کارتن بسته بندی گل و گیاه + باکس گل شیک

کارتن بسته بندی گل و گیاه01

کارتن بسته بندی گل و گیاه زینتی و آپارتمانی راه حلی کارآمد برای ارسال و جابجایی آنها از گلخانه ها و گل فروشی به هر کجا که مقصد میباشد. زمانیکه خرید و فروش به دنیای مجازی راه پیدا کرد گل و گیاه نیز از این موضوع مستثنی نبود و گل فروشی آنلاین راه اندازی شد سپس تقاضا بابت باکس گل روزانه افزایش یافت. این مطلب می تواند کنجکاوی و نیاز شما را در رابطه با طرح، انواع مدل های بسته بندی گل و قیمت نهایی برطرف کند.

کارتن بسته بندی گل و گیاه چیست؟

اوایل شاید کمی تعجب برانگیز بود که گلدان داخل کارتن مقوایی مگر میشود؟ اصلا چرا باید با کارتن مقوایی این گیاهان زینتی را جابجا کرد و به فروش رساند؟ کارتن مقاومت لازم در رابطه با تحمل وزن آنها دارد یا نه؟ جواب تمام این سوالات در یک کارخانه کارتن سازی و در دست واحدهای مختلف تولید، طراحی و فروش می باشد. حال بهتر است به تک تک آنها در حضور شما پاسخ دهیم. یک کارتن بسته بندی با قابلیت لایه بندی، افزایش گرماژ و ضخامت جنس مقوا مقاومت لازم را برای قرار دادن انواع گلدان ایجاد میکند.

کارتن سینگل فیس، سه لایه، پنج لایه و هفت لا از جنس مقوای کرافت سفید یا قهوه ای در مدل های متفاوتی هم چون  ۴ درب آمریکایی، کیبوردی و جعبه های بدون درب یا روباز مناسب برای گل و گلدان همراه با منقسم و بعنوان یک سینی مقوایی مستحکم تولید و چاپ می شوند.

کارتن بسته بندی کود کشاورزی، آلی، شیمیایی و مایع

طراحان یک بسته بندی کارتنی یا جعبه توانایی لازم را جهت تغییر شکل ورق کارتنی متناسب با یک گلدان را دارند در اینجا برش دایکات نیز نقش مهمی ایفا میکند. در جعبه های تک لایه مقوایی با گرماژ بالا برش لترپرس صورت می گیرد که مدل های متنوع و زیبایی را از جنس کرافت و مقوای ایندربرد خلق می کند جعبه دسته دار، پنجره ای طلق دار از این دسته باکس های شیک گل می باشند.


هاردباکس گل

جعبه هاردباکس یک مبحث جدا در روند تولید و کاربرد به نسبت مابقی بسته بندی هاست و دارای انواع مدل های کارامد در گل فروشی آنلاین و حضوری میباشد. جعبه هاردباکس درب مگنتی، بدون درب (روباز)، کشویی، زیره رویه و کیبوردی درب قفلی پرمصرف برای مناسبت های مختلف و هدایا بوده که روند تولید آنها بیشتر به صورت دستی و نیروی انسانی می باشد و چاپ آن به این صورت است که بر روی یک ورق مقوایی توسط دستگاه چاپ افست طرحی چاپ می شود که به ان پوستر چاپی می گویند سپس این پوستر را بر روی بافت جعبه می چسبانند که به آن لمینت می گویند. جدیدترین باکس گل ها از این نوع میباشند و روکش مخملی رنگی و مقوایی در آن ها مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

منقسم در باکس و کارتن گل و گیاه

گل، گلدان، گیاهان زینتی و آپارتمانی برای ثابت ماندن در یک بسته بندی به منقسم یا نگهدارنده نیاز دارند تا هنگام جابجایی و حمل ونقل تکان خوردن سبب بهم ریختن شکل ظاهری و ترکیبات کود و خاک درون آن نشود، منقسم از جنس مقوایی به شکل دایره ای برش خورده تا انتهای یک گلدان به راحتی داخل آن قرار گیرد. کارتن بسته بندی ایمنی لازم را برای گل و گلدان بوجود میاورد اما منقسم آنرا دو چندان می کند.

طرح چاپی کارتن گل و گیاه

چاپ در کارتن و جعبه های مقوایی تولید شده برای بسته بندی گل و گیاه به دو صورت می باشد، چاپ فلکسویی که بر روی کارتن ۴ درب و بسته بندی هایی از جنس کرافت بیشتر اجرا می شود طرح های چاپی ساده و عموماً تک رنگ که از مزایای استفاده از این نوع چاپ میتوان به صرفه جویی در هزینه و زمان اشاره کرد.

چاپ افست که ترکیبات رنگی و جزییات نوشتاری و طراحی را به وضوح نمایش میدهد در بسته بندی گل نیز تصاویر را به سر زندگی و شادابی گلها به مخاطب نمایش میدهد. خدمات پس از چاپ طلاکوب یا یووی موضعی و روکش سلفونی براق و مات در کارتن یا جعبه بسته بندی گل و گیاه طرفدار دارد میتوان لوگو، نام گل فروشی و کسب وکاری مجازی خود را به صورت برجسته یا طلاکوب بر روی بسته بندی به رخ کشید.

بسته بندی استند کاکتوس و گلدان

کاکتوس و گلدانها در ابعاد کوچک برای فروش های عمده و خرده بسته بندی میشوند و به صورت استند در فروشگاه ها قرار میگیرند این استند کاکتوس از جنس مقوایی کرافت و پشت طوسی با طرح چاپی فلکسویی یا لمینتی ست که داخل منقسم برای تقسیم و چیدمان منظم این گلدانها طراحی شده است.

سوالات شما

قیمت باکس گل کوچک ارزان چه جوری محاسبه میشه؟

برحسب ابعاد، مدل ساده و جنس کرافت با طرح چاپی فلکسو یا بدون چاپ می توان به یک باکس گل ارزان قیمت رسید.

باکس گل لاکچری همان هاردباکس است؟

بله شما میتوانید با مطالعه ی پاراگراف هاردباکس گل اطلاعات کافی را دریافت کنید.

استند گلدان یا کاکتوس آپارتمانی ها چند تایی میباشد؟

بستگی به درخواست گل فروشی ها دارد اما عموماً ۱۲ تایی می باشند.

صحبت نهایی

برای حفظ ایمنی و سلامت گل و گیاه، بسته بندی مقوایی و استفاده از کارتن و جعبه های زیبا و جذاب در راستای رونق کسب و کار گل فروشی کارآمد می باشد کارخانه کارتن سازی با تولید و چاپ مدل های بسته بندی متعددی این مسیر را برای شما فراهم و کوتاه کرده است شما میتوانید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا با انواع بسته بندی بیشتر آشنا شده و در صورت تمایل ثبت سفارش انجام دهید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *