، پژو، موتور سیکلت، برلیانس و غیره در دو نوع کمک فنر جلو عقب میباشد که یک قطعه ی مصرفی برای خودرو هاست و برای خرید، انبار کردن، چیدمان در قفسه لوازم یدکی و جابجایی به بسته بندی مطلوب و مناسب نیاز دارند.

کارتن بسته بندی دینام خودرو و قطعات یدکی آلترناتور

روش چاپ

اگر دقت کرده باشید تمامی بسته بندی قطعات خودرو دارای چاپی سرتاسری بر روی بستر کارتن یا مانند پترن دارند که فقط شامل نام برند و لوگو است در باقی موارد کارتن فلکسویی مناسب ترین  بسته بندی میباشد. کارتن فلکسویی به کارتن های بسته بندی می گویند از جنس کرافت خام ( قهوه ای ) و سفید که دارای طرح چاپی ساده با پردازش رنگی ۴ رنگ اصلی که سرعت بالا و هزینه ی کمی در بردارد برای تولیدکنندگان محصولاتی از این قبیل به صرفه و سود آور میباشد.

کارتن لمینتی کمک فنر مانند کارتن فلکسویی چاپ مستقیماً بر روی ورق کارتن انجام نمیدهد بلکه ابتدا طرح بر روی یک مقوا که به آن پوستر چاپی می گویند، چاپ میشود سپس طی فرآیند لمینت به سطح ورق کارتنی می‌چسبد.

شاید اینکه قطعات فلزی ماشین را داخل بسته بندی قرار میدهند برایتان سوال باشد، اما باید توجه داشت که هر محصول مصرفی نیاز مراقبتی خاص خود دارد این کالا نیز مستثنی نیست و از زمان تولید تا زمانی که به دست فرد تعمیرکار برسد دارای بسته بندی می باشد. بعنوان یک نمونه برند کوشاوران را بررسی می‌کنیم، کمک فنر کوشاوران بسته بندی با طرح چاپی لیمنت و مدل درب دارویی ته قفلی دارد که برای انواع خودروها کدام یک رنگ جداگانه در نظر گرفته است. بسته بندی در انواع برنده ها با یکدیگر فرق میکند و همین موضوع سبب ممتاز بودن در بین رقبا میشود پس بر روی آن مانور دهید تا فروش خود را بالا ببرید.

سوالات شما

 برای بسته بندی کمک فنر پراید کارتن ارزان قیمت میخوام پیشنهادی دارید؟

بله، کارتن سینگل فیس بدون چاپ زمان کم و هزینه ی پایینی بهمراه دارد.

منقسم هزینه ی جداگانه ای در بسته بندی کمک فنر دارد؟

منقسم اگر هم جنس مقوا نباشد بله هزینه ی آن جدا حساب می‌شود اما اگر مقوایی باشد اغلب که میتوان از ضایغات کارتن باقی مانده بسته بندی استفاده کرد کارتن ساز هزینه یی کمتری برای شما در قیمت نهایی لحاظ می کند.

قیمت کارتن بسته بندی کمک فنر چگونه محاسبه میشود؟

برای ارزیابی و اعلام قیمت تمام شده ابعاد، جنس، لایه بندی، چاپ و تیراژ را در نظر می‌گیرند.

جمع بندی

کمک فنر دارای اجزای کوچکتری از جمله برس ضربه گیر، پایه ضربه گیر، فلزهای کمک فنر، ضربه یر پیستون و میله پیستون که در طول مسیر پس از تولید داخل یک بسته بندی قرار بگیرد درصد صدمات وارد شده را کاهش می دهد و ایمنی برای محصول را تضمین میکند. کارخانه کارتن سازی انواع کارتن هایی که مد نظرتان برای تولیدات و قطعات خودرو از قبیل کمک فنر جلو و عقب ماشین می باشدذ تولید و چاپ می کند. برای اطلاعات بیشتر و نحوه ی محاسبه ی قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید تا مشاوره و راهنمایی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *