کارتن بسته بندی چسب شیشه ای پهن | جعبه مقوایی نوارچسب

کارتن بسته بندی نوار چسب پهن و باریک

کارتن بسته بندی چسب شیشه ای باید طوری طراحی شود که تحمل وزن پک چندتایی و سنگین وزن چسب پهن ۵ تا ۳۰ سانتی متر و یا بیشتر را داشته باشد. چسب پهن و نوار چسب های باریک کارآیی زیادی برای عموم مردم دارند همچنین از آنها برای مصارف صنعتی و مشاغل گوناگون به عنوان یک ابزار کمکی و لازم استفاده می شود در ادامه نمونه هایی از کاربرد چسب نواری پهن و باریک به همراه بسته بندی مقوایی و کارتنی را برایتان گفته ایم با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را بالا ببرید و در صورت نیاز بسته بندی مورد نظر خود را برای محصول چسب نواری سفارش دهید.

چسب شیشه ای پهن در بسته بندی کارتنی !

اکثر افراد همیشه از چسب پهن برای چسب کارتن های بسته بندی استفاده می کنند اما به این موضوع نیز باید فکر کرد که چسب های نواری و شیشه ای در تمام سایزهای تولید شده خود نیز درون یک کارتن بسته بندی یا جعبه مقوایی قرار می گیرند. موارد مصرف چسب شیشه ای پهن و باریک با یکدیگر متفاوت میباشد، چسب پهن برای چسباندن اجسام با ماهیت سفت و سخت می باشد مانند کارتن، پلاستیک و فلز اما چسب نواری باریک برای چسباندن کاغذ و مقوا و مابقی کارهای سبک استفاده می شود.

کارتن بسته بندی چسب پهن با هر سایزی

چسب پهن های تولید شده با عرض ۲، ۵ تا ۱۰ سانتی متر و ۳۰، ۵۰، ۱۰۰ متری می باشند. هر چه چسب پهن عریض تر باشد حجم بیشتری دارد پس در نتیجه کارتن بسته بندی که برای آن در نظر می گیرند لایه بندی آن را متناسب با وزن محصول تغییر می دهند. کارتن سه لایه از جنس مقوای کرافت توانایی تحمل وزن در گرماژ ۱۲۷، ۱۰ کیلوگرم و میزان گرماژ ۲۰۰ تا ۲۵ kg را دارد. اگر وزن محصول بسته بندی شده از ۲۰ تا ۴۵ کیلوگرم باشد کارتن پنج لایه گزینه ی مناسب تری خواهد بود.

کارتن بسته بندی چسب مایع یا آبکی | جعبه تکی دو درب دارویی

جعبه مقوایی چسب نواری باریک

چسب شیشه ای باریک و نواری، وزن سبک تری به نسبت نوع چسب پهن دارند همین موضوع دلیل بر آن شده تا بسته بندی تولیدشده برای آنها به دو نوع مقوایی و ورق کارتن سینگل فیس تقسیم شود. اگر دقت کرده باشید هنگام خرید چسب شیشه ای باریک داخل یک جعبه ی مقوایی زیره رویه قرار داده شده اند که از جنس مقوای پشت طوسی میباشد در بعضی موارد نیز از مدل کشویی و کیبوردی نیز استفاده می کنند.

کارتن دو لایه سینگل فیس بعنوان کارتن مادر یا بسته بندی عمده برای این نوار چسب های باریک در نظر گرفته می شود که دارای طرح چاپی لمینتی می باشد و در مدل های کیبوردی و چهار درب کارآیی دارد.

طرح چاپی بسته بندی نوار چسب پهن و باریک

طراحی بسته بندی انواع چسب نواری و شیشه ای پهن یا باریک بسته بر بودجه و ایده پردازی تولیدکنندگان و طراحان انجام می گیرد طرح فلکسویی بیشتر برای کارتن مادر و کارتن سایز بزرگ تعداد بالا ( عمده ) کاربرد دارد بعنوان مثال کارتن چسب پهن جانسون از دو رنگ آبی و سفید برای چاپ نام برند و مشخصات مربوط به چسب استفاده کرده است.

جعبه مقوایی برای چسب شیشه ای باریک و فانتزی در صورتیکه از مقوای ایندربرد، گلاسه و پشت طوسی استفاده کرده باشید چاپ افست دارند که این نوع از چاپ می تواند طرح چاپی با مشخصات نوشتاری محصول شما را به خوبی به مخاطب نمایش دهد.

سوالات کاربران گرامی

برای بسته بندی چسب پهن به طول ۹۰ یارد و عرض ۴۸ میلیمتری به تعداد ۷۲ چه کارتن بسته بندی پیشنهاد می کنید؟

کارتن پنج لایه از جنس مقوای کرافت توانایی تحمل وزن این تعداد از نوار چسب پهن را دارد در صورت تمایل و صرفه جویی در هزینه ها می توانید از کارتن فلکسویی بهره ببرید.

کارتن مادر برای جعبه مقوایی ۱۲ تایی نوار چسب باریک با چاپ لمینتی چند روز زمان لازم دارد تا آماده تحویل شود؟

کارتن لمینتی برای پک کردن جعبه های مقوایی محصول شما ۱۴ روز کاری زمان میبرد.

برای صادرات چسب پهن و چسب کاغذی از چه مدل کارتن بسته بندی میتوان استفاده کرد؟

کارتن لمینتی چهار درب آمریکایی دارای استحکام کافی در لایه بندی های سه تا پنج لایه برای صادرات، حمل و نقل میباشد.

جمع بندی

نوار چسب پهن یا باریک که چسب شیشه ای و کاغذی نیز شامل آن می شود، برای بسته بندی با کارتن های چند لایه و مقوایی در کارخانه کارتن سازی تحت نظارت واحدهای مختلف توسط دستگاه های پیشرفته برش و چاپ تولید می شوند. برای اطلاعات بیشتر و محاسبه ی قیمت می توانید با کارشناسان و مشاورین فروش ما تماس حاصل بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *