جعبه مقوایی نوار تفلون | کارتن بسته بندی چاپ دار

جعبه بسته بندی نوار تفلون

جعبه مقوایی نوار تفلون معروف به نوار آب بندی بعد از نایلون پلاستکی وکیوم شده بسته بندی مورد تایید تولیدکنندگان این محصول میباشد، جعبه مقوایی را در مدل های متفاوتی برای نوار تفلون ها تولید و چاپ می کنند و در انتها اگر بخواهند آنها را برای ارائه به بازار و فروش آماده کنند از کارتن های بزرگتری به نام کارتن مادر استفاده می کنند. در ادامه با روند ساخت و چگونگی بسته بندی انواع نوار تفلون ها آشنا خواهید شد.

نوار تفلون و انواع آن در بسته بندی

نوار تفلون با خاصیت آب بندی کردن لوله ها و اتصالات دنده ای شکل که مانع از نشت مایعات می گردد در سه مدل پهن، خمیری و ساده تولید می شود. زمانی که محصولات تغییر شکل و ابعاد یا حجم می دهند بالطبع بسته بندی آنها نیز تغییر می کند.

نوار تفلون نیز از این موضوع مستثنی نیست، نوار تفلونها در متراژ و عرض گوناگون پس از تولید درون جعبه های مقوایی قرار می گیرند که بنابر ویژگی محصول گرماژ و چاپ آنها تعیین می گردد.

با در نظر گرفتن این موضوع که این کالا صنعتی بوده اما بدلیل مواد ساختاری آن وزن زیادی ندارد به راحتی میتوان برای بسته بندی آن از مقوا استفاده کرد.

جعبه مقوایی چاپ دار نوار تفلون

در بازار مدل های مختلفی از بسته بندی نوار تفلون وجود دارد که شامل: جعبه درب دارویی، درب آویزدار، پنجره ای و ته قفلی میشوند. از مقوا ایندربرد و پشت طوسی برای تولید آنها استفاده می کنند که چاپ افست بر روی آنها اجرا شده است این سبک چاپی توانایی پردازش کوچکترین جزییات چاپی را در هر رنگی دارد. ورق مقوایی بعد از برش لترپرس توسط لب چسب به شکل جعبه در می آیند.

انتخاب هر کدام از این مقواها بستگی به بودجه و سلیقه یا نیاز محصول تولید شده دارد. بعنوان مثال مقوا پشت طوسی یک رو سفید بوده و به نسبت ایندربرد که حالتی استخوانی و دو رو سفید دارد از نظر قیمتی پایین تر است و گزینش آن برای بسته بندی به نظر تولیدکننده و هزینه نهایی بستگی دارد.

به دلیل اینکه جعبه های مقوایی از استحکام ضعیفی در حین جابجایی و حمل و نقل برخوردارند از کارتن مادر استفاده می کنند.

کارتن مادر نوار تفلون

اینکه بتوان هر چند جعبه نوار تفلون را در یک بسته بندی بزرگتر و مقاوم جابجا کرد یکی از مشخصه های کارتن مادر میباشد چرا که از چند لایه ورق مقوا کرافت در گرماژ مناسب ساخته شده و این لایه بندی با ضخامت مقوا سبب استحکام کارتن برای بسته بندی می شود. اکثراً از کارتن مادر چاپدار برای پک بچه جعبه های نوار تفلون استفاده می کنند.

کارتن بسته بندی نوار تفلون

چاپ کارتن مادر های سایز بزرگ فلکسویی بوده و برای کسانی که تمایل دارند محصولاتشان در بسته بندی شکیل تری به دست خریدار و مصرف کننده برسد کارتن لمینتی گزینه مناسب تری است.

ماندگاری در ذهن مخاطب با چاپ درجه یک

یکی از مزیت های بسته بندی چاپدار جلب نظر خریدار در برخورد اول است و مجاب کردن او به خواندن اطلاعات طرح چاپی یا کنجکاوی در تصویر چاپی، که این موضوعات سبب به وجود آمدن چند پوئن مثبت می شود که می توان به : بازاریابی و تبلیغات، ماندگاری لوگو و نام برندتان در ذهن مشتری، انتخاب بسته بندی برتر در بین رقبا اشاره کرد.

سوالات کاربران

جعبه نوار تفلون ۳۵ متری یا ۵۰ متری مدل درب دارویی به تعداد ۶ تا در هر یک جعبه با مقوا پشت طوسی در گرماژ ۳۰۰ تا خوب می شه؟

بله، این تعداد نوار تفلون وزن کمی دارند و مقدار گرماژ ی که گفتید مناسب برای بسته بندی است.

کارتن مادر نوار تفلون چاپدار برای صادراتی فلکسویی میخوام اما به تمیزی افست باشه، تولید می کنید؟

این صحبت که چاپ فلکسو به تمیزی افست اجرا شود می توان گفت اگر از طرح چاپی سایز بزرگ استفاده کنید این درخواست امکان پذیر است اما باید در نظر داشت که فلکسو دقت لازم در اجرای طرح های کوچک و فونت نوشتاری ریز را ندارد.

قیمت جعبه مقوایی نوار تفلون را چگونه محاسبه می کنید؟

ارزیابی قیمت تمام شده یک بسته بندی با در نظر گرفتن ( ۱. جنس مقوا ۲. ابعاد بسته بندی ۳.لایه بندی و گرماژ ۴.چاپ ۵.خدمات پس از چاپ ۶.تیراژ سفارشی ) امکان پذیر است.

حرف آخر

تصور کردن این موضوع که نوار تفلون را درون بسته بندی مقوایی قرار دهید شاید در گذشته تعجب برانگیز بوده اما با تمامی صحبت هایی که در این مقاله انجام دادیم می توان به اهمیت بسته بندی این کالا پی برد. کارتن و جعبه بسته بندی نوار تفلون با استفاده از مقوا راهکار مناسبی برای افزایش فروش و ماندگاری در بازار تقاضاست. کارخانه کارتن سازی برای تولید و چاپ بسته بندی نوار تفلون از دستگاه های پیشرفته برش و چاپ بهره می برد. اگر قصد سفارش جعبه و کارتن بسته بندی دارید با کارشناسان فروش ما از طریق تماس ارتباط بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *