جعبه پودر کیک | بسته بندی مقوایی + چاپ با کیفیت

جعبه پودر کیک 01

جعبه پودر کیک برای تمامی طعم ها و مخلوط های پودری کیک تولید می شود. این جعبه بسته بندی پودر کیک مانند یک المان شناسایی برای مشتری در قفسه های یک فروشگاه مواد غذایی عمل می کند او می تواند به راحتی از روی طرح چاپی و طرز بسته بندی تشخیص بدهد که جعبه پودر کیک برای چه شرکت و با چه طعمی می باشد. دقت در اجرای صحیح این المان ها به کمک یک کارگاه تولید جعبه و کارتن امکان پذیر است. در ادامه مطلب بیشتر درباره ی جعبه بسته بندی پودر کیک و تاثیر آن در فروش و حاشیه سودتان صحبت خواهیم کرد.

پودر کیک ترکیبی از مواد مانند : شکر، آرد، اسانس میوه، وانیل، کاکائویی و نارگیلی همراه بکینگ پودر می باشد. در سراسر جهان از آنها در مناسبت های تشریفاتی مختلفی هم چون تولدها، عروسی ها، سالگردها رویداد هایی از قبیل اعیاد، شب یلدا، جشن مدارس و غیره استفاده می کنند.

این مواد پودری قبل از قرار گرفتن داخل جعبه مقوایی ابتدا توسط یک نایلون پلاستیکی طرح چاپی یا بدون طرح بسته بندی می شوند اما تنها این موضوع برای حفظ مواد پودری کفایت نمی کند و یک بسته بندی محافظ ثانویه نیاز است. باید در انتخاب بسته بندی دوم یا همان جعبه مقوایی دقت لازم را داشت و به موضوعاتی چون جنس و ضخامت مقوا، مقاومت و گرماژ، طرح چاپی و خدمات پس از چاپ، تایپوگرافی ( نوشتاری و فونت)، بازگشایی آسان و طراحی درب مناسب پرداخت.

جنس مقوا جعبه پودر کیک

برای تولید بسته بندی مناسب پودر کیک از سه نوع مقوا استفاده می کنند، مقوا ایندربرد ( دو رو سفید )، پشت طوسی ( یک رو سفید )، کرافت که بیشترین کاربرد را پشت طوسی دارد با این حال که پودر کیک مواد غذایی است و باید برای بسته بندی از متریال بهداشتی و سالم استفاده کرد تعداد محدودی از مقوا ایندربرد استفاده میکنند و ما بقی به دلیل وجود بسته بندی اولیه نایلونی از مقوای بازیافتی پشت طوسی بهره می برند.

مقوای کرافت به تازگی وارد دسته ی بسته بندیها برای انواع مواد غذایی و خوراکی شده است و به دلیل اینکه ماهیتی به رنگ قهوه ای دارد، هنگام انجام چاپ مستقیم طرح چاپی تغییر رنگ می دهد و تولیدکنندگان پودر کیک طرح چاپی واضح از طعم و ظاهر کیک برایشان حائز اهمیت است در نتیجه کمتر به سراغ این نوع مقوا می روند.

ضخامت در مقوا با یکدیگر فرق دارد، به ترتیب ایندربرد استخوانی، کرافت و پشت طوسی دارای بافتی ضخیم برای بسته بندی کالای مورد نظر میباشند.

مقاومت هر مقوایی بر حسب گرماژ و جنس آن است. افزایش گرماژ استحکام بسته بندی محصول را بالا میبرد که مانع از دفورمگی جعبه می شود.

مدل بسته بندی پودر کیک

جعبه های تولید شده برای بسته بندی پودر کیک در مدل های لاک باتم درب دارویی، دو درب دارویی، جعبه پنجره ای طلق دار، درب پرفراژ تمام عرض ته قفلی میباشد که هر کدام سبکی از بازگشایی و مقاومت دارند.

یکی از مدل هایی که مورد توجه و استقبال تولیدکنندگان قرار گرفت، درب پرفراژ تمام عرض ته قفلی می باشد. درب جعبه دارای خط چین هایی برای بازگشایی آسان توسط مصرف کننده است و به صورت تمام عرض می باشد. انتهای بسته بندی دو لبه ی جعبه به وسیله برش و طراحی داخل یکدیگر قفل شده و مانع از ریختن محتویات بسته بندی می‌شود.

بعنوان یک پیشنهاد و راهکار از جانب کارتن ساز میتوانید برای جعبه پنجره ای طلق دار جهت صرفه جویی در هزینه ها از طلق استفاده نکنید و به جای آن روکش سلفون بر روی جعبه انجام دهید هم ارزان تر می باشد هم علاوه بر پوشش پنجره ای بسته بندی، طرح چاپی را نیز شفاف تر خواهد کرد.

بسته بندی پودر ژله ( جعبه پاکتی + کارتن مادر )

طراحی چاپ بسته بندی پودر کیک

پودر کیک محصولی ست که به دلیل پودری بودن و داشتن ظاهری شبیه به یکدیگر نیازمند اجرای طرح چاپی توسط دستگاه چاپ افست میباشد. طرح چاپی واضح و رنگی یک امر الزامی برای بسته بندی این گونه محصولات می باشد.

چاپ جعبه پودر کیک دارای طرح چاپی تصویر کیک به همراه لایه ها و خامه ی فرم گرفته روی آن است که تمامی طیف رنگی با دقت پردازش پیکسلی نمایش داده میشود. کیفیت در این نوع طرح چاپی توسط دستگاه پیشرفته ی چاپی افست مشخص است. در مواردی تولیدکنندگان تمایل دارند به این کیفیت، متمایز بودن را نیز اضافه کنند خدمات چاپی مانند روکش سلفون براق، برجسته سازی، یووی موضعی و طلاکوب میتواند میان شما و رقبایتان تفاوت ایجاد کند.

تاثیر درب جعبه در خرید و سود دهی پودر کیک

هنگامی که مصرف کننده تصمیم بر پخت کیک میگیرد پس از اضافه کردن شیر و تخم مرغ و روغن با یکدیگر در آخرین مرحله پودر کیک را به مایع اضافه میکند این امر نشان دهنده احتمالات بسیاری می باشد که بسته بندی شما بر روی آن بی تاثیر نیست، تصور کنید مصرف کننده تایم کم و دستانی آغشته به مایع دارد میخواهد درب جعبه را باز کند، پاره کردن یک پرفراژ و خط چین راحت تر است یا باز کردن یک مدل از درب بسته بندی؟ بازگشایی آسان در آن لحظه حتماً در ذهن فرد میماند و این موضوع مشتری بالفعل شما را به یک مصرف کننده ثابت و تبلیغ کننده برای برند شما تبدیل می کند.

سوالات کاربران عزیز

جعبه پودر کیک صادراتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جنس مقوا ایندربرد، مقاومت کافی برحسب گرماژ، طرح چاپی واضح و استفاده از خدمات چاپی جهت ایجاد تمایز از ویژگی های بسته بندی موفق برای پودر کیک میباشد.

آیا میتوان جعبه را طوری طراحی کرد که نیازی به بسته بندی اولیه نایلونی نباشد؟

پودر کیک به دلیل بافت پودری و ریز دانه به راحتی در کوچکترین شکافی نفوذ پیدا میکند اگر بخواهید از نایلون پلاستیکی استفاده نکنید باید لایه داخلی جعبه بسته بندی را روکش سلفون بکشید تا از نفوذ و هدر رفت محصول پودری خود جلوگیری کنید.

کارتن مادر پودر کیک عموماً چند تایی ست؟

بستگی به ابعاد محصول شما دارد اما پک جعبه پودر کیک ۶ تایی و ۱۲ تایی ست.

صحبت پایانی

جعبه پودر کیکی که تمام ویژگی های گفته شده را دارد هنگام ذخیره سازی در انبار، بارگیری، حمل و نقل و جابجایی در قفسه های یک فروشگاه ایمنی محصول را حفظ می کند و کمترین آسیب ممکن را خواهد دید هم چنین باید توجه داشت که هنگام آفتاب خوردگی محافظ پودر کیک باشد تا فاسد نشود. کارخانه کارتن سازی با ارائه متنوع ترین سبک بسته بندی برای محصولات و کالای شما آماده خدمتگذاری می باشد برای ارتباط با کارشناسان فروش و مشاورین ما از طریق لینک تماس اقدام بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *