کارتن بسته بندی شیرآلات بهداشتی، ساختمانی و صنعتی

کارتن بسته بندی شیر آلات 01

کارتن بسته بندی شیرآلات از جنس مقواهای متفاوت مناسب برای هر وزنی از این محصول می باشد. مقوا متریالی مستحکم و ایده آل برای بسته بندی شیرآلات مسکونی و تجاری دولتی – خصوصی که در راستای حفاظت از آنها در برابر آسیب و ضربات فیزیکی تبدیل به جعبه و کارتن می گردد. در ادامه این جعبه و کارتن های بسته بندی شیرآلات را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کارتن بسته بندی شیرآلات

شیرآلات انواع و اقسام متفاوتی دارند که توسط برندهای مختلفی من جمله شیرآلات ساختمانی شودر، راسان، یونیک، شیرآلات کی دبلیو سی و غیره تولید میشوند. دسته بندی شیرآلات شامل شیر آشپزخانه، حمام، شیر روشویی، دوش و غیره میباشد که هر کدام برای بسته بندی، نیاز اولیه به نوعی نگهدارنده یا منقسم دارند زیرا وزن آنها به دلیل فلزی بودن به نسبت سنگین است و برای بسته بندی اگر در جایی ثابت و بدون تکان خوردن قرار بگیرند به خود و بسته بندی مقوایی کمتر آسیب می زنند در پاراگراف های بعدی منقسم و جنس آن را برایتان توضیح خواهیم داد.

لایه بندی در این نوع بسته بندی بر حسب وزن و جنس محصول انجام می گیرد و کارتن یا جعبه ی تک لا، دو لایه سینگل فیس و سه لایه بیشترین کاربرد را در مواردی که شیرآلات خانگی یا صنعتی در ابعاد کوچک تولید میشوند، دارند.

کارتن شیر آلات در مدل های متفاوتی تولید می شوند، مقوای کرافت زمانی که در لایه بندی های متغیر با گرماژ مختلف در بسته بندی یک محصول استفاده می شود به اصطلاح آنرا کارتن صدا می‌زنند اما در رابطه ی با استفاده از مقوای ایندربرد و پشت طوسی اینگونه نیست و به آنها جعبه بسته بندی می گویند در رابطه ی با شیرآلات نیز همینطور است.

کارتن چهار درب آمریکایی از جنس کرافت برای شیرهای با وزن سنگین تر و کیبوردی همراه منقسم برا شیر های خانگی و ساختمانی، جعبه درب دارویی ته قفلی و پنجره ای طلق دار که از هر سه مقوای گفته شده برای تولید آنها استفاده میشود مناسب برای بسته بندی این کالا می‌باشند که هر کدام چاپ خاص خودشان را دارند.

کارتن بسته بندی هود آشپزخانه از مدل قدیمی سفید تا مدرن جزیره ای-آسانسوری

چاپ کارتن بسته بندی انواع شیرآلات

کارتن ۴ درب آمریکایی برای پک کردن شیرآلات از شیوه ی چاپی فلکسو بهره میبرد که چاپی معمولی با پردازش رنگی ۴ رنگ اصلی دارد و پرداختن به جزییات نوشتاری و طرح چاپی را نمی توان از این نوع انتظار داشت اما سرعت بالا و صرفه جویی در هزینه مزایای این نوع چاپ میباشد.

جعبه با اندازه متوسط و کوچکتر چاپ افست که به صورت لمینت شده بر روی آنها انجام میگیرد طرح چاپی را واضح و شفاف نشان میدهد و می توانید مشخصات محصول را با جزییات کامل بر روی بسته بندی درج کنید. جعبه های کیبوردی و پنجره ای طلق دار از جنس کرافت را در بعضی موارد چاپی بر روی آن انجام نمی دهند زیرا از لیبل های پشت چسب دار چاپ خورده برای معرفی محصول و اطلاع رسانی استفاده می کنند. این لیبل های چاپی یک پترن سرتاسری نام برند را شامل میشوند.

منقسم در کارتن ست شیرآلات

کارتن بسته بندی شیر آلات 02

برای جایگذاری یک ست کامل شیر آلات یا قطعات جانبی آن نیاز به تفکیک فضای مقوایی می باشد این عمل توسط منقسم مقوایی درون کارتن امکان پذیر می باشد این منقسم یا نگهدارنده از جنس مقوا طوری برش خورده است که فیکس انواع شیرآلات و تمامی مدل های تولید شده توسط کارخانه باشد. شیرآلات ایرانی با نوع خارجی و صادراتی فرق دارد زیرا سبک زندگی ها با هم متفاوت است. کارتن صادراتی شیرآلات از نظر منقسم، مدل جعبه بسته بندی و چاپ با نوع داخلی تفاوت دارد.

کارتن بسته بندی شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی که شامل شیر توپی، شیر سماوری، شیر بشقابی، شیر پروانه ای و غیره میشوند و دراندازه های کوچک نیاز به بسته بندی دارند از کارتن سه لایه، ۵ لایه و هفت لا بر اساس توانایی تحمل وزن هر کدام از آنها استفاده می کنند. منقسم در آنها از جنس نایلون پلاستیکی حبابدار و یا مقوایی میباشد که بعنوان کاور یا نگهدارنده درون بسته بندی عمل می کنند.

سوالات کاربران

کارتن لمینتی شیرآلات برای صادرات با دستگیره ی پلاستیکی تولید میکنید؟

بله امکان تولید این سبک بسته بندی وجود دارد.

برای شیر آلات اهرمی کارتن بسته بندی کشویی هم مناسبه؟

بله با رعایت یکسری فاکتورها میتوان بسته بندی مطلوب با هر مدلی را برای شیرآلات مختلف طراحی و تولید کرد.

قصد سفارش جعبه شیر ظرفشویی در تیراژ ۱۰۰۰ تا رو دارم چیکارکنم؟

از طریق تماس با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا آنها کامل ترین اطلاعات و راهنمایی های لازم را در اختیارتان بگذارند.

صحبت پایانی

کارتن بسته بندی انواع شیرآلات محافظت، تبلیغات و برندسازی این کالا را برای شما تضمین خواهد کرد. اگر دقت در انتخاب مقوا، لایه بندی، جنس و طرح چاپی را خوب انجام دهید به سود دهی، پیشرفت و ماندگاری در بازار خواهید رسید. با کمک کارخانه کارتن سازی و تماس با مشاورین و کارشناسان فروش ما این مسیر کوتاه و مقرون به صرفه می شود. برای برقراری ارتباط کافیست از طریق لینک تماس به صفحه ی تماس با ما هدایت شوید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *