خرید کارتن موزی + بسته بندی انواع میوه

کارتن موز

خرید کارتن موزی برای بسته بندی میوه و انواع اجسام هنگام اسباب کشی یکی از نیازهای عموم مردم می باشد. کارتن موز در ابعاد و چاپی متفاوت تولید می گردد که در بازار داخلی و برای صادرات از آن استفاده می کنند. در ادامه آنرا از دو جهت بسته بندی موز و جایجایی لوازم هنگام اثاث کشی بررسی می کنیم.

کارتن موز

کارتن موزها اغلب از لحاظ ساختار و شکل ظاهری شبیه به یکدیگر هستند اما درمواردی ویژگی آنها بر حسب نیاز تولیدکنندگان و بازار هدف تغییر میکند. کارتن بسته بندی سه لایه، پنج لایه و ۷ لایه بسته بندی موز توانایی تحمل وزن تا ۱۸ کیلوگرم را نیز دارد زیرا چیدمان لایه ای مسطح و شیاردار به اصطلاح فلوتینگ سبب ایجاد این مقاومت میشود. جنس مقوای استفاده شده در این نوع کارتن کرافت در گرماژ های مختلفی ست هر چه گرماژ آنرا افزایش دهند ضخامت و استحکام ورق کارتنی بیشتر می‌شود در نتیجه هنگام جابجایی، حمل و نقل کمتر آسیب خواهند دید.

کارتن موزی زیره رویه با کفی

اصطلاح کارتن موزی به کارتن های چاپدار و بدون چاپ کارتن بسته بندی تلسکوپی گفته می‌شود که برای بسته بندی انواع موز، میوه و صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرند. این کارتن های پرکاربرد، در مدل زیره رویه به همراه کفی آن تولید میشوند که دو قسمت مجزا چند لایه کارتنی درون هم چفت می شوند. این قسمت ها هر کدام توسط دستگاه دایکات برش هایی بر روی بدنه جهت حمل آسانتر و ایجاد تهویه برای میوه ها دارند. آنها را طوری طراحی کرده اند که هنگام چیدمان قسمت زیره نیاز به کفی از جنس کرافت دارد زیرا مقداری از آن باز میباشد شما می توانید هنگام استفاده اسباب کشی یک کفی مقوایی کرافت برای قسمت رویه نیز در نظر بگیرید تا از نفوذ آلودگی جلوگیری کنید.


چاپ و انواع مدل بسته بندی موز

واحد طراحی و تولید کارگاه کارتن سازی همیشه به دنبال ایده های نوین و اهل ایده پردازی می باشند به همین خاطر مدل های بسته بندی متنوعی را تا به امروز ارائه داده اند. برای بسته بندی موز هم به غیر از نوع زیره و رویه، سبک جعبه دسته دار، چهار درب آمریکایی و درب دارویی ته قفلی نیز تولید و چاپ شده است.

جعبه موز دسته دار: یک بسته بندی مدرن و دو لایه سینگل فیس یا سه لایه کرافتی که چاپی ساده (فلکسویی) یا چاپ لمینتی (افست) دارد. دسته ی مقوایی یا پلاستیکی  که بر روی درب آن طراحی و متصل شده است حملی آسانتر برای مصرف کننده و خریدار ایجاد میکند. این مدل کارتن موزی برای تعداد و حجم کمتری از بسته بندی موز تولید می شود.

کارتن موزی ۴ درب آمریکایی: بسته بندی ساده همراه با دو شیوه ی چاپی بنابر درخواست تولیدکننده که مناسب برای بازار داخلی، صادرات و اثاث کشی نیز می باشد.

کارتن موز لاک باتم (ته قفلی): این مدل کارتن یا جعبه برای بسته بندی تعداد کم موز جهت صادرات یا مصارف مشتری های میوه فروشی لاکچری در نظر گرفته می شود و کاربرد کمی دارد.

چاپ کارتن موزی بیشتر به صورت فلکسویی و ۴ رنگ است، رنگهای استفاده شده برای پس زمینه سبز، زرد و آبی همراه تصویر موز، نام برند تولیدکننده و درج اطلاعات و گاهاً بارکد میباشد که در صورت تمایل خریدار چاپ افست که جزئی تر به پردازش تصویر و طرح چاپی می پردازد، انجام می‌گیرد و همچنین این چاپ برای ارسال بسته بندی به منظور کارتن صادراتی موزی به نقاط مختلف در نظر گرفته میشود.

کارتن خالی موز و اسباب کشی

همانطور که میدانید این کارتن های موزی به دلیل تحمل وزن بالا، چند لایه بودن، ضخامت و مقاومت، ایجاد یک چیدمان منظم هنگام انبارگردانی و بارگیری، راحتی در حمل به وسیله دستگیره های طراحی شده مناسب و مورد استفاده بعنوان کارتن اسباب کشی هستند که خواهان و طرفداران بسیاری در این باره دارند زیرا بسته بندی مطلوب برای کتاب، لوازم آشپزخانه، تابلو، اقلام دکوری و غیره می‌باشند.

قیمت به چه عواملی بستگی دارد؟

تمامی بسته بندی های کارتنی به چند عوامل ثابت جهت محاسبه قیمت تمام شده بستگی دارند که آنها را برایتان نام برده و در انتها به شما خواهیم گفت چگونه یک خرید کارتن موزی ارزان قیمت انجام دهید.

  • ابعاد
  • جنس
  • لایه بندی
  • چاپ
  • تیراژ

شما میتوانید در ابعاد عمومی با چاپ فلکسویی (ساده) یا بدون چاپ و تیراژ بالا قیمت کارتن موزی را کاهش دهید بعنوان یک پیشنهاد و راهکار میتوان گفت تیراژ سفارشی خود را تا حدی افزایش دهید که به اندازه ی خرید یک رول مقوایی برسد آن وقت است که به دلیل خرید یک رول کارتن ساز پول کمتری میدهد و به طبع ضایعات کارتن موز را هنگام تولید به حداقل می رساند این موضوع سبب می‌شود استهلاک کمتری نیز هنگام تولید مصرف شود و کارتن ساز از شما سودی دریافت نکند و این به نفع شماست.

سوالات کاربران گرامی

در هر کارتن موزی چند عدد موز جا میگیرد؟

بستگی به ابعاد بسته بندی دارد اما ابعاد عمومی تحمل وزن تا ۱۸ کیلو را دارد که با این حساب می توان ۹۰ عدد موز درون کارتن موزی قرار داد.

برای صادرات داخل یه کانتینر چند عدد کارتن موزی صادراتی جا میگیرد؟

عموماً ۱۲۰۰ کارتن موز در هر کانتینر جایگذاری می شود.

کارتن موزی دست دوم هم شما دارید؟

خیر کارخانه کارتن سازی فقط کارتن نو تولید میکند.

صحبت آخر

کارتن موزی یک بسته بندی مناسب جهت ایجاد فضایی برای ذخیره سازی و انبار کردن وسایل غیرضروری، حمل و نقل آسان و اسباب کشی میباشد که در ابعاد عمومی ۵.۲۴*۴۰*۵۳.۵ و سفارشی با طرح چاپی گوناگونی توسط کارخانه کارتن سازی تولید می شود آنها معمولا مقرون به صرفه بوده و دسترسی به آنها آسان میباشد شما می توانید برای سفارش و اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کرده و برای هر گونه سوال بی پاسخ به جوابی درست برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *