کارتن بسته بندی هلو و شلیل با چاپ افست و فلکسو

کارتن بسته بندی هلو و شلیل

کارتن بسته بندی هلو و شلیل راه حلی برای ورود میوه های تابستانی و پرخاصیت به بازار داخلی و صادراتی می باشد که در مدل های کاربردی برای پک کردن این میوه های خوشمزه تولید شده اند و بنابر سلیقه تولیدکنندگان و تقاضای بازار مصرفی طرح چاپی برای آنها در نظر می گیرند.

در ادامه با خواندن این مطالب کمی با خواص هلو و شلیل آشنا می شوید و در انتها بر حسب ویژگی هایی که از بافت، چگونگی برداشت هلو و شلیل، شیوه های بسته بندی آنها توسط کشاورزان و صادرات میوه گفته ایم می توانید برای محصولات طبیعی و صادراتی کارتن بسته بندی ایده آل را انتخاب کنید. اگر بدنبال راه حل بسته بندی متناسب با میوه های دارای بافتی نرم هستید با ما همراه باشید.

هلو و شلیل | خواص و ویژگی

هلو و شلیل میوه هایی تابستانی و شبیه به هم هستند که بافت نرم و رنگی آنها سبب این شباهت شده است ناگفته نماند که این دو میوه از نظر خواص و ویژگی نیز تقریبا یکی هستند و مصرف آن برای انسان بسیار موثر و مفید می باشد. هلو انجیری، هلو بشقابی و هلو زعفرانی زیر شاخه های میوه ی هلو به سبب عمل پیوند درختان هلو در کشاورزی و محصولات باغی هستند.

کارتن بسته بندی زردآلو | خرید جعبه میوه صادراتی

شلیل میوه ای لذیذ و خوشرنگ است که به نسبت هلو بافتی نرم تر و سایز کوچکتری دارد مگر مناطق رشد و برداشت هلو و شلیل با یکدیگر متفاوت باشد تا اندازه های آن تغییر کند. یک شلیل حاوی ۱.۲ گرم پروتئین است و فیبر موجود در این میوه باعث کاهش وزن شده، ویتامین c شلیل سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند هم چنین ضد دیابتی و تنظیم کننده فشار خون می باشد. هر کدام از این دو میوه با مشخصات ظاهری و ماهیت ارگانیک طبیعی خود برای بسته بندی درون کارتن های لایه دار در مدل های متنوع برای فروش چیده می شوند.

کارتن میوه هلو و شلیل

تا کنون کارتن میوه های چهار وجهی بدون درب معروف را در بازار و میوه تره بار دیده اید، بسته بندی همراه با منافذ دیواره های عرضی یا طولی، طراحی و برش دستگیره و در بعضی موارد دوبل بودن وجه طولی سبب مقاومت و استحکام در بسته بندی، حمل و بارگیری راحت هم چنین چیدمان آسانتر درون ماشین حمل و نقل میوه از باغ و زمین های کشاورزی به مقصد مورد نظر تولید میشود. به این نوع بسته بندی میوه و صیفی جات کارتن سبدی می گویند که کاربردی و پرمصرف میباشد.

کارتن سبدی با چاپ افست یا فلکسویی؟

کارتن سبدی هلو و شلیل از جنس مقوای کرافت بوده و در لایه بندی متغیر دولایه تا پنج لایه با ورق کارتن مسطح و فلوتینگ تولید می شود که دو مورد مصرفی آنرا بعنوان نمونه شرح می دهیم.

  • کارتن سبدی هلو و شلیل بازار داخلی

وزن ۲ تا ۴ کیلو گرم، از جنس مقوا کرافت، دو لایه سینگل فیس و لمینتی، سه لایه با چاپ افست یا فلکسویی که فلوت استفاده شده برای تولید آن e ، c میباشد.

  • کارتن هلو و شلیل صادراتی

وزن ۸ تا ۱۰ کیلو گرم، مقوای کرافت، پنج لایه با چاپ افست و لمینتی و فلوت b،c

لازم به ذکر است که برای کارتن صادراتی میوه هلو و شلیل کارتن سبدی بدلیل نداشتن درب هنگام بسته بندی و انتقال به کشورهای مختلف احتمال خسارت به بار میوه و تجارت شما را دارا میباشد پس بهتر است در ادامه بسته بندی مناسبتری را انتخاب کنید.

کارتن صادراتی هلو و شلیل مدل کیبوردی و زیره رویه

کارتن هلو و شلیل 02

کارتن هایی که طراحی بسته بندی آنها به صورت کیبوردی و زیره رویه است بیشتر برای صادرات میوه هلو و شلیل از آنها بهره مند می شوند چونکه برای تولیدات داخلی و بسته بندی و انتقال طی مسافت کم گزینه ی بهتر و ارزان تری بعنوان کارتن سبدی وجود دارد.

اما برای صادرات و مسیر جابجایی طولانی بهتر است در راستای حفظ و ماندگاری محصول میوه که بافتی نرم و آسیب پذیر دارد شیوه ای از بسته بندی را انتخاب کنید که درب داشته باشد. کارتن کیبوردی و زیره رویه برای حجم کمتر از بازار داخل و ارسال به کشورهای همسایه و حومه خلیج فارس در لایه بندی سه لایه با چاپ اکثراً لمینتی ایده ال می‌باشد.

سوالات پرتکرار

نحوه محاسبه قیمت کارتن صادراتی هلو از مدل زیره و رویه چگونه است؟

قیمت کارتن بسته بندی بر اساس جنس مقوا،گرماژ، لایه بندی، طرح چاپی، تیراژ ارزیابی می شود.

برای سفارش کارتن سبدی به تعداد ۲۵۰۰ تا از کجا شروع کنم ؟

شما می توانید از طریق لینک تماس با کارشناسان واحد فروش ارتباط برقرار کنید و پاسخ تمامی سوالات خود را یکجا دریافت نمایید.

کارتن بسته بندی هلو و شیل چهار درب هم تولید دارید؟

بله امکان تولید هر سبکی از بسته بندی در کارتن سازی وجود دارد.

صحبت پایانی

کشور ایران در سطح جهان جزو ده کشور اول تولید و صادرات میوه ی شلیل و هلو می باشد که در پی آن خواستار بسته بندی مرغوب برای ارائه به بازار خرید و فروش است. کارخانه کارتن سازی با تولید بسته بندی هایی موفق برای صادرات هر گونه محصول کشاورزی من جمله میوه و صیفی جات توانسته اعتماد بسیاری از تولیدکنندگان را به خود جلب کند. شما نیز می توانید برای آشنایی بیشتر و ثبت سفارش از نمونه جعبه و کارتن بسته بندی به صورت مجازی یا حضوری به سالن نمونه کار کارخانه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *