بسته بندی غذای حیوانات | پاکت و جعبه مقوایی + کارتن مادر

بسته بندی غذای حیوانات 01

بسته بندی غذای حیوانات چند سالی ست که از پلاستیکی به مقوایی تغییر کرده زیرا سلامت حیوانات، سود و زیان تولیدکننده غذا بنابر افزایش تقاضا حائز اهمیت شده است و جایگاهی در صنعت چاپ و بسته بندی به خود اختصاص داده است به دلیل اینکه این جعبه های بسته بندی دارای طرح های چاپی متفاوت و خاصی می باشند با ما همراه باشید تا تنوع در مدل و طرح چاپی خاص آنها را بررسی کنیم.

غذای حیوانات خانگی سگ، گربه و طیور

حیوانات اهلی هم چون سگ و گربه بعنوان یک همدم و اعضای جدید برای افرادی که سرپرستی حیوان بعهده می گیرند دوست داشتنی و مهم هستند، سلامتی آنها در راستای تغذیه ای سالم می‌باشد. این افراد هنگامی که وارد یک پت استور می شوند نگاهشان به سمت بسته بندی که دارای تمام ویژگی های تصویری و مشخصات محصول و نوع حیوان میباشد، جذب خواهد شد.

به همین منظور تمام تولیدکنندگان جعبه های مقوایی و پاکت با طرح های چاپی کامل و متنوع را از کارخانه های کارتن سازی درخواست کردند. بیشتر این بسته بندی ها برای غذای سگ و گربه کاربردی میباشد زیرا طیور گوناگونی و حساسیت غذایی آنها را ندارد و دسترسی به آن آسان می باشد.

غذای سگ و گربه از گوشت واستخوان پخته نشده ( خام ) تشکیل شده است که برای بسته بندی اگر از مقوای ایندربرد استفاده کنید نیازی به نایلون پلاستیکی جهت بسته بندی اولیه نمی باشد.

غذای خشک حیوانات نیز اگر در مجاورت رطوبت و هوا قرار بگیرند و با بافت مقوا تماس مستقیم داشته باشند مقوای ایندربرد از نظر بهداشتی تایید شده و جای نگرانی نیست.

پاکت غذای حیوانات

پاکت بسته بندی غذای حیوانات از جنس پلاستیک، مقوا و غیره میباشد که نوع پلاستیکی آن پر مصرف، غیر بهداشتی و زیان بار است ولی از جنس مقوا خطر کمتری برای حیوانات و برای تولیدکننده زیان بار نیست. پاکت مقوایی از جنس کرافت یا ایندربرد همانند جعبه می‌باشد با این تفاوت که انتهای آن قفل اما درب به صورت پاکتی یا زیپ کیپ بسته میشود و دیواره های منعطفی دارد.

جعبه بسته بندی غذای حیوانات

جعبه مقوایی مناسب برای بسته بندی غذای سگ و گربه چند مدل در طرح های عمومی و خصوصی میباشد: جعبه ی دسته دار، جعبه ی دو درب دارویی و لاک باتم، درب تمام عرض پرفراژ را به صورت اختصاصی برای معرفی یک برند، ماندگاری در بازارو غیره، نیز می توان استفاده کرد.

طرح چاپی جعبه و پاکت غذا

هر کدام از این جعبه ها و پاکت مقوایی برای حیوانات متفاوت است، پاکت غذای سگ دارای طرح چاپی تصویراز انواع نژاد سگ و اطلاعات محتویات داخل بسته بندی میباشد.

چاپ فلکسو و افست دو چاپ پرکاربرد در تولید هر بسته بندی می‌باشند برای پاکت و جعبه های کرافتی بسته بندی غذای حیوانات بیشتر از چاپ فلکسو استفاده میکنند اما درنوع صادراتی همیشه چاپ افست گزینه ی مناسب تری می باشد.

لمینت کردن پوستر چاپی پاکت و جعبه بسته بندی غذای حیوانات وضوح تصاویر و نوشتار را چندین برابر کرده و به مخاطب حس زنده بودن طرح چاپی را القا میکند.

کارتن بسته بندی غذای حیوانات خانگی 02

در مواردی برای متمایز کردن بسته بندی از خدمات پس از چاپ بر روی جعبه و پاکت استفاده می‌کنند. مانند یک ردپای طلاکوب از سگ در سراسر طرح چاپی بسته بندی و یا برجسته کردن بینی حیوان در تصویر و غیره.

زمانیکه فروش غذای حیوانات خانگی و اهلی افزایش یافت در پی آن موضوع صادرات و واردات نیز رشد کرد و بسیاری از تولیدکنندگان در صدد ارائه غذای با کیفیت در موقعیت مکانی مختلفی در جهان برآمدند، بسته بندی های گوناگونی مانند جعبه دسته دار برای محصولات آنها تولید و چاپ شد که به دلیل دسته دار بودن آن حمل راحت تری را برای مشتریان بوجود می آورد.

کارتن مادر جعبه و پاکت غذای حیوانات

جعبه و پاکت غذای سگ، گربه و دیگر حیوانات اهلی خانگی در سایز های کوچک و متوسط تولید می شوند که برای ارسال و فروش عمده نیاز به بسته بندی بزرگتری دارند. کارتن مادر مناسب برای تمامی مدل های جعبه های کوچکتر میباشد که پک چندتایی جهت ارسال و انتقال برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان آماده کنند.

کارتن کیلویی غذای خشک حیوانات

کارتن فلکسویی و لمینتی که بعنوان بسته بندی فله ای و کیلویی در فروشگاه های و پت استور از آنها جهت عمده فروشی استفاده می کنند. اکثر مردم در بازار داخلی ترجیح میدهند برای خوراک حیوانات خود روزانه یا چند روز در میان خرید کنند که گزینه ی اول آنها خرید کیلویی و به مقدار لازم است پس معمولا به سراغ خرید کیلویی میروند.

کارتن فله غذای حیوانات غذایی 02

برای بسته بندی کیلویی داخل کارتن یک لایه نایلون پلاستیکی قرار می دهند و سپس غذا را داخل آن به مقدار وزن معین می ریزند. کارتن فلکسویی چاپی تک رنگ دارد و نوع کارتن لمینتی چاپی و رنگی را بروی این بسته بندی نمایش می دهد.                 

سوالات کاربران گرامی

جعبه بسته بندی تشویقی سگ که راحت باز و بسته بشه چه مدلی ست؟

دو درب دارویی بسته بندی پیشنهادی ما به شماست.

پک غذای گربه هم مثله غذای سگ می باشد؟

بله تمام توضیحاتی که داده شد برای هر کدام از حیوانات خانگی که محصولات غذایی دارند امکان تولید و چاپ وجود دارد.

کیسه خاک گربه هم بسته بندی مقوایی داره؟

کیسه خاک گربه عموماً از جنس نایلون پلاستیکی میباشد و به دلیل اینکه مانند مواد غذایی بهداشتی نیست و نیازی به حساسیت بر موضوع بسته بندی ان نمی باشد از نایلون برای کاهش هزینه ها ی بسته بندی استفاده می‌کنند اما نوع مقوایی وجود دارد و برای جلوگیری از آسیب به محیط زیست در کشور های جهان اولی از آن استفاده می‌کنند.

کلام آخر

جعبه و پاکت بسته بندی غذای حیوانات به گسترش مداوم بازار غذای حیوانات خانگی کمک بسزائی میکند. نوع مقوایی این بسته بندی مورد استقبال برای افرادی که دوستدار حیوانات و محیط زیست هستند قرار میگیرد.

کارخانه کارتن سازی با استفاده از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته چاپی جعبه و پاکت غذای مرطوب و خشک حیوانات را در کیفیت بالایی ارائه می کند. شما میتوانید با مشاورین و راهنمای فروش کارتن ساز از طریق لینک تماس، ارتباط برقرار کنید.

۳/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *