کارتن بسته بندی دیسک ترمز { مدل کیبوردی و چهار درب چاپدار }

کارتن بسته بندی دیسک ترمز چرخ خودرو 01

کارتن بسته بندی دیسک ترمز از استحکام کافی جهت جابجایی کالا و قطعات خودرو از این قبیل برخوردار است که این موضوع برای تولیدکنندگان دیسک ترمز و افرادی که فروشگاه لوازم یدکی خودرو دارند حائز اهمیت میباشد. تامین کننده نیاز بسته بندی این محصولات باید تمامی جوانب قطعه تولیدشده و کاربردی را بسنجد مسائلی مانند جنس ورق کارتن، ضخامت و مقاومت، چاپی گویا، دوخت کارتن مناسب و غیره می تواند بر روی حاشیه سود شما نیز تاثیر گذار باشد با ما همراه باشید تا به صورت جزئی تر این موارد را بررسی کنیم.

بسته بندی دیسک ترمز چرخ عقب و جلو خودرو

دیسک ترمز قطعه ای از خودرو ها می باشد که حدود ۳۰ سال است برای هر چهار چرخ آنها به صورت جداگانه تولید شده و هر کدام بسته بندی مختص به خودشان را دارند تا قبل از آن هر ماشین فقط دو دیسک ترمز یا صفحه ترمز بر روی چرخ های عقب خود داشت. از آنجایی که این لوازم یدکی و مربوط به تولید و تعمیرات خودرو دارای ساختار آهنی و نازک میباشد هنگام ضربه، آسیب دیده و امکان دارد هنگام استفاده دچار اختلال در کارکرد شود پس باید بسته بندی در نظر گرفت که مانند یک ضربه گیر عمل کرده و حدالامکان خسارات را کاهش دهد.

جعبه و کارتن بسته بندی دیسک ترمز

تولیدکنندگان کارتن و قطعات خودرو پس از کسب تجربیات و ایده پردازی های متعدد در راستای نیاز دیسک ترمز به بسته بندی ، به این نتیجه رسیده اند که مدل جعبه کیبوردی با استفاده از ورق کارتن سه لایه یا e-float لمینت شده گزینه ی مناسبی برای این کالا می باشد و بعد از آن کارتن چهار درب آمریکایی را به دو منظور بسته بندی و کارتن مادر مورد استفاده قرار دادند.

جعبه کیبوردی دیسک ترمز خودرو

کارتن بسته بندی در مدل کیبوردی از جنس کرافت دو لایه سینگل فیس یا سه لایه میباشد که این ورق کارتن به دو صورت شیاردار و مسطح مقاومتی مناسب جهت حفظ ایمنی برای قطعه و کالا به وجود می آورد. مدل کیبوردی اکثراً دارای دیواره ی دوبل در قسمت عرض جعبه میباشد زیرا درب آن به اصطلاح دو گوشواره برای چفت شدن داخل جعبه دارد که این امکان توسط دیواره ی عرضی امکان پذیر است، درب این مدل به بدنه ی آن متصل میباشد و به وسیله ی خط تا، باز و بسته میشود.

جعبه کارتن دیسک و صفحه کلاچ خودرو

چاپ کارتن دیسک ترمز

چاپ بر روی جعبه و کارتن بسته بندی دیسک ترمز به دو شیوه ی فلکسو و لمینتی است که هر کدام طرفداران خود را در صنعت چاپ و بسته بندی دارد و درباره ی دیسک ترمز و قطعات خودرو چاپ سرتاسری لوگو و برند بر روی بسته بندی و چاپ لوگو در مرکز جعبه و درج مشخصات در قسمتی از بسته بندی برای اطلاع رسانی به خریدار اجرا می شود. شما می توانید چاپ کارتن بسته بندی‌دیسک ترمز را به دلیل اینکه چهار قطعه جداگانه می باشند به این صورت انجام دهید که طرح چاپی شامل آیکون با هر شکل هندسی جهت علامت گذاری یا تیک زدن برای مشخص کردن دیسک ترمز عقب راست یا چپ و دیسک ترمز جلو چپ یا راست باشد.

کارتن چهار درب آمریکایی بسته بندی دیسک

کارتن چهار درب معمولی ( آمریکایی ) برای بسته بندی دیسک ترمز چرخ عقب بیشتر کارایی دارد و چاپ دار فلکسویی می باشد که به نمایش یک لوگو بسنده می کنند اما در مواردی دیده شده که برای بستن درب بسته بندی از نوار چسب پهن شامل طرح چاپی نام برند استفاده می کنند. در مواردی دیده شده که کارتن سایز بزرگ درب دارویی قفل دار ته قفلی با چاپ لمینتی برای بسته بندی دیسک ترمز چرخ عقب نیز استفاده می کنند که دوخت کارتن منگنه ای یا لب چسب دارد.

لیبل چاپی پشت چسب دار

استفاده از لیبل چاپی در بسته بندی قطعات خودرو و لوازم یدکی امری مرسوم و کاربردی است که تولیدکنندگان از آن بهره می برند چاپ لیبل توسط چاپ افست انجام می پذیرد که درج مشخصات با نوشتاری خوانا و شفاف بر وری یک رنگ پس زمینه روشن عموماً سفید چاپ می خورد.

کارتن مادر جعبه بسته بندی دیسک ترمز

برای فروش و بسته بندی تعداد بالای دیسک ترمز چرخ عقب و جلو انواع خودرو پر مصرف مانند پارس، سمند، ۲۰۶، پراید، پژو ۴۰۵، مگان، زانتیا از کارتن مادر ۵ لایه که چاپدار فلکسویی یا بدون چاپ می باشد استفاده می کنند.کارتن مادر بچه جعبه های بسته بندی دیسک از جنس کرافت با گرماژ بالا و لایه بندی مناسب این اطمینان را برای تولیدکننده ایجاد می کند که هنگام جابجایی و حمل و نقل کالا آسیب نمی بیند و کارتن بسته بندی دفورمه و دچار پارگی نخواهد شد.

سوالات متداول

برش کارتن بسته بندی دیسک ترمز به چه صورت است ؟

برش کارتن بسته بندی دیسک ترمز که از جنس کرافت چند لایه می باشد به صورت برش دایکاتی است.

کارتن لمینتی دیسک ترمز چرخ خودرو چند روزه آماده می شود؟

مدت زمان آماده شدن یک بسته بندی با چاپ لمینتی حدود ۱۵ روز کاری می باشد.

بسته بندی کیبوردی نوع دسته دار برای دیسک ترمز چرخ جلو پراید هم تولید می کنید؟

بله امکان تولید بسته بندی با هر المان اضافی از قبیل دسته های پلاستیکی و مقوایی امکان پذیر است.

صحبت پایانی

بسته بندی دیسک ترمز چرخ جلو و عقب خودرو با استفاده از ورق کارتنی، استحکام و جذب مشتری از طریق طرح چاپی متناسب را برای تولیدکننده ضمانت می کند. این بسته بندی در مدل های کیبوردی و کارتن ۴ درب ساده کاربرد بیشتری به نسبت ما بقی سبک ها در صنعت کارتن و جعبه سازی دارند.

کارخانه کارتن سازی پس از کسب تجربه در بسته بندی قطعات خودرو توانسته است برای تولیدکنندگان راحتی و سود فروش بالایی را فراهم کند. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با کارشناسان و مشاورین فروش ما جهت محاسبه قیمت، کسب اطلاعات و ثبت سفارش در ارتباط باشید و برای مشاهده تمامی نمونه های بسته بندی کارتن و جعبه، اعم از قطعات خودرو را در صفحه ی نمونه کار و یا به صورت زنده داخل سالن کارخانه تماشا بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *