بسته بندی آداپتور، کابل و سیم شارژر | جعبه لوازم جانبی موبایل

جعبه بسته بندی کابل و شارژر آداپتور

بسته بندی آداپتور، کابل و سیم شارژر جز تولیدات جعبه لوازم جانبی موبایل هستند، برای بسته بندی قطعات الکترونیکی، کامپیوتری، لوازم جانبی موبایل و غیره از جعبه مقوایی چاپدار استفاده می کنند چرا که به دلیل بافت کاغذی می توانند هر گونه چاپی اعم از تصویر کالا و مشخصات درج شده را پیاده سازی کنند و بسته بندی با خاصیت ضربه گیر و بادوام داشته باشند.

بسته بندی آداپتور، کابل و سیم شارژر

کابل و سیم شارژر دو قطعه ی الکترونیکی برای شارژ باطری انواع گوشی ها می باشند، به دلیل ساختاری حساس و شکننده آنها را پس از تولید بسته بندی می کنند تا مانع از هر گونه آسیب و صدمه ای شوند. در بین بسته بندی پلاستیکی، نایلونی، طلقی نوع مقوایی آن مناسب تر بوده و از دوام بیش تری برخوردار است.

جعبه بسته بندی که ترکیبی از مقوا و طلق بوده بیشترین کاربرد را در این بین داشته و مقاومت کافی را از خود نشان داده به همین دلیل از آن برای اکثر بسته بندی کابل و شارژر استفاده میکنند.

از آنجایی که این کابل و سیم شارژر ها به صورت جداگانه و در تایپ های مختلفی (type C , type B , etc )برای انواع گوشی ها تولید می شوند و نوع داخلی و خارجی دارند بسته بندی در نظر گرفته شده برای آنها نیز بایگدیگر متفاوت است. این تفاوت میتواند در مدل بسته بندی، طرح چاپی، اطلاعات نوشته شده، طلق دار یا نبودن بسته بندی و جنس مقوا باشد.

انواع جعبه آداپتور و سیم شارژر

بسته بندی های تولید شده در مدل های جعبه درب دارویی، ورق مقوایی طلق دار، جعبه پنجره ای و کاور مقوایی یا دور پیچ میباشند که هر برند تولیدکننده ای سبک بسته بندی خاص خود را دارد. مقوایی که برای تولید جعبه کابل usb و سیم شارژر استفاده می شود مقوا ایندربرد میباشد. در اینجا یک سوال به وجود می آید که موارد مصرف ایندربرد به دلیل بهداشتی بودن برای مواد غذایی ست چرا از آن برای تولید جعبه بسته بندی کابل و شارژر هم استفاده می کنند؟

مقوا ایندربرد با اینکه بهداشتی و مناسب برای بسته بندی مواد غذایی ست در اینجا بدلیل حالت استخوانی و چاپ پذیر بودن این مقوا از آن استفاده می کنند زیرا تولیدکنندگان نیاز دارند تا تمام اطلاعات را به صورت دقیق و خوانا بر روی بسته بندی درج کنند.

بسته بندی کابل با شارژر

از مقوای گلاسه و پشت طوسی نیز استفاده می‌کنند اما به نوعی انگار مقوای ایندربرد را برای این بسته بندی مناسب میدانند و در بین آنها جا افتاده که بسته بندی از جنس این مقوا شکیل تر و با اصالت است. ورق مقوایی طلق دار به بسته بندی اشاره دارد که متشکل از یک ورق صاف مقوایی چاپدار و طلق وکیوم شده میباشد.

جعبه پنجره ای طلق دار که در بین تولیدات لوازم جانبی موبایل بسته بندی شناخته شده است برای آداپتور،کابل و سیم شارژ نیز نشان دهنده ی نوع و سلامت این لوازم الکترونیکی از پشت طلق و قبل از بازگشایی جعبه آن است.

اگر دقت کرده باشید از مقوای پشت طوسی نیز برای دور پیچ سیم شارژر استفاده میکنند تا در زمان بسته بندی حالت منظم و مرتب خود را حفظ کند. هم چنین به دلیل سبک وزن بودن این لوازم جانبی، مدل درب دارویی آویز دار نیز برای آنها تولید می کنند تا در فروشگاه های فروش و تعمیرات موبایل برای اینکه در معرض دید و دسترسی آسان باشند بر روی رگال های مخصوص آویزان شوند.

مزیت چاپدار بودن جعبه

بسته بندی که طرح چاپی آن شامل مشخصات و تصویر محصول باشد در برخورد اول پاسخگو تمام سوالات و نیازهای مشتری ست و می تواند تسریع در انتخاب و خرید را به وجود آورد. تنها چاپی که میتواند تمام جزییات را با پرداختن به رنگ های نامحدود و انواع فونت ها به نمایش بکشد چاپ افست است.

منقسم بسته بندی لوازم جانبی موبایل

برای اینکه آداپتور کابل شارژر درون بسته بندی بر اثر تکان صدمه نبیند منقسم یا نگهدارنده از جنس مقوا درون جعبه قرار میدهند تا با حذف حداقل فضا موجود مانع از صدمات احتمالی گردند. هم چنین این منقسم ها سبب جداسازی و ایجاد جایگاه برای هر کدام از لوازم جانبی درون پک بسته بندی انواع قطعات جانبی موبایل می‌شوند.

سوالات متداول

جعبه مقوایی آداپتور و شارژر از مقوا ایندربرد با گرماژ چند است؟

بستگی به درخواست سفارش دهنده دارد اما عموماً از میزان گرماژ ۱۵۰ به بالا استفاده می کنند.

شارژر آیفون بسته بندی مقوایی دارد؟

بله؛ جعبه درب دارویی آویز دار از جنس مقوا ایندربرد بسته بندی مد نظر برای کابل و شارژر آیفون است.

بسته بندی کله شارژر با مدل کشویی امکان پذیر است؟

بله، مدل های بسته بندی کشویی و زیره رویه نیز برای بسته بندی آداپتور و شارژر مناسب است.

صحبت نهایی

آداپتور و سیم شارژر یکی از لوازم های ضروری برای هر گوشی موبایل می باشد و در طول مدت استفاده از یک تلفن همراه چندین آداپتور با سیم شارژر خریداری می شود که بسته بندی مقوایی مختص خودشان را دارند. همین امر نشان دهنده ی اهمیت و تولید گسترده ی جعبه مقوایی برای این لوازم جانبی موبایل است.

کارخانه کارتن سازی با تولید و چاپ انواع بسته بندی برای موبایل و لوازم جانبی از جعبه هاردباکس تا مدل های سفارشی و اختصاصی این تضمین را به شما میدهد که با خیالی آسوده بسته بندی های خود را به کارتن ساز بسپارید. شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *