کارتن بسته بندی کود کشاورزی، آلی، شیمیایی و مایع

کارتن بسته بندی کود

کارتن بسته بندی کود در انواع مختلف کشاورزی، آلی، شیمیایی و مایع توسط اطلاعات چاپ شده و طراحی تصاویر چاپی قابل شناسایی می باشند، این یکی از نکاتی ست که کارخانه کارتن سازی به آن توجه ویژه ای دارد. کود یکی از اقلام و پیش نیاز های مهم در کشاورزی و بازار جهانی تولید محصولات ارگانیک و طبیعی است. بازار تولید، خرید و فروش کود بسیار بزرگ و چند قسمتی می باشد که هر قسمت به صورت جداگانه به بسته بندی محصولات خود می‌پردازند.

تقاضای کارتن بسته بندی کود

در سال ۲۰۱۹ بودجه ای به میزان ۳۴.۶۵ میلیارد دلار صرف کود در جهان شد که انتظار می رود تا سال ۲۰۲۷ به ۶۶ میلیارد دلار نیز برسد. با این صحبت ها و میزان صعودی تولید و تقاضای انواع کود هم چنین علاقه ی انسان به مصرف ارگانیک محصولات گیاهی بسته بندی انواع کود رایج شد و رونق یافت. به مرور زمان در کنار کیسه های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن و غیره، نوع مقوایی آن نیز چاپ و تولید شد.

کارتن بسته بندی گل و گیاه + باکس گل شیک

علاقه انسان به مصرف منابع طبیعی و ارگانیک، میوه و صیفی جات سبب شد تا تقاضای کود همیشه ماندگار و پر استفاده باقی بماند، تولیدکنندگان صنعتی و طبیعی این کود ها فرآورده های گیاهی، حیوانی و شیمیایی خود را پس از بسته بندی اولیه پلاستیکی، بسته بندی ثانویه مقوایی برای آن را نیز لحاظ می کنند زیرا مقوا ویژگی هایی برای بسته بندی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

پاکت بسته بندی کود آلی و شیمیایی

پاکت کاغذی بسته بندی کود که از جنس کرافت میباشد در انواع گرماژ دارای خاصیت ارتجاعی و مقاوم در برابر پارگی است در نوع صادراتی آنرا مانند جعبه پنجره ای طلق دار طراحی می کنند و مناسب برای بسته بندی کود بدون حضور فروشنده می باشد، به دلیل اینکه خریدار می تواند کیفیت متریال کود تولیدشده را داخل بسته بندی ببیند. مرسوم ترین پاکت های کاغذی تک لایه طرح چاپی فلکسویی یا برچسب لیبل دارند. طلق در این بسته بندی را می توانید با روکش پلاستیکی یا سلفونی جایگزین کنید و بر لایه داخلی مقوا کرافت روکش سلفونی بکشید که دیگر نیازی به بسته بندی اولیه نایلونی و هزینه اضافی نداشته باشید.

جنس مقوا نشات گرفته از طبیعت میباشد بنابراین دوستدار محیط زیست بوده و ضایعات آن برای بازیافت و تولید مجدد کارآمد می باشد، هم چنین چاپ بر روی آنها راحت تر از نوع پلاستیکی و غیره است. مقوا در برابر ضربه های احتمالی، تابش نور، نفوذ انواع حشرات از خود استحکام کافی را نشان داده است که این نکته ی مثبتی برای بسته بندی کود می‌باشد.

کارتن و جعبه بسته بندی انواع کود

مقوای کرافت یا پشت طوسی مناسب برای بسته بندی انواع کود من جمله کارتن چند لایه بسته بندی فله ای و کیلویی، کارتن مادر بسته بندی پاکت و جعبه های کوچکتر، جعبه بسته بندی کود برای وزن کمتر از ۲ کیلوگرم برای ارائه خدمات به باغبان، تولیدات گلخانه ای، کشاورزی و غیره استفاده میشوند. یک نمونه جعبه بسته بندی مناسب برای وزن زیر ۲ کیلوگرم به این صورت میباشد: جنس کرافت، گرماژ ۳۵۰-۲۷۰ با طرح چاپ فلکسو یا لمینتی، برش دایکات.

کارتن بسته بندی کود 01

یکی از معایب بسته بندی نوع مقوایی به دلیل ساختار کاغذی، این می‌باشد که در برابر رطوبت و آب آسیب پذیر است و منجر به نشت محصول از داخل جعبه می شود اما راه حلی وجود دارد که میتوان روکش پلاستیکی بر روی لایه بیرونی آن ایجاد کرد تا از هرگونه نفوذ رطوبت، بخار، مایعات به بافت بسته بندی مقوایی خودداری نمود.

کود های مایع تولید شده توسط کارخانه های صنعتی همان سم یا ترکیبات کود به صورت مایع میباشد که برای بسته بندی آنها از ظروف پلاستیکی استفاده می‌کنند که این ظرف های پلاستیکی برای جابجایی و حمل و نقل به یک کارتن مادر نیاز دارند تا شمارش در انبار و جابجایی را راحت تر کنند.

طراحی و چاپ در بسته بندی کود

طراحی بر روی این بسته بندی شامل نام برند، لوگو، مشخصات محصول، درج میزان درصد ترکیبات مواد آلی و شیمیایی به صورت چاپی و یا برچسب لیبل انجام می شود. کارتن یا جعبه را برای بسته بندی انواع کود امروزه به صورت کارتن های چند لایه، جعبه در سبک کیبوردی، دسته دار و غیره تولید و چاپ می‌کنند.

کارتن مادر برای بسته بندی ۱۰ عدد اسپری سم پاش ۱ لیتری در تیراژ ۱۰۰۰ تا برای صادرات چه قیمت می‌شه؟

برای استعلام و محاسبه قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید.

برای بسته بندی کود مایع جعبه مقوایی هم تولید می‌کنید؟

به دلیل مایع بودن بهتر از مقوای آسپتیک استفاده کنید.

برای جلوگیری از بوی نامطبوع کود حیوانی هنگام بسته بندی و ارسال پیشنهادی دارید؟

شما میتوانید برای جلوگیری از بو یک بسته بندی وکیوم پلاستیکی اولیه در نظر بگیرید.

حرف آخر

بعد از خواندن تمامی مطالبی که گفتیم به این نتیجه میرسیم بسته بندی کود از گونی های پلاستیکی و کارتن های بدون چاپ معمولی به مدلهای متنوع کارتن چاپدار، جعبه ها و کیسه های کاغذی با طرحی زیبا که توسط پرسنل کارخانه کارتن سازی تولید و چاپ شده، رسیدند و هم چنین هر محصول و اقلامی که درون یک بسته بندی مقوایی قرار میگیرد قابلیت ارسال و صادرات به تمام نقاط دنیا را به دست می‌آورد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

2 دیدگاه برای “کارتن بسته بندی کود کشاورزی، آلی، شیمیایی و مایع

    • الهه خدایار گفته:

      درود
      بله امکان تولید وجود دارد و چون برای محاسبه ی مبلغ تمام شده نیازمند اطلاعاتی از کالا و ویژگی های جعبه می باشد لطفاً در این خصوص با کارشناسان فروش از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *