سینی سوخاری مقوایی | ایندربرد و کرافت ، فست فودی و بهداشتی

سینی مقوایی سوخاری

سینی سوخاری مقوایی یا سطل سوخاری چیست؟ ظروفی که امروزه در فست فودی و رستوران ها بسیار مشاهده می کنید از مقوا ساخته شده اند چرا که بعد از مدتی تولیدکنندگان، رستوران داران و کسانی که کسب و کارشان مربوط به انواع فست فود و سوخاری میباشد به دنبال ظرفی بودند تا فضای کمی اشغال کند اما ارائه ی بهتری به نسبت ظروف در بسته برای مشتریان داشته باشد.

ویژگی سینی مقوایی برای مرغ سوخاری و فست فود

سینی مقوایی رو باز بدلیل مجاورت هوا حین بسته بندی و سرویس دهی، بافت سوخاری مواد غذایی حالت ترد خود را حفظ کرده و این نوع بسته بندی مانع از خمیر شدن و یا حالت خیسی خوراکی شرخ شده میشود. سینی سوخاری چند تکه بسته بندی ست که در صنعت چاپ و بسته بندی به آن منقسم نیز می گویند مثلا سینی سوخاری سه تیکه کرافتی که بسیار کاربردی نیز می باشد دارای سه جایگاه برای سرو سس، سالاد و سوخاری ها ست، این سینی مقوایی جذابیت کسب و کار شما را افزایش می دهد چرا که سبب می شود تا مشتری در انتخاب انواع مواد غذایی تنوع بیشتری داشته باشد.

هم چنین دیگر نیازی نیست تا شما ظرف سس، سالاد و غیره را جداگانه به مشتری تحویل دهید، هر تعداد جایگاه یا تیکه که مورد نیازبرای سرویس دهی شما باشد درون سینی مقوایی طراحی و سپس تولید می گردد. شما می توانید برای حمل راحت تر در دو طرف این سینی مقوایی هنگام ثبت سفارش از کارتن سازی بخواهید طراحی و برش دهد.

سینی مقوایی سوخاری | ایندربرد و کرافت

سینی مقوایی های تولید شده از دو مقوا ایندربرد و کرافت از نظر بهداشتی به نسبت ما بقی مقواها در اولویت هستند، رنگ سفید مقوا ایندربرد این حس را به مشتری می دهد که مقوا تمیز و بهداشتی ست باید گفت مقوای کرم یا قهوه ای رنگ کرافت نیز از مواد بازیافتی درجه یک ساخته شده و برای بسته بندی های خوراکی در نظر گرفته می شود. می توان با تغییر میزان گرماژ این مقواها ضخامت و مقاومت آنها را دربرابر روغن و وزن سوخاری ها را افزایش داد.

سایز سینی مقوا سوخاری

مرغ سوخاری یا کنتاکی، سیب زمینی و قارچ سوخاری هنگام سرویس دهی درون سه نوع بسته بندی مقوایی می توانند قرار بگیرند، جعبه مقوایی ، سطل سوخاری و سینی مقوایی بعنوان پک های فست فودی بین رستورانداران و کافه ها مرسوم بوده که هر کدام مزیت و مزایای خودشان را دارند. سایز سینی سوخاری بر اساس درخواست مشتری و چند تکه بودن آن تغییر می کند.

بعنوان یک پیشنهاد از کارتن ساز شما می توانید سینی مقوایی مختص هر یک از خوراکی های سوخاری را بر روی یک قالب و شیت مقوایی اجرا کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کرده باشید و بسته بندی شما ضایعات کمتری داشته باشد. اندازه های تولید شده به صورت تقریبی با ارتفاع ۵، ۷.۵، … سانتیمتر کارتن به طول و عرض ۳۰ و ۲۰ یا ۴۰ و ۲۵ اعداد اندازه گیری سینی های مقوایی قابل تغییر و بر اساس نیاز، بودجه در نظر گرفته شده و سلیقه ی مشتری تولید می شود.

لب چسب برای سینی مناسب است؟

تامین کنندگان جعبه، کارتن و سین مقوایی ( شیرینگ ) سعی بر آن دارند تا بسته بندی های تولید شده را بر اساس المان های بهداشتی و ایمنی تولید کنند. برای بسته بندی های مواد غذایی و فست فودی مانند انواع سوخاری با تکیه بر ذهن ایده پرداز طراحان توانسته اند استفاده از مواد شیمیایی چسبی و فلزی منگنه را به حداقل برسانند. سینی سوخاری با برش هایی که در دو طرف و روی دیواره های عرضی و طولی آن انجام میدهند با استفاده از چفت شدن ورق مقوایی درون یکدیگر به یک سینی مقوایی مقاوم تبدیل می شود.

موارد مصرف سینی سوخاری

سینی سوخاری جهت سرویس دهی به مشتریان غذاهای فست فودی، بیرون بر و پک غذای باقی مانده ی آنها در رستورانها مورد استفاده قرار می گیرد. مرسوم ترین نوع آن سینی سوخاری سالنی مقوای ایندربرد طرح عمومی بوده که از عملکرد چفت شدن جهت سرپا کردن آنها بهره می برند.

چاپ سینی مقوایی سوخاری

تکنیک چاپ مناسب برای سینی سوخاری از جنس مقوا چاپ افست بوده زیرا فست فودی ها عموماً از طرح های چاپی رنگی با فونت های خاص برای چاپ برند و اشعار خود در نظر می گیرند و جذابیت آن در نگاه مشتری هنگام میل غذا حفظ شده و یک طرح چاپی با کیفیت، واضح در رنگهای شاد و سرزنده مسلماً در خاطره مشتری خواهدماند، این افکار به تکرار انتخاب شما برای سرو غذا کمک بسزایی خواهد کرد.

روکش سلفون

درست است که مقوای ایندربرد و کرافت برای بسته بندی و مواد غذایی سوخاری بهداشتی می باشد اما اکثر مشتریان و سفارش دهندگان سینی مقوایی یا بسته بندی فست فود بنابر تجربیات روکش سلفونی براق برای لایه درونی سینی درخواست میکنند تا علاوه بر حفظ بهداشت مانع از جذب و نشت روغن انواع سوخاری شوند.

سوالات پر تکرار

سطل سوخاری مثله همین سینی مقوایی ها می باشد؟

سطل وسوخاری به نسبت سینی مقوایی دارای ارتفاع بیشتری بوده و از نظر قیمت تفاوت دارند.

از دو لایه سینگل فیس هم می توان برای سینی سوخاری کیلویی استفاده کرد؟

بله بهتر است روکش سلفونی که کی نوع خدمات چاپی محسوب می شود، برای لایه درونی نیز سفارش دهید.

اگر سینی مقوای سوخاری کرافت باشه تکنیک چاپ افست چه جوری اجرا خواهدشد؟

فرآیند لمینت کردن پوستر طرح چاپی را انجام می دهیم.

کلام آخر

سینی مقوایی سوخاری یکبار مصرف را در این مقاله به صورت جزیی تر مورد بررسی قراردادیم، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات کامل و کافی را در اختیار شما خوانندگان محترم گذاشته باشیم. کارخانه کارتن سازی با استفاده از مقواهای باکیفیت و درجه یک بسته بندی مطلوب برای انواع فست فود های سوخاری تولید کرده است. برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش و ارزیابی قیمت با مشاورین و کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *