کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین

کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین01

کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین یک بسته بندی نوین در صنعت قطعات و لوازم خودرو می باشد چرا که همچنان از نایلون های پلاستیکی و زیپ کیپ های بزرگ برای پک کردن این محصول استفاده می کنند اما کارتن مقوایی همیشه در مقاومت و جذابیت طرح چاپی حرف اول را می زند یک تولیدکننده برای تبلیغ  کالای خود ترجیح می دهد طرح چاپی دلخواه و نام برند خود را بر روی بسته بندی چاپ کند و این قابلیت چاپ پذیری را فقط مقوا که از جنس کاغذ می باشد، دارد. در ادامه بیشتر به این سبک بسته بندی جدید می پردازیم.

بسته بندی روکش صندلی پلاستیکی یا مقوایی

برای بسته بندی یک محصول پارچه ای باید متریالی را انتخاب کرد که مانع عبور رطوبت و هر گونه مایعات به بافت پارچه ای شود. نایلونهای پلاستیکی این ویژگی را دارند اما در برابر پارگی و آسیب هنگام جابجایی و حمل و نقل ضعیف تر از مقوای چند لایه عمل می‌کنند، هر چند لایه نایلون بر روی هم قرار بگیرند به مقاومت مقوای چندلایه با گرماژ های متفاوت نخواهد رسید.

هنگامیکه بسته بندی نایلونی به یک شی نوک تیز برخود کند احتمال پارگی بافت پارچه و نخ کش شدن آن بالا میباشد اما اگر مقوای چند لایه در گرماژ های متفاوت برای بسته بندی کالای خود در نظر بگیرید زمانیکه این اتفاق در حمل و نقل یا تخلیه و بارگیری بیوفتد لایه های مقوایی کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین بعنوان یک ضربه گیر عمل میکنند و احتمال آسیب را تا حد زیادی کاهش میدهد.

کارتن روکش صندلی و انواع مدل های تولید شده

کارتن روکش صندلی یک بسته بندی دولایه سینگل فیس، سه لایه و پنج لا می باشد که در صورت درخواست و سلیقه ی تولیدکننده طرح چاپی بر روی آن انجام میشود. جنس ورق کارتنی که در لایه بندی ها استفاده می‌شود از مقوای کرافت و گرماژ های متفاوت مقاومت آن تغییر میکند اما در کل مقوای کرافت دارای ضخامتی ست که برای بسته بندی های محصولات و قطعات ماشین از آن استفاده می کنند.

کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین02

مدل کارتن های تولید شده برای بسته بندی روکش صندلی چهار درب آمریکایی، دسته دار، پنجره ای طلق دار و کیبوردی است که هر کدام سبک جعبه شدن خاص خودشان را دارند، نوع ۴ درب که همان کارتن های معمولی هستند که همه جا آنها را می‌بینید یک مکعب مستطیل دارای ۴ درب چاپدار یا بدون چاپ، کارتن دسته دار یک بسته بندی که بر روی درب آنها دستگیره از جنس مقوا یا پلاستیکی قرار میدهند، پنجره ای طلق دار شیوه ای از بسته بندی که برای نمایش دادن محصول قبل از بازگشایی جعبه مورد استفاده می‌گیرند یک برش بر روی قسمتی از کارتن بسته بندی انجام میدهند و سپس یک طلق پلاستیکی بر روی آن می چسباند، مدل کیبوردی جعبه روکش صندلی نیز درب متصل به بدنه به صورت کلی باز و بسته بسته میشود و هر کدام از این بسته بندی ها طرح چاپی مختص خودشان را دارند.

بیشتر بدانید: کارتن بسته بندی کیبوردی، مدل و ویژگی چاپی آن

طرح چاپی کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین

برای بسته بندی کارتنی، طرح چاپی به درخواست تولیدکننده به هر شکلی که میخواهد با کمک واحد طراحی انجام می‌گیرد و در مواردی هم کارتن بدون چاپ مدنظر تولیدکنندگان است که با استفاده از یک لیبل پشت چسبی اطلاعات برند و محصول خود را به صورت مختصر و یا کلی به مخاطب نمایش می دهند.

کارتن بسته بندی باند و اسپیکر خانگی، بلوتوثی و ماشینی

چاپ فلکسو، توانایی ایجاد طرح چاپی را تا چهار رنگ اصلی دارد و از نظر صرفه جویی در زمان و هزینه مورد مناسبی ست مخصوصاً برای کسانی که برای بسته بندی محصولات خود عجله دارند. چاپ افست که طی یک فرآیند به صورت پوستر چاپی نیز بر روی کارتن لمینت می‌شود پرکاربرد برای کارتن صادراتی و تولیدکنندگان سخت پسند و خوش سلیقه می باشد. در خصوص روکش صندلی که یک محصول محافظتی و ماشینی است طرح های چاپی تنوع آنچنانی ندارد و اصولا به صورت یک پترن طرح چاپی سرتاسری یا کلی بر روی جعبه میباشند.

سوالات کاربران محترم

کارتن روکش صندلی آویز رگالی هم تولید می‌کنید؟

بله امکان تولید هر مدل کارتن بسته بندی وجود دارد.

بسته بندی روکش صندلی کارتنی مقرون به صرفه است یا نایلونی؟

مسلماً نوع نایلونی ارزان قیمت تر از کارتنی ست اما استحکام و مراقبت از کالا نیز حائز اهمیت است.

کارتن پنجره ای طلق دار برای روکش صندلی مدل دسته دار هم می‌شه؟

بله بنابر سلیقه ی شما میتوان مدل های بسته بندی را باهم ترکیب کرد.

جمع بندی

کارتن بسته بندی روکش صندلی راهی جدید برای حفظ بافت پارچه ای آن می‌باشد که در صورت توجه به این سبک بسته بندی میتوانید میزان خسارات خود را کاهش و سود دهی را بالا ببرید هم چنین به دلیل نظمی که این مدل بسته بندی ها در چیدمان ایجاد می‌کنند قفسه های یک فروشگاه لوازم خودرو و انبار گردانی را مرتب نشان میدهند که این امر سبب جلب توجه خریداران و مشتریان حاضر در آنجا میگردد. کارخانه کارتن سازی بسته بندی های متفاوتی را در ابعاد و طرح های مختلفی برای انواع کالا تولید می‌کند شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین و کارشناسان فروش جهت راهنمایی و ثبت سفارش هم صحبت شوید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *