کارتن بسته بندی باتری قلمی و نیم قلمی + جعبه باطری کتابی و شارژی

کارتن بسته بندی باتری

کارتن بسته بندی باتری در چند مدل تولید و چاپ می گردد که درون هر کدام از آنها تعداد معینی از انواع باتری را قرار می دهند تا فروش راحت و حمل و نقلی آسان بهمراه داشته باشند. بسته بندی باتری مدل های متفاوتی دارد که در ادامه آنها را با ذکر تمام ویژگی ها برایتان گفته ایم، با ما همراه باشید.

انواع بسته بندی باتری قلمی و نیم قلمی

ولت باطری ، شکل ظاهری، قلم یا نیم قلم بودن انواع آن سبب ایجاد بسته بندی متنوع و متفاوتی برای آنها شده است، نوع کتابی و قابل شارژ نیز بسته بندی مختص خودشان را دارند. ابتدایی ترین سبک بسته بندی برای باطری ورق مقوایی فشرده ای ست که باتری بر روی آن توسط یک طلق وکیوم شده است. سینی مقوایی یک بسته بندی بدون درب که باتری داخل آن چیده شده و در آخر توسط یک نایلون پلاستیکی وکیوم می‌شود. جعبه کیبوردی بعنوان بسته بندی در تعداد بالاتری از آن بهره می برند و در آخر کارتن لایه دار برای بسته بندی کلی و فروش عمده تولید می گردد.

مقوا آویزدار بسته بندی باتری

مقوای فشرده ای که قسمتی از آن طوری برش خورده است که برای آویز شدن در محلی که مد نظر فروشنده می باشد سهولت ایجاد کند، جنس آن اکثراً از مقوای پشت طوسی می باشد که طرح چاپی بر روی آن لمینت شده است. از یک عدد تا پک ۶ تایی قابلیت بسته بندی با این شیوه را برای تولیدکنندگان به وجود می آورد.

سینی مقوایی چاپدار

سینی مقوایی یا شیرینگ یک بسته بندی شبیه به جعبه می باشد با این تفاوت که بدون درب بوده و دیواره های عرضی و طولی آن دوبل می باشد تا استحکام هنگام جابجایی و حمل و نقل را تضمین کرده باشد همچنین چیدمان داخل قفسه های فروشگاهی به وسیله ی این سینی مقوایی راحت تر بوده و دسترسی خریدار به آن را آسان میکند. چاپی لمینتی داشته که مشخصات و نام برند تولیدکننده را بروی آن به وضوح و خوانایی مشاهده می کنید. جنس مقوای استفاده شده در این مدل از مقوای بازیافتی پشت طوسی می باشد که در صورت تمایل تولیدکننده می توان از مقوای ایندربرد استفاده کرد.

جعبه کیبوردی بسته بندی باطری

جعبه های مقوایی برای بسته بندی باطری از مدل جعبه کیبوردی و کشویی میباشند که نوع اول کاربردی تر و مرسوم تر است. جنس آن مقوای پشت طوسی یا یک رو سفید در گرماژ ۳۰۰ تا ۳۵۰ بوده که میزان گرماژ و ضخامت مقاوم بودن جعبه در برابر ضربات احتمالی، نشت آب و ایجاد رطوبت و صدمات دیگر را ضمانت میکند و یک رو سفید بودن این مقوا چاپ پذیری آن را افزایش می دهد و می توان هر گونه طرح چاپی را توسط دستگاه افست و فرآیند لمینت بر روی آن اجرا کرد.

این جعبه های بسته بندی بعنوان جعبه مادر نیز استفاده می شوند، چگونه؟ به این صورت که سینی مقوایی یا ورق مقوایی های چاپدار و حاوی باطری را درون این جعبه های مقوایی در تعداد های بالایی قرار میدهند زیرا بهتر است برای فروش و کاهش خسارات احتمالی از این بسته بندی استفاده کرد چون دو شیوه ای از بسته بندی که وکیوم شده است در برابر نور آفتاب، رطوبت، ضربه های فیزیکی آسیب پذیر می باشد و نیاز به یک بسته بندی مطمئن تری دارند.

کارتن مادر بسته بندی باطری

کارتن سه لایه از جنس کرافت و کارتن ۵ لایه دو نوع بسته بندی هستند که در سایز های نسبتاً بزرگتری برای بسته بندی بچه جعبه ها تولید میشوند معمولاً بدون چاپ بوده اما در مواردی برای درج مشخصات و تعداد آن جهت شمارش انبارگردانی و فروش عمده از چاپ فلکسو تک رنگ بهره میبرند. این نوع چاپ از نظر زمان و هزینه به نفع تولیدکننده عمل می کند. کارتن مادر بسته بندی باطری دوخت کارتن از نوع لب چسب دارد که در صورت افزایش وزن محتویات بسته بندی می توانید درخواست دوخت منگنه یا منگنه دوبل را داشته باشید. کارتن مادر قابلیت جابجایی تعداد ۱۰۰۰ تایی باطری را دارد.

کارتن بسته بندی باتری کتابی و باطری شارژی

باتری کتابی که شکل مستطیلی دارد و در یک سایز و اندازه تولید می شود مانند نوع باتری قلمی و نیم قلمی بسته بندی های متفاوتی دارد که از جنس مقوای پشت طوسی و چاپدار لمینتی می باشد. بسته بندی باطری شارژی همراه با منقسم یا بدون آن می باشد به این دلیل که به غیر از باطری، آداپتور شارژر آن نیز دورن بسته بندی وجود دارد که می توان به وسیله ی منقسم هر دوی آنها را از یکدیگر جدا کرد.

سوالات کاربران

برای باتری شارژی نیم قلمی جعبه ایندربردی تولید و چاپ می کنید؟

بله امکان تولید جعبه از هر جنس مقوایی برای ما امکان پذیر می باشد.

باتری قلمی بسته ای ۱۰۰ تایی درون جعبه مقوایی با چه گرماژی مناسب است؟

از آنجایی که وزن باتری های قلمی از ۱۵ تا ۳۰ گرم می باشد تعداد ۱۰۰ عددی آن حدود یک و نیم تا سه کیلوگرم می شود مقوای پشت طوسی گرماژ ۳۵۰ تحمل وزن تا ۱/۵ کیلو را دارد اما در صورت افزایش وزن باید از کارتن سه لایه یا e-float لمینت شده استفاده کنید.

امکان پک باتری نیم قلمی و قلمی درون یک بسته بندی وجود دارد؟

بله این سبک بسته بندی می تواند نیاز مصرف کننده را در راستای باتری، یکجا برطرف کند و یک تمایز میان شما و رقبایتان در بسته بندی باشد.

صحبت نهایی

باتری از هر نوع و مدلی با کارکرد های متفاوتی که دارد اکثراً دارای بسته بندی هایی از این قبیل میباشد که در متن فوق برایتان گفتیم، کارخانه کارتن سازی امکان تولید و چاپ تمامی این مدل بسته بندی باتری را دارد و برای پاسخگویی به نیاز بسته بندی شما راههای ارتباطی گوناگونی را فراهم آورده است که یکی از این راهها تماس با مشاورین و کارشناسان فروش می باشد تا به راحتی نحوه سفارش و محاسبه قیمت را مطلع شوید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *