کارتن بسته بندی کولر آبی، اسپیلت و سیستم سرمایشی

کارتن بسته بندی کولر

کارتن بسته بندی کولر آبی، گازی، اسپیلت و انواع سیستم های سرمایشی با توجه به اینکه بنابر فصل و پیشرفت تکنولوژی تقاضای آنها در بازار افزایش داشته و روز به روز خط تولید گسترده تری را در بر می گیرد، تولید و چاپ می شود تا ایمنی کالا را تضمین نماید. در ادامه با بررسی بسته بندی کارتنی هر کدام از سیستم های سرمایشی با گوناگونی آنها بیشتر آشنا خواهید شد.

تفاوت کارتن کولر آبی با بسته بندی کولر گازی

کولر آبی بدلیل ساختار فلزی و قطعات الکتریکی داخلی که دارد وزنی سنگین تر به نسبت مابقی سیستم سرمایشی تولید شده تا به امروز داشته است. به این سبک از کولر های آبی در زبان لاتین air cooler می گویند این نام بر اساس کارکرد آن که خنک کردن هوا با استفاده از تبخیر آب می باشد، انتخاب شده است.

با تغییر فصل ها و نزدیک شدن به تابستان درخواست خرید و نصب کولر از سمت متقاضیان افزایش می یابد. کولر آبی مناسب مناطق با هوای گرم و خشک است که با ایجاد محیطی مرطوب از خشک شدن هوا پیشگیری می کند.

حالا به این فکر کنید که پس از تولید برای جابجایی کولر های آبی از چه نوع بسته بندی می توانند استفاده کنند؟ مقاومت بسته بندی باید تا چه حدی باشد؟ آیا دارای طرح چاپی ست یا خیر؟ تفاوت آن با دیگر کارتن های بسته بندی چه میباشد؟

کولر گازی یا اسپیلت ( Spilet ) از نظر وزن، ابعاد و نوع کارکرد با کولر آبی تفاوت هایی دارد که تاثیر آن بر روی بسته بندی های آنها کاملا مشخص می باشد. طرح چاپی، لایه بندی و مدل کارتن بسته بندی به محصول تولید شده مربوط می شود.

جعبه بسته بندی کولر آبی یا گازی معمولاً سایز بزرگ میباشند مانند کارتن یخچال که زیر شاخه ی کارتن بزرگ و بسته بندی لوازم خانگی ست. کارتن بسته بندی کولر از جنس مقوا و بیش تر با استفاده از ورق کارتن ۵ لایه می باشد که برای کولری آبی از چاپ فلکسو گرافی و کارتن کولر گازی توسط چاپ افست و اغلب فرآیند لمینتی چاپدار می شود.

هر چه کیفیت ورق کارتن بسته بندی شما مرغوب تر باشد بسته بندی حاصل از این ورق ها مقاوم تر و با دوام تر خواهد شد در نتیجه محافظت از محصول با اطمینان بیشتری انجام می گیرد. کارتن های تولید شده برای انواع سیستم سرمایشی کولر آبی، کولر گازی، مینی چیلر، GHP VRF، اکونوپک و غیره در مدل های چهار درب، زیره رویه است.

کارتن بسته بندی کولر ( چهار درب و ریه رویه )

کارتن کولر در مدل چهار درب آمریکایی از جنس کرافت بوده که برای کولر گازی بیشتر استفاده می شود، کولر آبی به دلیل حجم زیادی که دارد بسته بندی مدل زیره رویه برای آن مناسب تر است چرا که بدنه فلزی آن با پوشش یک لایه نایلون سلفونی نیز محافظت و مقاومت کافی را از خود نشان میدهد و برای چاپ، درج اطلاعات و تبلیغ برند محصول نیز می توان از قسمت رویه بسته بندی استفاده کرد و با بهره گیری از دو چاپ افست و فلکسو اطلاعات کامل کالارا به نمایش بگذارید.

برای کارتن لمینتی کولر گازی از خدمات پس از چاپ سلفون کشی نیز استفاده می کنند، سلفون براق و مات به چاپ شما درخشندگی بیشتری می بخشد که می توان سبب جلب نظر مشتری و نشان دهنده ی کیفیت کالای شما باشد. کارتن مقوایی بسته بندی انواع کولر دارای دو فضای برش خورده جهت حمل راحت و تسهیل در جابجایی است.

سوالات پر تکرار

خرید کارتن کولر و محاسبه ی قیمت نهایی آن به چه صورت می باشد؟

برای خرید انواع کارتن های بسته بندی می توانید به صورت حضوری، تلفنی و مجازی وارد کارخانه کارتن ساز شوید و جهت محاسبه هزینه نهایی با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

کارتن سایز بزرگ کولر هفت لایه مناسبه یا با سینی زیره رویه بسته بندی کولرو انجام بدیم؟

سینی مقوایی پنج تا ۷ لایه نیز همانند کارتن چهار درب می تواند ایمنی برای کالا ایجاد کند و طرح چاپی سفارشی داشته باشد با این تفاوت که قیمت ارزان تری به نسبت یک جعبه کامل بزرگ دارد.

برای بسته بندی زیره رویه چاپ لمینتی انجام می دهید؟

بله هر چاپی که شما بخواهید انجام میشود و چاپ لمینتی برای زیره به دلیل تماس با زمین و کف خودرو های حمل و نقل زیاد کاربردی نمیباشد. بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها لمینت قسمت زیره را فاکتور بگیرید.

نتیجه نهایی

کارخانه کارتن سازی با تولید بیش از هزاران بسته بندی کارتن سایز بزرگ در غالب کارتن آماده، کارتن بسته بندی لوازم خانگی، بسته بندی چهار درب و غیره تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده و توانسته جایگاه خود را در صنعت چاپ و بسته بندی حفظ کند، کارتن کولر یکی از بسته بندی های سایز بزرگ می باشد که ایمنی در آنها حرف اول را می زند.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *