کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری (مستحکم و ایمن)

کارتن بسته بندی لوازم صوتی وتصویری

کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری هم زمان با تولید لوازم برقی وارد بازار شد زیرا سازندگان و تولیدکنندگان میدانند لوازم تولید شده دارای قطعات حساس الکتریکی میباشد و ممکن است هرلحظه دچار آسیبی شود که پیامد جبران ناپذیری همراه آن باشد. پس تصمیم بر این شد که پوششی مقاوم همراه یک شناسه از محصول به صورت طرح چاپی تولید شود. ضمانت ایمنی وسایل برقی از این قبیل با یک بسته بندی چند لایه امکان پذیر است.

ابعاد در کارتن لوازم صوتی و تصویری

انواع و اقسام لوازم صوتی و تصویری با سایزهای متفاوت از کوچکترین مانند میکروفون یقه ای بی سیم تا بزرگترین تلویزیون ۵۵ اینچ متغیر میباشد، جعبه و کارتن تولید شده برای لوازم صوتی و تصویری بنابر درخواست خریدار به هر سایزی که مناسب باشد با حذف فضاهای خالی و استفاده حداکثر بسته بندی به معنای جلوگیری از تکان خورن تولید می‌شود.

طرح چاپی و برند سازی

کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری عموماً با لایه بندی سه تا پنج لایه و طرح چاپی فلکسویی، لمینتی برای محصولات الکترونیکی تولید می‌شود. اغلب این بسته بندی ها از نظر جنس مقوایی و لایه بندی و اندازه شبیه به هم هستند و تشخیص آنها فقط بر حسب نام برند و تصویر چاپی امکان پذیر می باشد مانند کارتن بسته بندی تلویزیون یا وسایل صوتی، اسپیکر(بلندگو) و غیره.

کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری

انتخاب کارتن مقوایی در ابعاد و شکل مناسب برای سایزهای مختلف تجهیزات الکتریکی محافظت از وسیله ی برقی و تصویری شما هنگام جابجایی از فروشگاه تا مکان مورد نظر را تصمین می‌کند. بعنوان یک خواننده و مخاطب در قالب تولیدکننده یا خریدار هر دو برای تلویزیون هزینه ای پرداخت کرده اید پس برایتان به مقصد رسیدن بدون هیچ آسیبی مهم است.

نمونه کارتن بسته بندی تلویزیون را با هم بررسی کنیم:

کارتن بسته بندی لوازم تصویری

یک کارتن بسته بندی ۴ درب به شکل مستطیل دارای دو دستگیره طراحی و برش خورده در دیواره ی عرضی برای حمل آسانتر، چاپ فلکسویی شامل تصویر سیاه و سفیدی از تلویزیون، مشخصات کامل به صورت تایپوگرافی یا نوشتاری بر روی جعبه، مقوایی ار جنس کرافت، دارای منقسم یا نگهدارنده از جنس یونولیت یا پلاستیکی حبابدار و غیره میباشد. گاهی بنابر درخواست تولیدکننده و پیشنهاد مشاورین فروش کارخانه کارتن سازی بر روی این کارتن و جعبه های تولید شده دستگیره های پلاستیکی برای حمل و سهولت در جابجایی طراحی میکنند.

کارتن بسته بندی تلویزیون و مانیتور با دستگیره | خرید آسان + قیمت مناسب

کارتن چند لایه چاپ لمینتی در ابعاد عمومی با دستگیره پلاستیکی بر روی درب آن، قفل سماوری برای اکثر بسته بندی ها طراحی شده به این صورت که دو درب روی هم قرار می‌گیرند و توسط یک قفل یا یک زبانه متصل به درب بالایی، داخل هم چفت می شوند. به دلیل کیفیت و مقاومت لایه های مقوایی این مدل کارتن ماندگاری بیشتری به نسبت باقی بسته بندی ها دارد و از آن برای جایجایی و حمل استفاده مجدد میکنند.

تمامی محصولات صوتی با ساختاری الکتریکی، بر فرض مثال اسپیکر یا بلندگو آسیب پذیر و حساس می‌باشند. به این معنی که یک ضربه می تواند کل سیستم کارکرد آنها را مختل کند. بنابراین تولیدکنندگان به دنبال بسته بندی برای محصولات خود هستند که به اندازه ی کافی با دوام باشد تا محصول را به دور از هرگونه آسیب احتمالی نگه دارد. کارتن های بسته بندی مانند اسپیکر که در ابعاد کوچکتری نیز تولید می شوند عموماً به دلیل کیفیت و طرح چاپی جذاب، مشتری از آنها برای نگه داری و ماندگاری محصول درون آن به صورت مداوم استفاد می‌کند که این موضوع به تبلیغ برند شما کمک بسزائی خواهد کرد.

کارتن بسته بندی لوازم صوتی

انواع بسته بندی لوازم صوتی و تصویری

بسته بندی لوازم الکترونیکی اغلب توسط مقوای چند لایه کارتن انجام میگیرد که با چاپ لمینتی یا فلکسو طرح چاپی بر روی آن اجرا می شود کارتن بسته بندی تا هفت لایه هم برای محافظت و ایمنی بیشتر در مواردی مانند بسته بندی تلویزیون ال ای دی و کنسول بازی و غیره تولید شده است. این کارتن ها چهار درب آمریکایی، لاک باتم، درب دارویی همراه قفل سماوری و غیره بوده، اقلامی با سایز متوسط تا کوچک مانند هنذرفری، اسپیکر بلوتوث، لوازم جانبی تلویزیون، رینگ لایت و غیره جعبه مقوایی بسته بندی لوازم صوتی و تصویری مستحکم برای بسته بندی آنها در نظر گرفته می شود در مواردی از انواع مدل های جعبه هاردباکس نیز استفاده می شود. جنس مقوای استفاده و نوع برش و ایجاد خط تا باید به گونه ای باشد که هنگام مونتاژ کارتن برای استفاده دچار پارگی یا دفورمگی نشود.

سوالات کاربران

بسته بندی دوربین عکاسی کارتن چند لایه خوبه؟

کارتن سه لایه به دلیل سایز کوچک دوربین های عکاسی مناسب برای این نوع بسته بندی میباشد.

برای بسته بندی تلویزیون کارتن با چه چاپی قیمت ارزان تر میشه ؟ لیبل چاپی خوبه؟

چاپ فلکسو به نسبت افست و لیبل از نظر زمان و هزینه کمتری صرف آن می‌شود.

جعبه دانگل بلوتوثی ارزان قیمت چه جنسی ست؟

جعبه مناسب برای دانگل بلوتوثی مقوا پشت طوسی است.

صحبت پایانی

برای بسته بندی این محصولات باید در نظر داشت که تمامی قطعات استفاده شده در تولید آنها حساس و با ارزش گاهی گران قیت میباشد پس کارتن یا جعبه ای مناسب است که دارای ضخامت و استحکام کافی به همراه منقسم یا نگهدارنده برای حفظ ایمنی بیشتر باشد، کارخانه کارتن سازی با تکیه بر تجارب خود در صنعت چاپ و بسته بندی توانسته کارتن چند لایه و جعبه های مورد نیاز برای این اقلام را تولید کند و به بازار ارائه دهد. شما می توانید با مشاوره و استعلام قیمت از کارشناسان فروش ما توسط راه های ارتباطی و تماس نیاز بسته بندی خود را به بهترین نحو برطرف نمائید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *