خرید کارتن کاشی و سرامیک | جعبه بسته بندی مقاوم

کارتن بسته بندی کاشی و سرامیک 01

خرید کارتن کاشی و سرامیک بستگی به انواع مدل های تولید شده در ابعاد و وزن آن دارد که بتوان کیفیت و درجه ی برتری آنها را از روی بسته بندی تشخیص داد. جعبه بسته بندی کاشی و سرامیک اکثراً به صورت کارتن های چند لایه بدون چاپ یا با چاپ فلکسویی برای پک کردن به تولیدکنندگان ارائه می شود.

چرا کاشی و سرامیک نیاز به بسته بندی دارند؟

کاشی و سرامیک از جمله مصالح ساختمانی زینتی و دکوری هستند که جهت استفاده در آشپزخانه ها، حمام، سرویس بهداشتی، راه پله، پارکینگ و غیره آنها را در رنگ و لعاب فراوان تولید می کنند.

کاشی و سرامیک از سفال درست شده و شکننده می باشند تنها فرق آنها در ابعاد و لعاب هنگام حرارت دهی ست کاشی لعاب شیشه ای دارد ولی برای سرامیک از مواد غیر آلی و غیر معدنی استفاده می کنند.

مواد تشکیل دهنده کاشی و سرامیک طوری است که با کوچکترین ضربه احتمال آسیب و شکستگی وجود دارد پس به همین منظور باید تمامی محصولات مصالحی و ساختمانی مانند این دو نوع پر مصرف در سلامت کامل و بدون ذره ای آسیب به دست مصرف کننده برسند.

کاشی و سرامیک ها بر اساس مشخصات ظاهری، لعاب، ابعاد، وزن و موارد مصرفشان تقسیم بندی می شوند. حضور کاشی و سرامیک در ساخت و ساز به یکی از ارکان اصلی تبدیل شده که ساختن ساختمانی زیبا و مقاوم بستگی به آنها دارد.

پس از خواندن این مطالب درباره ی اهمیت کاشی و سرامیک باید متوجه آن شد که برای جابجایی و حمل نقل مطمئن و به دور از ضرر و زیان نیاز به بسته بندی مستحکم در جهت دوام و ماندگاری پس از تولید، خرید کارتن کاشی و سرامیک و جعبه امری طبیعی و الزامی ست.

کارتن بسته بندی کاشی و سرامیک 02

اینکه بتوان بسته بندی برای آنها در نظر گرفت که مطابق با استاندارد های موجود در بازار تولید و مصرف مصالح ساختمانی باشد با کمک یک مجموعه ی کارتن سازی کار ساده ایست.

کارتن بسته بندی که برای پک چندتایی کاشی و سرامیک در نظر گرفته می شود از نظر لایه بندی، ۵ لا مناسب میباشد چونکه کارتن ۵ لایه تحمل وزن ۲۰ تا ۴۵ کیلوگرم را دارد و همانطور که در جریان هستید وزن کاشی و سرامیک بالاست و برای کمترین تعداد بسته بندی گاهی کارتن ۳ لایه درنظر می گیرند. برای بارگیری کاشی و سرامیک از پالت ها هم استفاده می کنند.

نشانگر های موجود در جعبه بسته بندی کاشی و سرامیک

تا حالا شده برای خرید به تمامی طرح چاپی بر روی بسته بندی های کاشی و سرامیک دقت کنید؟ نام برند و لوگو که یک طرح چاپی ثابت در کارتن بسته بندی های تولید شده است غیر از اینها برای محصول کاشی و سرامیک اطلاعاتی از قبیل مواردی که در ادامه برایتان می گوییم درج شده است.

  • Grade / درجه کاشی
  • COF / میزان اصکاک
  • Abrasion resistance / کلاس سایش
  • water absorption / جذب آب
  • resistance to cold / مقاوم دربرابر سرما

چاپ کارتن کاشی و سرامیک بر اساس سلیقه ی مشتریان

با در نظر گرفتن سرانه ی تولید سالیانه کاشی و سرامیک در جهان که به ۱۶۷۶۲ میلیون متر مربع میرسد و این میزان در آسیا ۱۲.۲ میلیارد متر مربع است همین اعداد و ارقام نشان دهنده ی تولید کارتن بسته بندی به طور گسترده میباشد و در نهایت طرح های چاپی گوناگون، در نظر داشته باشیدکه چاپ روی بسته بندی به راحتی می تواند سبب افزایش فروش و رونق در کسب و کارتان شود.

کارتن بسته بندی کاشی و سرامیک از آن نظر که پس از تولید به مغازه های کاشی سرامیک فروشی ارسال می گردد و پس از خرید بین مابقی مصالح ساختمانی قرار میگیرد نیازی به چاپ سفارشی و یا لمینتی ندارد شما می توانید با یک چاپ معمولی به همراه ۴ رنگ اصلی، بسته بندی خود را شکیل و چاپدار کنید سپس کاشی سرامیک ها را داخل یک کارتن فلکسویی وارد بازار فروش شوند.

سوالات کاربران گرامی

هر پالت کاشی چند متر است؟ سایز کاشی ۶۰*۳۰ به ضخامت ۸ میلی و تعداد ۶ تایی در بسته بندی کارتنی میباشد.

پاسخ سوال شما تخصصی و مربوط به صنعت کاشی و سرامیک میباشد. برای راهنمایی بیشتر شما می توانید کارخانه کاشی یزد را سرچ کرده و به پاسخ سوال خود برسید. طبق محاسبات ما سایز پالت ۱۱۰*۱۱۰ س.م میباشد.

کارتن برای سرامیک کف با ابعاد ۱۰۰*۴۰ تعداد پک ۴ تایی به وزن ۳۸ کیلو تقریبا چند لایه مناسبه ؟

کارتن ۵ لایه توانایی تحمل وزن تا ۴۵ کیلوگرم را دارد.

کارتن پلاست مقاوم تر از کارتن مقوایی ست؟

خیر، کارتن مقوایی به دلیل وجود لایه های فلوت، دارای استحکام بیشتری ست.

صحبت نهایی

کارخانه کارتن سازی در جهت تولید بسته بندی مقاوم برای پک کردن چند تایی در حجم مختلف کاشی و سرامیک کارتن های ۳ تا ۷ لایه با چاپ فلکسویی تولید و چاپ می کند و هنگام جابجایی ایمنی لازم برای مصالح ساختمانی فراهم می آورد. برای اطلاع از چگونگی محاسبه قیمت بسته بندی و ثبت سفارشاتخود با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *