جعبه پاستا بیرون بر چاپدار و بدون چاپ

جعبه پاستا بیرون بر 01

جعبه پاستا بیرون بر امروزه برای راحتی در سفارش، حمل و مصرف این مواد غذایی خوشمزه و رستورانی تولید می شود. زمانیکه تقاضای افراد در هر سن، شغل و جایگاه اجتماعی نسبت به غذاهای فست فود، مطبخ و خانگی افزایش یافت تنوع غذاها و دسترسی به آنها روز به روز آسانتر شد. جعبه پاستا بیرون بر نیز یکی از همین غذاهای خوشمزه با دسترسی راحت می باشد که در ادامه جزئیات آن را برایتان گفته ایم.

ترکیبات انواع پاستا و پخت آن ها به صورتی میباشد که آغشته به سس و روغن هستند همین موضوع سبب می‌شود تا هنگام انتخاب بسته بندی به نکاتی مانند ضخامت جنس مقوای استفاده شده و بهداشتی بودن آن توجه کرد.

جعبه مقوایی پاستا بیرون بر

جعبه مناسب برای یک وعده غذایی پاستا یک ظرف کم عمق با دهانه وسیع است که به مصرف کننده این امکان را می دهد مخلفات غذا را کامل مشاهده کند. جنس مقوایی ایندربرد تایید شده بهداشتی و دارای مهر سلامت میباشد که کاربردی ترین نوع مقوا برای بسته بندی و جعبه سازی انواع مواد غذایی ست. حالت استخوانی و عدم انعطاف پذیری مقوا ایندربرد باعث میشود زمانی که پاستا را درون جعبه میریزد در برابر روغن و آب مواد غذایی ترکیب شده مقاوم و غیر قابل نفوذ باشد هم چنین جعبه دفورمه نشود.

مقوای کرافت برای بسته بندی بیرون بر پاستا نیز گزینه ی مناسبی میباشد و به نسبت وارداتی بودن ایندربرد قیمت ارزان تری دارد ولی به دلیل رنگ طبیعی و قهوه ای مانند ایندربرد دو رو سفید طرح چاپی را به خوبی  نشان نمیدهد و اصولاً بدون چاپ و یا چاپدار ( فلکسویی ) تولید می شوند.

جعبه ساندویچ – انواع کاور، پاکت با کاغذ و دورپیچ کرافت

طراحی و برش جعبه

برای این که جعبه ای متناسب با پاستا جهت حمل و خاصیت بیرون بر بودن تولید کنند ابتدا چندین مدل از سبک بسته بندی را ایده پردازی و طراحی می کنند سپس طرح جعبه را بر روی ورق کارتن توسط دستگاه اجرا و برش میدهند در نهایت یک مدل بسته بندی درخور محصول اماده خواهد شد.

چند مدل از جعبه پاستا را باهم بررسی کنیم :

جعبه درب قفلی استوانه ای و جعبه پاستا گلدانی یک ظرف مقوایی که لبه های درب آن داخل یکدیگر چفت میشود هم چنین انتهای جعبه نیز به همین شکل می‌باشد. در مواردی که تولیدکننده، جعبه ای با همین درب ولی انتهایی صاف و مسطح میخواهد در اینجا طراحی و برش تغییر می کند. دو طرف ورق مقوایی را طوری برش می‌دهند که انتها دارای دو نیم دایره باشد و زمانی که می خواهند این جعبه را سرهم کنند توسط لب چسب دو طرف مقوا را بهم بچسبانند.

جعبه کیبوردی پاستا بیرون بر فضایی مقوایی و مسطح برای ریختن غذا به داخل آن ایجاد میکند که درب به بدنه متصل است و توسط یک لبه ی اضافی ( قفل سماوری ) و دو گوشواره در دو طرف به درون بدنه چفت می‌شود. اغلب جهت ایجاد استحکام بسته بندی دیواره های جعبه کیبوردی را دوبل می‌کنند. مزیتی که جعبه کیبوردی به نسبت دیگر بسته بندی ها دارد استفاده نکردن از لب چسب و منگنه برای سرهم کردن جعبه است. که این امر در قیمت و بهداشت بسته بندی مواد غذایی موثر می باشد.

جعبه پاستا بیرون بر 02

جعبه پنجره ای طلق دار نوع کیبوردی نیز برای بسته بندی این مواد غذایی تولید و چاپ می‌گردد که این نوع بسته بندی قابلیت این را دارد تا غذای سفارش داده شده را درون جعبه مشاهده کنید بدون آنکه درب آن را باز کرده باشید.

جعبه پاستا دسته دار بسته بندی که به نسبت بیرون بر بودن یک ویژگی اضافی جهت راحتی مشتری به آن اضافه شده است، دستگیره ی مقوایی که متصل به درب این جعبه می‌باشد حمل راحتتری برای خریدار فراهم می کند.

نکته ای که شاید بدردتان بخورد یکی از مشکلاتی که هنگام پک کردن پاستا و مواد خوراکی از این قبیل وجود دارد، ترکیباتی آغشته به روغن و آبدار ( گوجه، زیتون تزئینی، سس و غیره ) میباشند که امکان نشت و نفوذ به بافت مقوا را در مدت زمان نسبتاً طولانی ایجاد می کند شما میتوانید برای جلوگیری از این مشکل با استفاده از روکش سلفونی درون جعبه یا بسته بندی را عایق و ضد آب کنید تا با خیالی آسوده تر محصولات خود را توسط پیک موتوری و یا حضوری تحویل مشتری بدهید.

چاپ رنگی پک بیرون بر پاستا

جعبه های پاستا بیرون بر به دو صورت طرح دار و بدون طرح در رستورانها و کافی شاپ ها جهت سرویس دهی به مشتریان وجود دارد. نوع طرح دار آن به دو نوع رنگی و تک رنگ تقسیم می شود، چاپ رنگی و طرح چاپی از غذا و ترکیبات پاستا بر روی مقوا توسط دستگاه چاپی افست انجام میپذیرد.

چاپ افست توانایی اجرای تمام رنگهای موجود را بدون هیچ محدودیتی و به وضوح بر روی بسته بندی محصولات و مواد غذایی شما دارد. چاپ تک رنگ جعبه های بیرون بر به نوع فلکسویی و طرح چاپی نام برند و لوگو اکتفا می‌کنند.

مزایا جعبه مقوایی پاستا بیرون بر

بسته بندی از جنس مقوا برای مواد غذایی مانند پاستا نسبت به نوع جعبه غذا پلاستیکی آن به چند دلیل برتری دارد.

  1. به دلیل بافت کاغذی مقوا، درون بسته بندی تهویه هوا صورت گرفته و این موضوع باعث میشود که مواد خوراکی بافت تازه و سالم خود را از دست ندهند زیرا در نوع نایلونی آن هوا داخل بسته بندی محبوس شده و بافت پاستا دچار تغییراتی همچون لهیدگی می شود و رطوبت به خود می گیرد.
  2. پاستا و مواد درون آن ثابت مانده، در نوع پلاستیکی به دلیل انعطاف پذیری و نرمی نایلون ترکیب و گاهاً تزئینات درهم میشود اما در جعبه مقوایی به دلیل مسطح بودن کف جعبه و بافت منسجم مقوایی این اتفاق نخواهد افتاد.
  3. امکان چاپ طرح چاپی شامل لوگو و نام رستوران یا کافی شاپ بر روی مقوا وجود دارد
  4. مقوا قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست میباشد اما پلاستیک سالها در طبیعت باقی میماند و به سختی بازیافت می شود

سوالات کاربران گرامی

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر کدام مدل جعبه از چه جنسی است؟

جعبه کیبوردی به دلیل حذف منگنه یا لب چسب برای سرهم کردن آن و از جنس مقوای ایندربرد به دلیل بهداشتی بودن آن میباشد.

ظرف بیرون بر پاستا بدون درب برای سرویس دهی داخل رستوران هم تولید می‌کنید؟

بله امکان تولید تمامی ظروف مقوایی برای خدمات دهی رستورانها و کافی شاپ ها وجود دارد.

جعبه پاستا گلدانی بدون طرح چگونه محاسبه قیمت انجام میشه؟

بر حسب ابعاد، جنس مقوا، تیراژ جعبه بیرون بر شما از نظر قیمت ارزیابی میشود.

صحبت نهایی

جعبه های بیرون بر و آماده پاستا متناسب با شرایط کسانی که زمان کافی برای آشپزی و رستوران رفتن ندارند تولید می گردد، چاپ روی این جعبه ها میتواند بعنوان یک تبلیغ برای تولیدکنندگان در سطح شهر عمل کند و برندسازی کسب و کار شما را بدون هزینه ی اضافی انجام دهد. کارخانه کارتن سازی با تولید و چاپ انواع مدل های جعبه پاستا بیرون بر این امکان را به شما میدهد تا بسته بندی با کیفیت و مقاوم برای مواد غذایی خود و ارائه به مشتری داشته باشید.

برای شناخت بیشتر جعبه و سبک بسته بندی با ویژگی بیرون بر بودن میتوانید از طریق لینک تماس با مشاورین و کارشناسان فروش ما جهت کمک و استعلام قیمت در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *