کارتن هندوانه | صادرات هنداونه با بسته بندی مقاوم

کارتن بسته بندی هندوانه 01

کارتن هندوانه و صادرات آن با استفاده از بسته بندی مقاوم به هر کشوری که مد نظرتان باشد راه حلی کاربردی در جهت رونق بخشیدن به کسب و کار و فروش محصولات کشاورزی ارگانیک است با بهره مندی از بسته بندی مقوایی می تواند ویژگی های میوه هندوانه را بدون آنکه آسیب دیده و یا فاسد شود به هر کجایی که می خواهید اعم از بازار داخلی میوه و تره بار و بازار خارجی و صادرات هندوانه ارسال کنید.

کارتن هندوانه ( بسته بندی داخلی + صادراتی )

کشت و برداشت هندوانه در ایران به اندازه ای میباشد که به جز بازار میوه و تره بار داخلی حدود ۱۰۰۰ تن هندوانه به کشورهایی از جمله : روسیه، افغانستان، عراق، ترکیه و کشورهای اطراف خلیج فارس سالیانه صادر می‌گردد. همین موضوع کافی ست تا متوجه ی نیاز بسته بندی مناسب برای میوه فصلی هندوانه شوید.

باید در نظر داشت که میوه ها با اشکال هندسی دایره ای مانند هندوانه، طالبی، ملون و دیگر میوه جات به بسته بندی نیاز دارند که سطح دایره ای آنها را پوشش داد ه و سبب پارگی کف کارتن بسته بندی بر اثر فشار از یک نقطه نشود.

کارتن ۵ لایه بعنوان بسته بندی میوه و صیفی جات برای صادرات گزینه ی مناسبی ست چرا که بعلت شوک سرما که به هندوانه می دهند هنگام بارگیری و چیدمان بر روی یکدیگر هوا کاهش می‌یابد و هندوانه سرما را به صورت رطوبت پس میدهد.

برای همین طراحی کارتن ۵ لایه، بسته بندی مرسوم در میان آنهاست چون لایه بندی سبب می‌گردد تا رطوبت را جذب کند و مانع از نفوذ آن به بافت میوه هندوانه شود. اگر میخواهید جز آن دسته از تاجران و تولیدکنندگان موفق باشید بهتر است برای سفارشات خود دنباله میانبرهای ارزان تر تمام شدن قیمت نهایی باشید.

با این ترفند که تعداد تیراژ سفارشی بسته بندی را بالا برده تا قیمت نهایی کمتر و عمده تری را برای شما محاسبه کنند.

کارتن سبدی هندوانه ( چیدمان تکی و چندتایی )

بعلت سنگین وزن بودن، ابعاد بزرگ و متغیر میوه هندوانه بعضی از کشاورزان و تاجران آنها را در بسته بندی های تکی و دوتایی قرار میدهند به این صورت که یک کارتن سبدی ۵ لایه با چاپ لمینتی بهمراه کمی پوشال یا منقسم ( نگهدارنده ) بعنوان ضربه گیر هنگام تکان خوردن در نظر می گیرند تا یک یا دو هندوانه را داخل آن قرار دهند.

طرح چاپی و صادراتی کارتن هندوانه

در پاراگراف بالایی که مطالعه کردید به کارتن لمینتی برای بسته بندی هندوانه اشاره ای کردیم، منظور بسته بندی چند لایه ای می باشد که طی فرآیند لمینت، پوستر شامل طرح چاپی به روی بسته بندی چسبانده شده است. کارتن فلکسویی برای بسته بندی هندوانه توسط چاپ فلکسوگرافی طرحی معمولی با استفاده از ۴ جوهر رنگی می باشد که محتوای آن برند تولید کننده و مشخصات میوه میباشد.

کارتن هندوانه

ویژگی کارتن لمینتی برای صادرات به نسبت نوع فلکسویی برتری دارد چرا که طرح چاپی زیبا نشان دهنده ی اهمیت میوه و کیفیت درون بسته بندی ست و سلفون کشی بر روی این جعبه هندوانه امکان پذیر است و برای ماندن در سردخانه ها گزینه ی کمک کننده ای می باشد که در نوع فلکسویی قابل اجرا نیست.

مدل بسته بندی سفارشی

بسته بندی های اختصاصی که برای صادرات هندوانه و فروشگاههای لاکچری از سوی تاجران و کشاورزان در نظر گرفته میشوند بیشتر لمینتی می باشد اما برای تنوع و متمایز بودن در بین رقبا و بازار میوه سبک بسته بندی را تغییر می دهند مثلا برش های دایره ای میدهند، جعبه های تکی با دستگیره های مقوایی طراحی می کنند و یا انواع خدمات چاپی را بر روی کارتن انجام می دهند.

تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که میوه ی هندوانه به این بزرگی و سنگینی برای خرید و فروش عمده بسته بندی می شوند یا به صورت انباشته پشت یک ماشین باربری قرار می گیرند ؟ برای پاسخ به این سوال پاراگراف زیر را با دقت مطالعه کنید پشنهاد ما این است اگر هندوانه فروش یا کشاورز هستید از این گزینه استفاده کنید تا خسارات بار خود را به صفر برسانید.

کارتن پالتی بسته بندی هندوانه

کارتن پالتی هندوانه را برای هندوانه هایی با سایز کوچکتر استفاده می کنند تا در حمل و نقل بتوانند تعداد بالایی را به یکباره جابجا کنند و احتمالات ضرر و زیان را به صفر برسانند این بسته بندی در میان کشاورزان و بازاری ها با نام کارتن هندوانه پالت باکس معروف است.

سوالات متداول

تولید کارتن هنداونه با چاپی رنگی چند روز زمان خواهد برد؟

اگر منظورتان از چاپ رنگی لمینتی ست، پس از تایید طرح چاپی ۱۵ روز طول می کشد تا بسته بندی شما آماده شود.

نمونه کارتن هندوانه دارید؟ می خوام حضوری بیام .

بله، شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سایت کارتن ساز آدرس کارخانه را مشاهده کرده و تشریف بیاورید.

هندوانه صادراتی به قطر ۲۰ سانتیمیتر تعداد سه تایی در هر بسته بندی کارتن بسته بندی چند لایه لازم دارد؟

کارتن میوه صادراتی همانطور که گفتیم پنج لایه مناسب و مطلوب میباشد.

نتیجه گیری

هندوانه در کشور ایران به راحتی کشت و برداشت میشود و خواهان زیادی از کشورهای خشک و بی آب همچون عربستان، امارات و غیره در خاورمیانه دارد پس در نظر گرفتن یک بسته بندی با متریال درجه یک و چاپی با کیفیت نشان دهنده ی اصالت و محصولات یونیک کشور صادرکننده است. کارخانه کارتن سازی نمونه های بسته بندی میوه بسیاری را کار کرده که در عرصه ی میوه و تره بار داخلی و خارجی موفق بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *