جعبه پاکت جارو برقی با بسته بندی کارتن مادر

جعبه پاکت جارو برقی 01

جعبه پاکت جاروبرقی یک محفظه ی مقوایی برای بسته بندی کیسه ی کاغذی یا پارچه ای دستگاه جارو برقی است که هنگام نظافت و تمیز کاری هر چند ماه یکبار از فروشگاه محصولات جانبی لوازم برقی و یا تعمیراتی آنرا خریداری می کنید. کیسه جاروبرقی به دو دسته ی دائمی و یکبار مصرف تقسیم شده است که بر روی بسته بندی مقوایی آن تاثیر گذار است. در ادامه نوع یکبار مصرف، جعبه بسته بندی و کارتن مادر آن را برایتان خواهیم گفت.

پاکت جارو برقی یکبار مصرف

پاکت یکبار مصرف در دو جنس کاغذی و پارچه ای به بازار عرضه می گردد که نوع کاغذی آن در ظاهر شبیه به کرافت بوده اما یک لایه نایلونی دارد که مانع از پخش آلودگی، گرد و خاک در محیط هنگام استفاده از جارو برقی میشود. پس از تولید این پاکت ها با هر جنس و ویژگی آنها را برای پک کردن چندتایی و فروش آسانتر درون جعبه مقوایی قرار میدهند.

جعبه پاکت جارو برقی

جعبه بسته بندی پاکت جاروبرقی برای چیدمان در تعداد های معین و فروش راحت تر در جنس و مدل های متفاوتی تولید میشود، جنس جعبه پاکت جاروبرقی از مقوا ایندربرد و پشت طوسی است که دارای چاپی با مشخصات محصول میباشد. مدل درب دارویی ته قفلی و دو درب دارویی از انواع پر مصرف این بسته بندی میباشند.

هر جاروبرقی با هر برندی یک کیسه ی تولید شده مخصوص خود دارد به این صورت که این پاکت یا کیسه های جاروبرقی با عنوان پاناسونیک، سامسونگ ، ال جی و غیره روانه بازار می شوند. جعبه پاکت جارو برقی بیشتر به صورت درب آویز دار تولید می شوند تا داخل فروشگاه ها بر روی رگال بنابر جنس، مدل و مشخصات دستگاه های جارو برقی گروه بندی شوند. پس جعبه کیسه جاروبرقی یک کمک کننده و راهنما برای مشتریان شما میباشد.

تقاضا پاکت جاروبرقی و تولید جعبه

مدت زمان استفاده از کیسه جاروبرقی دو الی سه ماه است و پس از آن تعویض میشود. به همین خاطر تقاضا در پی آن بالا بوده و برای خرید در تعداد ۵ تایی یا بیشتر به خریداران عرضه می گردد. پس از آن که عموم مردم متوجه ویژگی های پاکت یکبار مصرف شدند تولیدکنندگان برای بسته بندی چندتایی و فروش بهتر آنها از جعبه های مقوایی استفاده کردند. در بازار جعبه پاکت جارو برقی از ۵ عددی تا ۲۰ تایی موجود میباشد.

جعبه بسته بندی جاروبرقی ” کارتن لمینتی و فلکسویی “

کارتن مادر پاکت کیسه جاروبرقی

داخل یک کارتن مادر، جعبه های بسته بندی هر محصولی قرار می گیرد تا از ویژگی های آن بهره مند شوند. برای نمونه محصول پاکت جاروبرقی پس از بسته بندی اولیه جعبه، برای حمل و نقل، بارگیری و تخلیه بار، شمارش صحیح در انبارگردانی و از همه مهم تر جهت فروش عمده پاکت جارو برقی به یک کارتن مادر نیاز دارد. باید توجه داشت که گرماژ و میزان مقاومت در جعبه های مقوایی رعایت شده باشد تا هنگام چیدمان بر روی یکدیگر داخل کارتن مادر آسیب ندیده و هم چنین در نگهداری طولانی مدت مانع از جذب هر گونه رطوبت شوند.

آیا کیسه جاروبرقی چاپدار است؟

این سوال دو جواب دارد که به هر کدام جداگانه میپردازیم ابتدا با بله شروع می کنیم، کیسه جاروبرقی همراه با چاپ برای آن دسته از تولیدکنندگان که از جعبه بسته بندی استفاده نمی کنند و یا جعبه بدون چاپ سفارش می دهند چاپدار بودن کیسه جاروبرقی الزامی ست زیرا همانطور که گفتیم هر دستگاه جاروبرقی یک مدل پاکت با مشخصات متفاوت از دیگری دارد یعنی هر برندی از جاروبرقی مانند فیلیپس،بوش، سامسونگ، ال جی، لایف، پارس خزر و غیره جایگاه قرار گیری پاکت مختص به خود را دارند. کیسه جارو برقی بدون چاپ بیشتر مورد استفاده برای تولیدکنندگانی ست که بسته بندی جعبه ای آنها دارای طرح چاپی با تمام جزئیات میباشد.

طرح چاپی جعبه پاکت جارو برقی

جعبه پاکت دستگاه جاروبرقی مانند دیگر بسته بندی ها از دو چاپ فلکسو و افست برای به نمایش در آوردن تصاویر و مشخصات بهره میبرد. چاپ در نوع جعبه فلکسویی آن طرحی ساده و فونت نوشتاری بزرگ با تعداد رنگ محدود به چهار رنگ اصلی و در جعبه لمینتی به جزییات و پیکسل های طرح چاپی با استفاده از پردازش رنگی نامحدود پرداخته است.

سوالات شما

قیمت پاکت کیسه جارو برقی چگونه محاسبه میشود؟

بر اساس جنس مقوا و میزان گرماژ، ابعاد، چاپ و تیراژ قیمت نهایی آن را به دست میاورند.

کارتن مادر سفید رنگ هم برای جعبه کیسه جارو برقی تولید می کنید؟

شما میتوانید برای سفید رنگ بودن کارتن مادر بسته بندی خود از مقوای کرافت سفید و چاپ رنگ سفید استفاده کنید.

برای وزن پک ۲۰ عددی کیسه جارو برقی، درب آویز دار مناسبه یا هنگام قرار دادن داخل رگال سنگین شده و پاره می شود ؟

شما می توانید با افزایش گرماژ این مشکل را برطرف کرده و با خیال راحت جعبه بسته بندی مورد علاقه خود را سفارش دهید.

صحبت پایانی

کیسه جارو برقی و جعبه پاکت جارو برقی دو بسته بندی مرتبط به یکدیگر اما با روند تولید و جنسی متفاوت میباشند که در راستای بهبود عملکرد و فروش بهتر تولید و مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه کارتن سازی برای بسته بندی کیسه جارو برقی جعبه ی مقوایی با استحکام کافی تولید و چاپ میکند تا به هنگام جابجایی و فروش دچار آسیب نشده و رضایت مصرف کنندگان را بهمراه داشته باشد برای اطلاع بیشتر از انواع بسته بندی های مقوایی با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمائید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *