کارتن بسته بندی رب گوجه فرنگی و سینی مقوایی با منقسم

کارتن بسته بندی گوجه فرنگی و سینی مقوایی

کارتن بسته بندی رب گوجه فرنگی یکی از پرکاربردترین فضای مقوایی برای جابجایی و بسته بندی قوطی های شیشه ای و فلزی رب گوجه فرنگی می باشد، رب گوجه فرنگی یکی از مواد غذایی هایی که در آشپزی به غذا طعم و رنگ می بخشد. کاربردهای متعددی نیز دارد، رب گوجه فرنگی در سرتاسر جهان تولید و مصرف می شود به همین خاطر انتخاب یک بسته بندی مناسب برای رب گوجه فرنگی و حفظ تازگی، سلامت و ارزش غذایی آن بسیار مهم است.

بهترین بسته بندی برای رب گوجه فرنگی چه می باشد؟

نوع متریال یا مواد اولیه برای بسته بندی رب گوجه فرنگی به این موضوع بستگی دارد که چه مدل بسته بندی مد نظرتان است جعبه یا کارتنی؟ مولتی پک یا سینی مقوایی؟ رب گوجه فرنگی پس از تولید در ظروف شیشه ای، پلاستیکی و فلزی بسته بندی می‌شود سپس برای ارسال به فروشگاه، سوپرمارکت، رستورانها و خارج از کشور در چیدمان منظمی پک شده و دورن یک کارتن مادر یا کارتن بزرگ بسته بندی قرار میگیرند.

ظروف پلاستیکی توسط دستگاه قالب گیری تولید شده و دستگاه رب پر کن مواد را به داخل آنها ریخته و مهر و موم می‌کند در آخر لیبل برچسبی حاوی اطلاعات رب گوجه فرنگی را می چسبانند. شیشه به دلیل ویژگی های غیرسمی، بی بو، شفاف و قابلیت استفاده مجدد پرکاربرد و البته هزینه بر می‌باشد. اما به مراقبت و ایمنی بیشتری هنگام پک شدن برای ارسال نیاز دارد. نوع فلزی به شکل استوانه ای یا قوطی زمانی که پر و پلمپ شده، در آخر یک بر چسب بروی بدنه آن قرار می دهند تا قابل شناسایی باشد.

کارتن مادر رب گوجه فرنگی در سایز متوسط تا بزرگ از جنس کرافت قهوه ای یا خام و سفید ساخته میشود. لایه بندی ورق کارتنی در این نوع بسته بندی به دلیل تحمل وزن بالا از ۳ لایه ضخیم تا ۵ لایه می باشد. باید توجه داشته باشید هنگام انتخاب لایه بندی ضخامت آنها را با گرماژ بالا و جنس مقاوم سفارش دهید. زیرا وزن محصول رب گوجه فرنگی هنگام حمل و نقل، بارگیری، انبارگردانی بالا می باشد و احتمال پارگی، دفورمه شدن بسته بندی مقوایی در صورت رعایت نکردن یک سری از نکات تخصصی وجود خواهد داشت.

یک بسته بندی باید بتواند موارد زیر را پوشش دهد:

  1. بازاریابی و برندینگ نام تجاری
  2. حفاظت از فرآورده ی گوجه
  3. نگهداری از مواد داخل بسته بندی برای مدت نسبتا زیاد
  4. دسترسی آسان
  5. سهولت در حمل و نقل
  6. مقرون به صرفه بودن

از گذشته تا به امروز رب گوجه فرنگی در بازار جهانی رشد بسیاری داشته و به یکی از ارکان اصلی آشپزی و آشپزخانه تبدیل شده است. یک بسته بندی کارتنی مستحکم با چاپی زیبا و مفید در اطلاع رسانی و تبلیغ می تواند کمک به سزائی به فروش یک محصول در بازار مصرفی کرده باشد. این سبک بسته بندی توزیع محصول رب گوجه فرنگی را از محل تولید تا فروشگاه و حتی دورترین نقاط امکان پذیر کرده است.

امکان نگهداری و محافظت از ظروف حاوی رب در انبار و  زمانی که حمل و نقل انجام میدهید برای طولانی مدت تضمین میکند. کارتن رب گوجه فرنگی علاوه بر این که ظروف را درون خود جای می دهد باید برای جابجایی آنها نیز مناسب باشد و به گونه ای عمل کند که مانع از آسیب های مکانیکی و شیمیایی شود امروزه مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با انواع چالش های اقتصادی و اجتماعی در خصوص مواد غذایی در گیر آن هستند هزینه های خود را به شدت مدیریت می‌کنند که این موضوع به نفع یک تولیدکننده است اگر کیفیت خدمات دهی خود را مانند بسته بندی و استفاده از گوجه ی ارگانیک ارتقا دهد تا متمایز جلوه کند مشتری و مصرف کننده برای خرید بی شک آنرا انتخاب خواهند کرد. مواد استفاده شده در بسته بندی کارتنی نگرانی های زیست محیطی را تا حدودی کاهش داده و به دلیل بازیافت و تولید مجدد کارتن گزینه ی مناسبی برای صادرات نیز میباشد.

چاپ بر روی کارتن گوجه فرنگی

چاپ بر روی کارتن بسته بندی رب گوجه فرنگی فلکسو و لمینتی است. مدل چاپ کارتن فلکسویی تصویری از گوجه با رنگ قرمز و سبز و یک نوشته ای که شامل برند، نام محصول و تعداد آن درون کارتن با فونت متعدد است. چاپ لمینتی تصویری زیباتر ، شفاف، رنگی و طبیعی از رب و گوجه با نام تجاری و مشخصات محصول دارد.

سینی مقوایی با منقسم بسته بندی گوجه فرنگی

در کارتن های مادر و کارتن بزرگ بسته بندی گوجه فرنگی گاهاً از منقسم برای نگهداری ظروف شیشه ای رب استفاده می کنند اما تعدادی از تولید کنندگان به پیشنهاد و طراحی کارخانه کارتن سازی برای کم کردن هزینه ها به جای استفاده از بسته بندی مدل جعبه کارتن، سینی با منقسم را ترجیح دادند به این صورت که منقسم را بعد از تولید، بر عکس داخل یک سینی مقوایی قرار میدهند طوریکه منقسم درون سینی مقوایی می نشیند. ظروف حاوی رب گوجه فرنگی را اعم از پلاستیکی شیشه ای و فلزی دورن آن قرار داده و یک روکش نایلونی بر روی همه ی آنها به صورت منسجم وکیوم می‌کنند. چاپ بر روی آنها از ساده و فلکسویی یا لمینتی می‌باشد.

کارتن بسته بندی گوجه فرنگی و سینی مقوایی 02

بسته بندی مرغوب صادراتی رب گوجه فرنگی

هنگامیکه بحث صادرات پیش می آید نگاهها به جزییات دقیق تر می‌شود جزییاتی مانند جنس مقوا، نوع برش، طرح چاپی زیرا یک محصول طی مسافتی طولانی با انواع وسیله های حمل و نقل و ترنسفر در بسته بندی قرار دارد تا زمانیکه به دست مصرف کننده برسد از نگاه افراد مختلفی عبور می‌کند.

جنس مقوا با کیفیت و مقاوم به همراه چاپی مجذوب کننده با برشی منظم مانند یک تبلیغ از یک نقطه با فرهنگ و کشوری متفاوت به مکانی دیگر فرستاده میشود و در صورت خوب بودن شما را در یادها ماندگار خواهد کرد. کارخانه کارتن سازی هنگام تولید جعبه و کارتن برای بسته بندی اقلام صادراتی دقت لازم را دارد و ظرافت طراحی را با در نظر گرفتن فرهنگ کشور مقابل انجام می دهد تا مورد پسندتر واقع شود.

مولتی پک رب گوجه فرنگی

جعبه های مقوایی از جنس پشت طوسی یا ایندربرد که چاپ اُفست دارند و به صورت یک پوشش مقوایی فقط قسمتی از محصول را پوشش داده اند طوریکه شما می توانید قوطی رب گوجه فرنگی را ببینید اصولاً این نوع بسته بندی نهایت برای ۴ عدد قوطی ۴۵۰ گرمی تا ۵۰۰ گرم مناسب میباشد و مورد استفاده در فروشگاه، سوپرمارکت برای خرید عموم قرار می‌گیرد.

برای بسته بندی ۸۰۰ گرمی ۱۲ تایی کارتن با چه مشخصاتی باید سفارش بدم؟

کارتن ۵ لایه با ضخامت و گرماژ بالای مقوا مناسب میباشد اما برای اطمینان و مشاور بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید.

پاکت بسته بندی رب ۵۰۰ گرمی برای صادرات تولید می کنید؟

بله هر نوع بسته بندی مقوایی که مدنظرتان باشد برای شما تولید و چاپ می‌شود.

کارتن مادر بسته بندی رب گوجه فرنگی برای ظروف پلاستیکی منقسم می خواد؟

منقسم برای ظروف حساس و شکننده پیشنهاد می‌شود پلاستیک منعطف بوده میتوان با افزایش لایه بندی ایمنی نوع پلاستیکی را تضمین کرد.

کلام آخر

بسته بندی رب گوجه فرنگی می تواند از جعبه ی شامل یک قوطی تا کارتن بزرگ ۲۴ تایی ۸۰۰ گرمی با هر سبک چاپی تولید شود این بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد هم چنین شما با مراجعه به سایت های کارتن سازی و مشاوره گرفتن از طریق تماس با کارشناسان فروش اطلاعات کافی برای سفارش کارتن یا جعبه در تنوع مدلی دریافت کرده اید و پس از آن می توانید ثبت سفارش انجام دهید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *