جعبه کراوات و پاپیون مردانه با بسته بندی مدرن

جعبه بسته بندی کراوات و پاپیون 011

جعبه کراوات و پاپیون مردانه یکی از بسته بندی هایی می باشد که برای تولیدکنندگان صاحب سبک و برندینگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا این نوع پوشش انتخاب خاص پسندان میباشد و برای تولیدکنندگان و فروشندگان چگونگی ارائه دادن آن در وهله ی اول به مشتری و خریدار مهم است. در ادامه انواع بسته بندی موفق و مدرن کراوات و پاپیون مردانه را برایتان گفته ایم.

بسته بندی معمولی تا مدرن

جعبه های مقوایی در مدل های زیره رویه، کشویی، جعبه کیبوردی، پنجره ای طلق دار و هاردباکس از آن دسته بسته بندی هایی می‌باشند که برای پک کردن اجناس جانبی لباس های رسمی مانند انواع کراوات مردانه ( آسکوت، بولو، رشته ای و غیره ) و پاپیون استفاده می‌شود. این بسته بندی ها هر کدام دارای ظاهری متفاوت و سبک برش همراه طراحی متفاوت با یکدیگر هستند. تفاوتها و انتخاب آنها برای بسته بندی بستگی به سلیقه ی تولیدکنندگان و تقاضای مصرف کننده دارد که در اینجا هر یک را بررسی خواهیم کرد.

جعبه بسته بندی پیراهن مردانه | مدل پرتقاضا

جعبه کراوات و پاپیون مردانه زیره رویه

جعبه زیره رویه برای بسته بندی کراوات دارای دو جز جدا ست که قسمت رویه آن چاپدار و اغلب از جنس مقوای فشرده یا گرماژ بالا میباشد تا بتواند هنگام چیدمان وزن جعبه های دیگر را به راحتی تحمل کرده و دفورمه نشود. زیره یا کفی از جنس مقوای بازیافتی پشت طوسی یا هم جنس با مقوای رویه میباشد به دلیل اینکه قابل مشاهده نیست و کالا نیز بهداشتی نمی باشد برای کاهش هزینه ها تولیدکنندگان مقوای پشت طوسی که به نسبت ارزان قیمت می‌باشد، انتخاب می کنند.

اگر دقت کرده باشید بعضی از این کفی ها دیواره ی دوبل دارند که این موضوع سبب مقاومت بیشتر و زیبایی هنگام باز گشایی میشود شما می توانید نمونه آنرا در تصاویر مشاهده کنید.

جعبه بسته بندی کراوات و پاپیون 02

برای بسته بندی از یک ویژگی دیگر به نام منقسم استفاده میکنند. منقسم درون جعبه زیره رویه کراوات و پاپیون نقش نگهدارنده کالا جهت بهم نخوردن فرم و چروک نشدن آن را دارد که بیشتر از جنس فوم و پارچه میباشد.

جعبه کشویی

بسته بندی مدل کشویی برای کراوات و پاپیون مانند نوع زیره رویه یا تلسکوپی است اما با این تفاوت که جز درونی به کمک نیروی انسانی به بیرون کشیده یا هل داده میشود.

جعبه پنجره ای طلق دار

پنجره ای طلق دار یک نوع عملکرد و فرآیند برای بقیه مدل های جعبه میباشد به این صورت هر مدلی که مد نظر تولیدکننده و مناسب برای بسته بندی باشد را با برش دادن هر وجهی که زیبایی ظاهری دارد و چسباندن طلق پلاستیکی به آن میتوان به راحتی طرحی نوین تولید کرد که محصول و کالای خود را به مشتری قبل از باز کردن بسته بندی نمایش بدهید.

هاردباکس کراوات و پاپیون مردانه

جعبه هاردباکس، جعبه شیک و لاکچری برای بسته بندی هر محصولی که خاص میباشد بهترین گزینه است. در رابطه با کراوات و پاپیون مردانه از آنجایی که جزیی از پوشش های رسمی و فرهنگی می‌باشند و خریداران آن اشخاصی هستند که یا در موقعیت خاصی قرار دارند یا سبک پوششی مختص خودشان را دارند پس نگاه آنها جذب بسته بندی خواهد شد که ویژه و متمایز است.

مدل جعبه هایی که برایتان گفتیم نیز برای نوع جعبه سخت یا هاردباکس هم از آنها استفاده می‌کنند اما جنس آن از مقوای فشرده یا مقوا کرجی میباشد که آسیب پذیری بسته بندی را کاهش داده و مانع از جذب هر گونه آلودگی و رطوبت به درون بسته بندی می شود.

برای چاپ هاردباکس بسته بندی کراوات و پاپیون از طرح های چاپی که شامل نام برند و لوگو اغلب با خدمات پس از چاپ طلاکوب استفاده می‌کنند.

چند خط از پیدایش کراوات

کراوات ابتدا توسط تاجران کروواسی بعنوان یک محصول انحصاری از کشور خودشان به فرانسه صادر شد، در این میان نام کورووات به کراوات ( Cravate ) تغییر کرد و برای اولین بار صادرات کراوات در زمان لوئی ۱۴ دهه ی ۱۶۶۰ توسط شبه نظامیان جنگ کروواسی انجام شد.

هم چنین ریشه ی پارسی این کلمه کوئرت بوده که جز ۱۲ مورد نیاز جنگی در اوستا می‌دانستند و به زبان پارسی میانه آنرا گریوپان می نامند که به روی لباس جنگی زره بسته میشد.

جعبه مقوایی ست کراوات و پاپیون

جعبه ای از هر مدل بسته بندی که مد نظرتان می باشد با منقسم که فضای درون بسته بندی را به دو قسمت برای هر کدام تقسیم کند. زیره و رویه، کشویی، طلق دار و کیبوردی هر کدام میتوانند دارای منقسم و یا نگهدارنده جهت قرار دادن ست کراوات و پاپیون با کمربند و ساسبند مردانه باشند. یک هدیه مناسب برای روز مرد می‌تواند این سبک از جعبه ملزومات لباس رسمی و مردانه باشد.

سوالات کاربران گرامی

ساخت جعبه ست کراوات و پاپیون چند روز زمان میبرد؟

پس از تایید طرح چاپی و انتخاب سبک بسته بندی حدود ۱۵ روز کاری زمان میبرد.

قیمت هاردباکس کراوات را چگونه محاسبه می کنید؟

نوع مقوا، جنس روکش لایه ی داخلی و خارجی، چاپ و تیراژ برای ارزیابی قیمت در نظر گرفته می‌شوند.

منقسم فوم را باید جدا سفارش بدیم؟

بله، تمامی تولیدات کارخانه کارتن سازی بر پایه ی کاغذ و مقوا میباشد و مواد اولیه ی دیگری همچون فوم و پلاستیک و غیره تولید نمیکند.

حرف آخر

جعبه مقوایی کراوات و پاپیون به شما این اجازه را میدهد تا محصولات خود را به شیوه ای مدرن ارائه دهید. یک جعبه با طراحی خوب و ملموس بر روی فروش شما تاثیر مثبت می گذارد. شما نمی توانید اهمیت یک بسته بندی خوب و با کیفیت را انکار کنید، بنابراین برای خرید بسته بندی و سفارش انواع جعبه و کارتن به یک کارخانه کارتن سازی مطمئن اعتماد کنید.

برای استفاده از خدمات و کسب اطلاعات درباره ی انواع بسته بندی و مدل های جعبه متناسب با کراوات و پاپیون با کارشناسان و مشاورین فروش ما از طریق تماس درارتباط باشید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *