کارتن فلفل دلمه [ بسته بندی مدل تلسکوپی و سبدی صادراتی ]

کارتن فلفل دلمه 01

کارتن فلفل دلمه ای مناسب برای بسته بندی این محصول ارگانیک و مفید می باشد زیرا بافت کاغذی و مقوایی آن مانع از نفوذ آلودگی و رطوبت به داخل آن می شود.فلفل دلمه ای جز صیفی جات خوش طعم که به صورت خام و پخته مورد استفاده قرار می گیرد.در ادامه کمی از خاصیت این صیفی جات به همراه مدل های متنوع و صادراتی آن برایتان خواهیم گفت، با همراه باشید.

فلفل دلمه ( Bell pepper )

فلفل دلمه ای در رنگهای قرمز، زرد و سبز وجود دارد که هر کدام می توانند بسته بندی جدا و طرح چاپی خود را خصوصاٌ هنگام صادرات داشته باشند، نوع سبز آن نارس می باشد که گاهاً مزه تلخی میدهد اما عطر بیشتری به نسبت بقیه دارد که برای آشپزیهای رستوران و کافه حائز اهمیت میباشد. فلفل دلمه ای دارای ویتامین های مختلفی از جمله: ویتامین  C – B6 K1- E  و A است و با تمامی مواد معدنی و مغذی برای سلامت چشم، پیشگیری از کم خونی، کاهش خطر آرتروز، حفظ ایمنی بدن و غیره مفید و تاثیرگذار است.

کارتن فلفل دلمه و مدل های متفاوت بسته بندی

کارتن فلفل دلمه، پس از پی بردن به خواص آن و احساس نیاز به مزه و عطر این محصول در غذاها مسیر تولید خود را شروع کرد و مورد مصرف برای کشاورزها و تولیدکنندگان قرار گرفت چرا که کشاورزان متوجه ویژگی های کارتن لایه دار برای محصول صیفی جات خود شدند، مضرات استفاده از بسته بندی نایلونی پلاستیکی مانع از تهویه هوا، ایجاد رطوبت و کپک زدگی زود هنگام میباشد اما با بکارگیری نوع مقوایی و چند لایه بسته بندی میزان این ضرر و زیان ها برای کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات ارگانیک جهت عرضه به بازار داخلی و خارجی کاهش یافت.

بسته بندی مطلوب برای فلفل دلمه از کارتن سه لایه شروع می شود و بنابر وزن و درخواست تولیدکننده لایه بندی تغییر می کند که کارتن پنج لایه مناسب برای وزن ۶ کیلو فلفل دلمه نیز مناسب میباشد. کارتن بسته بندی فلفل دلمه برای وزن ۴ کیلوگرم در چیدمان ردیفی دو تا سه تایی تولید شده و همانطور که گفتیم شش کیلو هم می تواند داخل آن قرار داد اما باید توجه داشت که هنگام بارگیری ، انبارگردانی و صادرات این جعبه فلفل دلمه ای ها بر روی یکدیگر چیده خواهند شد پس باید مقداری را برای آنها در نظر بگیریم که فشار وارده سبب له شدگی آنها نشود و فلفل دلمه سالم به دست مصرف کننده برسد.

کارتن فلفل دلمه 02

کارتن تلسکوپی فلفل دلمه ، یک بسته بندی که دارای دو جز زیره و رویه می باشد، بر روی دیواره های طولی و عرضی سوراخ هایی جهت گردش هوا برش داده شده است، هم چنین در بعضی موارد برش جهت ایجاد دستگیره برای راحتی در حمل ایجاد کرده اند.

در بعضی موارد که ارتفاع جعبه زیاد باشد لازم است برا دیواره های کارتن ستون دوبل در نظر گرفت تا هنگام انبار و ارسال وقتی بر روی یکدیگر چیده شده اند به اصطلاح دچار خمیدگی و کمرشکنی نشود زیرا این مسئله باعث از بین رفتن بافت کارتن و لایه بندی شده که در پی آن اگر بسته بندی آسیب دیده کارتن زیرین باشد باعث ریزش کارتن های دیگر و در آخر له شدگی فلفل دلمه های درون خود می شود.

کارتن فلفل دلمه صادراتی سبدی

کارتن صیفی جات برای صادرات در مدل سبدی به صورت روباز و بدون درب تولید می شود که در کناره های جعبه دو دستگیره برای حمل طراحی شده و قسمتی از ورق کارتنی چند لایه بر روی سطح آن به منظور حفاظت بیشتر از محصولات خم شده و زمانیکه آنها را روی هم قرار میدهند مانع از فشار جعبه بالایی به سطح فلفل دلمه ای می شود.

کارتن فلفل چیلی | بسته بندی صادراتی و مدرن

در زمینه ی تولید کارتن بسته بندی تولیدکنندگان میتوانند هر مدل و طرح چاپی که در ذهن خود برای محصول مورد نظر، دارند پیاده سازی کنند اما در این باره باید گفت که بیشرین کاربرد را این دو مدل تا به امروز داشته اند. لازم به ذکر است هر بسته بندی برای محصولات طبیعی و ارگانیک در نظر دارید حتماً موضوع تهویه هوا ی مناسب و چیدمان منظم ردیفی را لحاظ کنید.

طرح چاپ بسته بندی فلفل دلمه

چاپ در صنعت بسته بندی به دو شیوه همیشه پرکاربرد است. یک، چاپ فلکسو طرحی ساده با بهره مندی از رنگهای محدود، کم هزینه و با سرعت بالا میباشد دو، چاپ افست با وضوح تصویر و استفاده از رنگ های نامحدود، نوشتاری دقیق، زمانبر به نسبت فلکسو است. برای مصارف داخلی و عرضه به بازار های مختلف کشور چاپ فلکسو گزینه ی مناسبی برای کشاورزان و تولیدکنندگان است.

اما در کارتن صادراتی فلفل دلمه بهتر است به سراغ بسته بندی متمایز رفت که میتوان از چاپ افست در اینجا کمک گرفت ولی باز هم چاپ یک موضوع سلیقه ای با بر آورد هزینه در نظر گرفته شده میباشد. پس بهتر است ابتدا از استحکام جعبه و بودجه خود مطمئن شوید سپس کارتن لمینتی برای فلفل دلمه انتخاب کنید، زیرا یک طرح چاپی ساده از تصویر فلفل دلمه و نام برند نیز می تواند معرف شما به مصرف کنندگان و خریداران باشد.

سوالات کاربران عزیز

برای بسته بندی فلفل دلمه صادراتی مدل کیبوری هم تولید می‌کنید؟

بله امکان تولید وجود دارد شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما کسب اطلاعات و ثبت سفارش انجام دهید.

داخل کارتن فلفل دلمه ای برای جدا سازی و چیدمان ردیفی چه پیشنهادی دارید؟

شما می توانید از گزینه ی منقسم در بسته بندی محصول طبیعی و صیفی جات خود بهره ببرید.

جعبه فلفل دلمه ای برای میوه تره بار بدون چاپ هم دارید؟

بله، تمامی مدل های بسته بندی بدون چاپ هم تولید میشوند.

صحبت پایانی

بسته بندی فلفل دلمه ای با استفاده از کارتن لایه دار این اطمینان را به تولیدکننده خواهد داد، از تولید و مسیر مبداء تا زمانیکه به دست مصرف کننده برسد سالم و به دور از آلودگی می ماند هم چنین حساسیت و دقت در طرح چاپی درصد سوددهی و فروش را از طریق تبلیغات و برند شناسی افزایش می دهد. کارخانه کارتن سازی به دنبال راه های بسته بندی متنوع با قیمتی مقرون به صرفه برای محصولات ارگانیک کشاورزی می باشد تا بتواند ثابت کند که به فکر شما و کسب و کارتان میباشد هم چنین دوستدار محیط زیست و از منشاء طبیعت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *