جعبه لامپ و کارتن بسته بندی با طرح چاپی متنوع

جعبه بسته بندی لامپ01

جعبه لامپ یکی از بسته بندی های مقوایی می باشد که با استفاده از مقوای تک لایه آن را در مدل های مختلفی برای انواع محصولات روشنایی مانند لامپ مهتابی، خورشیدی، ال ای دی و هالوژن تولید می کنند. ساختار داخلی لامپ به صورتی ست که با یک ضربه ی کوچک بهم میریزد و پس از نصب احتمال روشن شدن آن خیلی کم میشود هم چنین بافت شیشه ای و نازک آن در اثر تغییر دما ناگهانی و ضربات فیزیکی به راحتی می‌شکند برای حل مشکلاتی از این دسته بهتر است به دنبال بسته بندی مطلوب و کارآمد باشید، جعبه مقوایی لامپ به دلیل حالت منسجم و دارا بودن گرماژ مقوای استفاده شده انتخاب خوبی برای بسته بندی اینگونه محصولات شکننده  و حساس می باشد.

ابعاد و جنس جعبه لامپ

ابعاد در بسته بندی لامپ بستگی به نوع و اندازه ی آن دارد زیرا تا جایی که امکان داشته باشد کارخانه کارتن سازی می کوشد جعبه ای طراحی کند تا حداقل فضای خالی را برای قرار گیری لامپ ایجاد کند، مرسوم ترین جنس این جعبه های مقوایی از مقوای ایندربرد و پشت طوسی در گرماژ متفاوتی میباشد. همانطور که میدانید به دلیل دارا بودن یک روی سفید این مقوا های پرکاربرد، چاپ پذیری در آنها با شفافیت و پردازش رنگی متنوع اجرا می‌شود. مقوای کرافت نیز بعنوان یک بسته بندی چند لایه برای لامپ و منقسم درون جعبه مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی و خرید جعبه لامپ آماده

طراحی در بسته بندی لامپ عموماً به اینصورت میباشد که تصویری از لامپ داخل آن به همراه مدل، ولتاژ، مشخص کردن نور دهی مهتابی یا خورشیدی و نام شرکت تولیدکننده در رنگهای مختلفی چاپ می‌شود. چاپی که بتواند رنگ های گوناگونی را با وضوح و دقت پیکسلی بالا بر روی بافت مقوایی جعبه چاپ کند افست نام دارد و در بسته بندی لامپ از این سبک چاپ بهره میبرند در مواردی که تولید کننده برای لامپ های با اندازه ی بزرگ کارتن سینگل فیس به همراه یک لایه پوستر چاپی جهت لمینت شدن سفارش میدهد این چاپ سبب تغییر نام در بسته بندی میشود که اصطلاحاً به آن جعبه لمینتی می گویند.

مدل بسته بندی لامپ

جعبه لامپ مدل های مختلفی دارد که هر کدام از آنها را اینجا برایتان می گوییم، دو درب دارویی از دو سمت جعبه درب آن متصل به بدنه و داخل سمت دیگر بدنه توسط یک لبه ی اضافی چفت می شود. درب دارویی ته قفلی انتهای جعبه جوری طراحی شده است که امکان بازگشایی وجود ندارد و حتما باید از سمت دیگر که درب دارویی میباشد جعبه را باز کرد، مدل جعبه پنجره ای طلق دار که به تازگی مورد استفاده برای لامپ قرار گرفته این ویژگی را دارد آن را به مخاطب قبل ازبازگشایی جعبه نشان دهد.

جعبه بسته بندی لامپ02

منقسم درون بسته بندی لامپ می تواند به محافظت از ساختار شیشه ای و حساس آن کمک بسزایی کند با در نظر گرفتن منقسمی که لامپ درون آن ثابت قرار بگیرد میزان خسارات را به خود و مصرف کننده محصولاتتان تا حدی کاهش داده اید که این امر میتواند به شما در فروش و رونق کسب و کارتان کمک کند.

کارتن بسته بندی آباژور رومیزی، ایستاده + منقسم مقوایی

اگر می خواهید پک مقوایی لامپ را در فروشگاه ها و مغازه های الکتریکی یا لوازم برقی به صورت آویز در رگال های مخصوص محصولات، برای دسترسی آسانتر مشتری به آن قرار دهید جعبه هایی طراحی شده اند که لبه ی اضافی در قسمت مخالف درب هنگام جعبه گشایی دارند و بر روی آن برش کوچکی انجام شده تا داخل رگال قرار بگیرند.

کارتن مادر لامپ

کارتن مادر برای جعبه های لامپ شامل کارتن سه لایه از جنس کرافت میباشد که با منقسم یا بدون آن تولید می گردد شما میتوانید بنابر سلیقه ی خود طرح چاپی برای آن در نظر بگیرید اما عموماً بدون چاپ تولید میشوند و سپس هنگام بارگیری و انبارگردانی تعداد موجود داخل آن را با ماژیک بر روی آن یادداشت میکنند که همین امر نشان دهنده ی کارآمد بودن کارتن مادر برای شمارش و راحتی در محاسبات انبارداری می باشد.

سوالات شما

قیمت جعبه لامپ چگونه محاسبه میشود؟

بر حسب ابعاد متناسب با لامپ، جنس مقوا، نوع چاپ و تیراژ سفارشی شما قیمت نهایی را ارزیابی می‌کنند.

برای نوع جعبه لامپ پنجره ای طلق دار چه تضمینی جهت کاهش آسیب احتمالی از قسمت پنجره ای دارید؟

میتوان از طلق ضخیم تر و منقسم برای نگهداشتن ثابت لامپ درون بسته بندی استفاده کرد.

حداقل تیراژ سفارشی در جعبه لامپ چه تعدادی ست؟

حداقل تیراژ سفارشی ۱۰۰۰ عدد میباشد.

کلام آخر

جعبه لامپ تولید شده توسط کارخانه کارتن سازی برای تمامی محصولات روشنایی شیشه ای در ابعاد و شکل ظاهری متفاوت از گذشته تا بحال بعنوان یک محافظ مقوایی در رنگ و طرح های متنوع مورد استفاده ی تولیدکنندگان قرار گرفته است. کارشناسان فروش و مشاورین ما با آگاهی از همه ی مدلهای موجود در بازار د اخلی وخارجی پاسخگو تمام نیاز بسته بندی شما می‌باشند، میتوانید از طریق تماس و پیام رسان ها با آنها در ارتباط باشید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *