جعبه هنذرفری، هدست و کارتن هدفون بلوتوث + چاپ بسته بندی هدفون سفارشی

جعبه بسته بندی هدفون

جعبه هنذرفری، هدست و کارتن هدفون با پرداختن به تمام ویژگی های یک بسته بندی خوب در صنعت چاپ و بسته بندی توانسته برای این سبک از محصولات دیجیتالی مفید واقع شود. جعبه های مقوایی در ابعاد، اشکال و طرح گرافیکی متفاوتی تولید و چاپ می شوند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم.

هدست، هنذرفری و هدفون چه تفاوت هایی باهم دارند؟

قبل از اینکه به بسته بندی های مختلف انواع هدفون ها بپردازیم بهتر است کمی آنها را بشناسید تا راحت تر بتوانید نیاز بسته بندی محصول و کالای خود را رفع کنید. ابزارهایی جهت تسهیل در ارتباط تلفنی، موسیقی گوش دادن، اخبار دیدن در اماکن شلوغ و غیره هستند که با وجودعملکردی مشابه، باهم اختلاف نیز دارند.

هدست (Headset) دو گوشی برای شنیداری و یک میکروفون جهت گفتار و ارسال صدا دارد که به کامپیوتر، تلفن و غیره وصل می شوند و از آنها در مراکز مخابرات، تماس، سیستم های تلفنی، پاسخگویی استفاده می کنند. هدفون (Headphone) از هدست بزرگتر بوده و کل گوش کاربر را پوشش میدهد و برخلاف هدست بلندگو ندارد. هدفون داخل گوش که آنرا earphone , handsfree می نامند جز لوازم جانبی تمامی تلفن های همراه است و سایز کوچکی دارد با پیشرفت تکنولوژی نوع بی سیم و بلوتوثی آن به بازار عرضه شد.

حالا با خواندن این مطالب می توان متوجه شد که هر کدام از آنها دارای بسته بندی جداگانه و متفاوتی هستند و روند تولید و چاپ گوناگونی دارند.

جعبه هنذرفری، هدست و کارتن هدفون

جعبه هنذرفری بسته بندی از جنس مقوا با ابعادی کوچک که به شکل هندسی مربع، مستطیل و مدل های اختصاصی می باشد. مقوا ایندربرد با بافت مستحکم در مدل های جعبه درب دارویی آویزدار یا معمولی، زیره رویه، کشویی و جعبه پنجره ای طلق دار تولید می شود. جعبه مقوایی چاپدار که شامل تمام اطلاعات هنذرفری است با استفاده از دستگاه چاپ افست اجرا شده است.

جعبه هندزفری

جعبه بسته بندی هدفون به نسبت دوتای دیگر بزرگتر بوده و بیشتر در مدل های پنجره ای طلق دار و درب دارویی ته قفلی با ورق کارتن دو لایه سینگل فیس از جنس مقوا کرافت ساخته می شود که برای چاپ آن از دستگاه افست و فرآیند لمینتی بهره می برند.

بعضی از تولیدکنندگان محصولات دیجیتالی این کارتن لمینتی را با المان هایی هم چون دستگیره های پلاستیکی برای حمل راحت تر سفارش می دهند. جعبه هدست نیز روند تولیدی شبیه به هدفون دارد و تنها در ابعاد با یکدیگر فرق دارند.

اهمیت منقسم در جعبه بسته بندی محصولات دیجیتالی

منقسم یک برش از مقوا بسته بندی برای نگهداری، ایجاد ایمنی، نظم در چیدمان، حذف فضای اضافی و استحکام بخشی به جعبه و کارتن بسته بندی است. برای جعبه هنذرفری، هدفون و هدست نیز منقسم در نظر می گیرند زیرا هر کدام از آنها دارای اجزایی هستند که با یک ضربه ی خفیف دچار آسیب خواهند شد و منقسم برای سیم های اضافی جایگاهی منظم در بسته بندی ایجاد می کند.

اگر دقت کرده باشید این محصولات دیجیتالی را طوری درون جعبه با منقسم قرار می دهند که هیچ تکان اضافه ای نخورند به این صورت که منقسم تولید شده هنذرفری، هدست و هدفون را درون خود جا می دهد.

سوالات کاربران عزیز

جعبه هدفون طلق دار با منقسم و دستگیره چند روزه آماده می شود؟

اگر طرح چاپی شما فلکسو باشد یک هفته کاری ولی اگر کارتن لمینتی مد نظرتان باشد ۱۴ روز کاری زمان لازم دارد.

دور پیچ مقوایی سیم هنذرفری هم تولید می کنید؟

بله، دور پیچ مقوایی روشی از بسته بندی است که در کارگاه تولید کارتن و جعبه بسته بندی تولید می شود.

برای کارتن دو لایه می شه منقسم مقوایی تک لایه در نظر گرفت؟

بله امکانش هست اما بعنوان یک پیشنهاد برای صرفه جویی در هزینه ها بهتر است جهت تولید منقسم از ضایعات کارتن بسته بندی محصول خود استفاده کنید.

خاتمه

هدفون، هنذرفری و هدست انواع گوشی های پخش موسیقی و صدا، بلندگو و میکروفن جهت ارتباط گیری و تماس های تلفنی با اتصال به یک مولد شروع به کار می کنند. آنها را پس از تولید درون بسته بندی های مناسبی قرار می دهند تا هنگام حمل و نقل و جابجایی دچار صدمه نشده و برای تولیدکننده یا مصرف کننده خسارت به بار نیاورند. کارخانه کارتن سازی مدل های زیادی از جعبه هنذرفری، هدست و کارتن هدفون را تولید و چاپ کرده که برای بازار داخلی و صادراتی کاربردی بوده است. برای ارتباط با تیم پشتیبانی مجموعه ما از طریق لینک تماس اقدام فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *