کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر با چاپ فلکسو و لمینتی

کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر01

کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر یک محفظه ی مقوایی چند لایه محکم برای حفاظت از کیس کامپیوتر می باشد، کیس کامپیوتر خود، محفظه ای از جنس فلز است که اکثر قطعات مهم و حساس کامپیوتر را درون آن جایگذاری کرده اند. کیس کامپیوتر که با نام های محفظه کامپیوتر، جعبه کامپیوتر، قاب و پوسته کامپیوتر نیز خوانده می شود هر چقدر مستحکم و فلزی باشد باز هم به یک بسته بندی برای جلوگیری از تکان خوردن حین جابجایی و نفوذ رطوبت احتیاج دارد تا اجزای اصلی یک کامپیوتر را سالم به دست مصرف کننده برسانند. این کارتن های مقوایی چندلایه از نظر چند ویژگی باهم متفاوت می باشند، مدل کارتن بسته بندی، طرح چاپی، دستگیره یا دسته، منقسم و قیمت که در ادامه به هریک از آنها جداگانه می پردازیم.

کارتن کیس کامپیوتر

کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر از سه لایه تا پنج لایه و جنس مقوای کرافت پس از انتخاب لایه بندی و گرماژ توسط برش خط و چاک به یک ورق کارتنی برای چاپ آماده میشود. مقوای کرافت جنسی نسبتا ضخیم و بافت محکمی دارد که برای بسته بندی لوازم برقی الکترونیکی مانند کیس به دلیل وجود قطعات حساس مادربرد، انواع درایو مورد استفاده قرار می‌گیرد. زمانی که گرماژ و تعداد لایه ها را با در نظرگرفتن یک فلوت مناسب (فلوت c یا e)، افزایش می دهید استحکام جعبه کیس کامپیوتر را بالا برده اید.

مدل های تولید شده برای بسته بندی کیس کامپیوتر به نسبت سایز آن متفاوت میباشد، ۴ درب آمریکایی که یک مدل ساده و کاربردی در میان تولیدکنندگان است و برای وزن های بالا در نظر گرفته میشود اما سبک کشویی، زیره و رویه و ته قفلی درب دارویی ( قفل سماوری) مدلهای به روز و کارآمد بسته بندی این کالای به نسبت سنگین می‌باشند که کارخانه کارتن سازی طوری آنرا طراحی کرده است تا توانایی تحمل وزن را بدون هیچگونه پارگی و دفورمگی داشته باشند.

جعبه موس و کیبورد کارتن سینگل فیس و مقوایی

طرح چاپی کارتن کیس کامپیوتر

کیس کامپیوتر در ابتدا که وارد بازار شد توسط بسته بندی کارتن فلکسویی همراه با طرح چاپی شامل مشخصات و تصویر به فروش می‌رسید سپس به مرور زمان و تغییر در قیمت ها و سرمایه گذاری تولیدکنندگان کارتن لمینتی را درخواست کردند که چاپی متفاوت و زمانبر اما واضح و زنده دارد.

کارتن بسته بندی کیس کامپیوتر 02

چاپ فلکسو تصاویر و نوشته ها را با جوهر تیره بر روی کارتن بسته بندی چاپ می کند که بهتر است از فونت سایز بزرگ برای خوانایی بیشتر استفاده کنید، تیره بودن نه به این معنا که رنگهای دیگر در این نوع چاپ وجود ندارد بلکه ۴ رنگ اصلی نیز در این دستگاه میتوان به اجرا درآورد. کارتن لمینتی کیس کامپیوتر طرح چاپی شفاف و خوانایی دارد که این طرح چاپی توسط دستگاه اُفست بر روی یک لایه مقوا چاپ می شود که به آن پوستر می گویند سپس این مقوای چاپ خورده به آخرین لایه یا فلوت یک کارتن سینگل فیس چسبانده می شود یا لمینت می گردد.

کارتن کیس دسته دار

کارتن بسته بندی اجزای یک کامپیوتر اگر هر کدام یک دستگیره داشته باشند برای حمل و طی کردن مسیر در نگاه یک خریدار انتخاب برتر و گزینه مناسب میباشند بر فرض مثال دو کارتن بسته بندی کیس وجود دارد یکی با دستگیره پلاستیکی طراحی شده بر روی درب کارتن و دیگری معمولی یا با جای دست در دو طرف کارتن، مصرف کننده نیز خریدهای دیگری هم دارد مسلماً انتخابی در راستای راحتی خود انجا میدهد و می داند تولیدکننده ای که برای بسته بندی محصول خود از ویژگی های بیشتری استفاده کرده است مطمئناً کیفیت و توجه کافی را هنگام تولید پیاده سازی کرده است.

منقسم کارتن در بسته بندی کیس

برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی فیزیکی یک محصول مخصوصاً آن دسته که دارای قطعات و اجزای گران قیمت، شکننده و ارزشمند می‌باشند از منقسم برای ثابت نگه داشتن درون جعبه بسته بندی استفاده میکنند این منقسم ها از جنس فوم، یونولیت و مقوا هستند که متناسب با ابعاد و اشکال کالا برش خورده اند.

بررسی قیمت در کارتن بسته بندی کیس کامیپیوتر

قیمت را در اینجا از دوجهت مورد بحث و محاسبه قرار میدهیم. زمانیکه قیمت کیس کامپیوتر افزایش یافت برای تولیدکنندگان تمایز بین رقبا بیشتر از قبل حائز اهمیت شد به همین سبب هزینه ی چاپ افست در ازای فروش بیشتر برایشان می صرفید و آنرا تا کنون انجام می دهند. قیمت تمام شده ی یک بسته بندی بستگی به عواملی هم چون جنس مقوا، ابعاد، طرح چاپی و تیراژ کارتن تولید شده دارد.

سوالات کاربران

کارتن دسته دار کیس کامپیوتر تحمل وزن تا چقدر داره؟

تا ۵ کیلوگرم.

کارتن کیس کامپیوتر برای صادرات لمینتی مناسبه یا فلکسو؟

مسلماً برای صادرات با در نظر گرفتن بودجه کارتن لمینتی گزینه ی بهتری است.

کارتن لمینتی کیس با روکش سلفون مات هم تولید دارید؟

بله، امکان تولید وجود دارد و روکش سلفون جز خدمات پس از چاپ ما هستند.

صحبت پایانی

کیس کامپیوتر همانطور که گفتیم دارای قطعاتی ست که از زمان تولید تا مصرف باید مراقبت لازم را در سالم نگه داشتن آنها انجام داد کارتن بسته بندی یکی از این باید ها می باشد که مانند یک ضربه گیر برای کالای تولید شده ی شما عمل می کند، کارخانه کارتن سازی هر سبکی از کارتن بسته بندی کیس را تولید و چاپ می کند هر سوال و صحبتی دارید میتوانید از طریق تماس با در میان بگذارید ما پاسخگوی شما هستیم.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *