کارتن بسته بندی باند و اسپیکر خانگی، بلوتوثی و ماشینی

کارتن و جعبه بسته بندی اسپیکر و بلندگو01

کارتن بسته بندی باند و اسپیکر از هر نوع و مدلی با چاپ های متفاوت برای پک کردن این قبیل لوازم برقی و مصرفی جهت ارائه در بازارهای داخلی و خارجی تولید و چاپ می گردد. بنابر درخواست تولیدکنندگان طرح چاپی و مدل بسته بندی تغییر می کند که همین امر سبب تمایز آنها با رقبا می شود. با ما همراه باشید تا چگونگی ایجاد این تمایز و خاص بودن را در عین سادگی و مقرون به صرفه بودن به شما بگوییم.

سیستم باند و اسپیکر خانه و ماشین

باند و اسپیکر دستگاه های صوتی و الکترنیکی هستند که توانایی پخش انواع صوت با هر فرکانسی را دارند همین امر سبب شد تا تقاضای آن در بازار روز به روز افزایش پیدا کند و تولیدکنندگان در این راستا تنوع مدل های بی سیم، سیمی، شارژی و بلوتوثی را به این سری لوازم خانگی و ماشینی اضافه کنند.

این دستگاه های صوتی هر کدام قطعات مختص به خودشان را دارند که دارای حساسیت و آسیب پذیری هنگام جابجایی از زمان تولید تا مصرف می‌باشند، برای رفع نگرانی دفورمه شدن و امکان آسیب پذیری این محصولات تولیدکنندگان از بسته بندی مقوایی استفاده کردند تا مقاومت در برابر ضربه، تحمل وزن بهنگام روی هم چیده شدن در انبار، شرایط آب و هوا و رطوبت را برای آنها ضمانت کنند این کارتن بسته بندی باند و اسپیکر ویژگی هایی دارد که در ادامه مطلب آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

مدل بسته بندی باند و اسپیکر

بسته بندی عمومی که برای این لوازم خانگی و ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد مدل کارتن ۴ درب آمریکایی در ابعاد های متفاوت است که بر حسب سایز محصول تولید می شود گاهاً به شکل مکعب مربع و مستطیل چند لایه متشکل از ورق های کارتنی ست، لایه بندی در نوع بسته بندی به مقاومت آن در برابر تحمل وزن انواع بلندگو خانگی و ماشینی کمک می‌کند.

کارتن بسته بندی بلندگو خانگی و ماشینی

مدل های جعبه دستگیره دار که چند سالی می شود وارد بازار شده نیز طرفداران خاص خود را دارد این بسته بندی به شکل یک جعبه مقوایی چند لایه می باشد و درب آن به صورتی طراحی شده که دستگیره توسط برش دایکاتی بر روی آن برش خورده و مکانی مناسب برای جایگذاری انگشتان دست میباشد، در مدل دیگر از نصب دسته پلاستیکی بر روی درب بسته بندی استفاده می‌کنند که هر دو نوع به حمل راحت و تفاوت شکل ظاهری در بین دیگر محصولات کمک می کند.

برای مدل های شارژی و بلوتوثی یا اسپیکر فلش خور که وزن کمی دارند جعبه های مقوایی در مدل های جعبه پنجره ای طلق دار و درب دارویی ته قفلی نیز با چاپ افست برای این محصولات تولید و چاپ می‌گردد.

لایه بندی کارتن باند و اسپیکر

وزن اسپیکر خانگی بلوتوثی یا فلش خور بنابر اندازه ی آن تغییر می کند از یک کیلوگرم تا ۱۷ کیلو تولید و برای فروش توسط کارتن، بسته بندی می شوند، کارتن ۳ لایه، ۵ لایه و هفت لا هر کدام قابلیت مخصوص به خودشان را در بسته بندی محصولات، لوازم برقی خانگی یا صنعتی از خود نشان می دهند. هر چه لایه های مقوایی و گرماژ یک مقوا افزایش پیدا کند مقاومت آن بسته بندی در برابر عوامل گوناگون از جمله جابجایی، حمل و نقل، انبارگردانی، شرایط نامطلوب آب و هوا زیادتر می‌شود.

طراحی چاپ کارتن بلندگو

چاپ فلکسو و افست هر دو در کارتن بسته بندی باند و اسپیکر کارآمد هستند هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند، تولیدکنندگانی که صرفه جویی در زمان و هزینه برایشان مهم است به سراغ کارتن فلکسویی برای بسته بندی محصول صوتی و برقی خود میروند، زیرا چاپ فلکسو از زمان سفارش تا تحویل ۷ روز کاری زمان لازم دارد و این مدت به نسبت چاپ افست هفت روز کمتر است همچنین به دلیل استفاده از تنوع رنگی کم که دستگاه چاپ فلکسوگرافی انجام میدهد قیمت آن به نسبت پایین تر خواهد بود. کارتن لمینتی اسپیکر خانگی یا سیستم صوتی ماشین یک بسته بندی چند لایه مقوایی ست که در آخر یک پوستر چاپی بر روی آن لمینت شده و وضوح چاپی با کیفیتی را به مخاطب نمایش میدهد.

کارتن بسته بندی روکش صندلی ماشین

منقسم کارتن اسپیکر

تابحال منقسم یا نگهدارنده زیادی را درون بسته بندی های مختلفی دیده اید در این باره نیز تولیدکنندگان ترجیح داده اند برای امنیت بیشتر محصولاتشان به پیشنهادات و صحبتهای کارگاه تولید کارتن عمل کنند و همراه با کارتن بسته بندی ، منقسم نیز سفارش دهند. این منقسم ها از جنس یونولیت و مقوا در ابتدا و انتهای بسته بندی قرار میگیرند تا از هر گونه لرزش و تکان خوردنی هنگام جابجایی جلوگیری کنند.

سوالات کاربران گرامی

کارتن اسپیکر بلوتوثی رقص نوری برای ارسال به کشور های دیگه از چه سبک بسته بندی ست؟

مدل ۴ درب آمریکایی ۵ تا هفت لایه مناسب برای کارتن صادراتی این محصولات میباشد.

برای اسپیکر دوتکه یک کارتن بسته بندی با منقسم مقوایی مناسبه؟

بله شما میتوانید با استفاده از یک منقسم چند لایه دو عدد باند را درون یک کارتن قرار دهید.

کارتن سیستم ماشین مدل دسته دار پلاستیکی تا چند کیلو رو تحمل میکنه؟

تا وزن حدود ۵ کیلوگرم را میتواند تحمل کند.

جمع بندی

کارتن بسته بندی بلندگو و باند خانگی و ماشین یک فضای مقوایی مطلوب جهت حفظ امنیت و به نمایش گذاشتن محصول توسط طرح چاپی میباشد که تولیدکننده به سلیقه ی خود و با تکیه بر تجربیات و عملکرد یک کارخانه کارتن سازی می تواند انختابی مناسب و کارآمد داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناس فروش ما در تماس باشید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *