فروش عمده کارتن بسته بندی | تاثیر خرید عمده در قیمت جعبه

فروش عمده کارتن بسته بندی

فروش عمده کارتن بسته بندی یکی از کلید واژه هایی است که تولید کنندگان مختلفی آن را جستجو میکنند.خرید عمده از کارخانه با تجربه میتواند بهترین کیفیت با کمترین قیمت را همراه داشته باشد، در ادامه صحبت هایمان دلایلی بر اثبات این گفته داریم با ما همراه باشید تا بتوانید با اجرا کردن ترفندهایی در این خصوص، حاشیه سود خود را بالا ببرید!

کیفیت در خرید و فروش عمده کارتن بسته بندی

وقتی صحبت از بسته بندی می شود کلماتی هم چون کارتن مقوایی دو تا هفت لایه و جعبه مقوایی که تک لایه است در ذهن ها تصویر سازی میکنند که در پی آن بنابر تعداد و نیاز محصول تولید شده، تیراژ سفارشی تعیین می شود. با این حساب که خرید در تعداد کم همیشه وسوسه انگیز است و به ظاهر باعث کاهش هزینه ها می‌شود اما در باطن اینطور نیست و درباره ی تولید و عرضه به بازار باید اینگونه گفت که، امتحان کردن شیوه های مختلف و کسب سود بیش تر در فروش، مرسوم و حائز اهمیت است یکی از این راه ها خرید عمده کارتن و جعبه برای بسته بندی محصولات می‌باشد که در نوع داخلی و صادراتی به بازار ارائه داده می شوند.

کارخانه کارتن سازی همان کیفیتی را که در تولید و چاپ تیراژ کارتن ۱۰۰۰ عدد اجرا میکند در خرید عمده و تیراژ بالا نیز از همان متریال و دستگاه های برش و چاپ استفاده می کند. پس در اینجا کیفیت تضمین شده است و بر اساس قیمت و تیراژ بالا تغییری در آن ایجاد نمی شود. اگر شما یک بازرگان و یا تولیدکننده ای باشید که به دنبال سود بیشتر و پس انداز سرمایه خود در مدت زمان طولانی است، خرید عمده کارتن بسته بندی این خواسته ی شما را برطرف می کند. چگونه ؟ برای جواب دادن به این سوال باید به چند مورد تاثیر گذار در این باره که در ادامه به آنها اشاره شده است توجه نمایید.

  • ترکیب کارتن

یک کارتن از چند لایه به نام های رویه (خارجی)، میانه و درونی ساخته شده است که هر کدام از آنها مقوای مخصوص به خود را دارند برای رویه و درونی از نوع صاف و مسطح و میانه از نوع شیاردار یا فلوتینگ استفاده می‌کنند که بنابر درخواست خریدار جنس آن قابل تغییر در بافت و گرماژ میباشد اما عموماً از جنس کرافت هستند.

یک سفارش ۱۰۰۰ تیراژی هنگامی که برای شیت شدن و تبدیل به ورق های مقوایی در دستگاه قرار میگیرند به نسبت تعداد ۵۰۰۰ تایی و به اصطلاح عمده آن از اصطحلاک دستگاه و ضایعات بیشتری برخوردار است به همین سبب رول مقوا برای سفارش تعداد کم با قیمت متفاوتی برای تولید کننده محاسبه می شود یعنی میتوان گفت به نفع شماست که با بالا بردن تیراژ این هزینه ها را کاهش دهید.

  • چاپ کارتن

دور چاپ در صنعت بسته بندی یک عنصر تاثیر گذار در کاهش قیمت چاپ جعبه است. فرقی ندارد چه نوع چاپی انتخاب گردد زیرا تنها موضوع تعداد تولید میباشد. بر فرض مثال در چاپ تیراژ ۱,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰ نسبت حدودی قیمت به اندازه ی ¼  است و این مبلغ در تعداد بالا قابل توجه بوده. حداقل تیراژ پر شدن یک دور چاپ ۵,۰۰۰ عدد میباشد و گام بعدی افزایش تعداد بر روی ۱۰,۰۰۰ عدد مناسب است.

به زبان ساده تر وقتی ورق کارتن برای چاپ خوردن داخل دستگاه قرار می گیرد چه ۱۰ جعبه تولید کند چه ۱۰۰ هزار دارای استهلاک های ثابت و متغیری میباشد و برای تقسیم نمودن این هزینه ها تنها راه دریافت بهترین بهره وری، انتخاب حداکثری تیراژ سفارش در طولانی ترین بازده زمانی مورد استفاده میتواند باشد.

  • حمل و نقل

در خرید و فروش عمده کارتن بسته بندی، حمل و نقل موضوعی ست که در قیمت بی تاثیر نیست و زمانیکه شما برای نیاز سه ماهه خود به صورت عمده تعداد تیراژ بالا سفارش کارتن می‌دهید تنها یکبار برای حمل و نقل و جابجایی آن هزینه کرده اید و به ذخیره کردن سرمایه خود برای استفاده از آن در موضوعات مهم تر از سه ماه قبل فکر کرده اید.

تاثیر خرید عمده جعبه بر قیمت آن

جعبه ای با چاپ لمینتی تولید شده توسط کارتن سازی برای طی کردن روند تولید و چاپ از مراحلی مانند شیت شدن، قالب سازی، در صورت سینگل فیس بودن لمینت شدن توسط پوستر چاپی، برش و در آخر خدمات پس از چاپ، زمان و هزینه ی مختص خودش را دارد که تکرار دوباره آنها بر حسب نیاز بسته بندی برای تولیدکننده هزینه بر می‌باشد.

خرید کارتن و کاهش هزینه نهایی انواع جعبه و کارتن لایه دار

یک تولیدکننده با تجربه در کنار یک تامین کننده کارتن مورد اعتماد میتواند به راحتی نیاز بسته بندی خود را برای یک مدت زمان طولانی تضمین و بر آورده کند زیرا به خوبی میداند تمایز در بازار و برتری بین رقبا تنها با یک بسته بندی با کیفیت و زیبا امکان پذیر می باشد.

خرید عمده جعبه و تاثیر در قیمت

انتخاب کارتن ساز عمده فروش

کارخانه تولید کارتن و جعبه مقوایی با واحدهای مختلف و دارا بودن دستگاه های به روز و مدرن صنعت چاپ و بسته بندی، جهت ارائه بسته‌بندی در مدل و طرح های گوناگون و متنوع برای بر آورده کردن هر خواسته ی محصولات شما هنگام فروش، حفظ ایمنی، تبلیغ، حمل و نقل و انبار گردانی آماده خدمت است.

انواع نمونه های کارتن پستی، کارتن صادراتی، فلکسویی، لمینتی، کارتن میوه ، جعبه صیفی جات، جعبه های مقوایی و غیره را میتوانید از سایت به صورت مجازی و حضوری از سالن نمونه کار کارخانه مشاهده کنید تا با خیالی راحت ثبت سفارش کنید.

سوالات شما

توضیحی که درباره ی دور چاپ دادید شامل کارتن لمینتی هم می شه؟

بله، چون چاپ افست قیمت بالایی به نسبت فلکسو دارد اگر دور چاپ کامل شود قیمت تمام شده را میتواند به صورت چشم گیری کاهش دهد.

محاسبه و اعلام قیمت تمام شده شما به چه شکل است؟

شما میتوانید علاوه بر راه های ارتباطی مجازی از طریق تماس هم با کارشناسان فروش استعلام قیمت خود را ثبت نمایید و مواردی که تاثیر گذار هستند در استعلام قیمت عبارتند از : جنس مقوا، تعداد لایه بندی، ابعاد، مدل جعبه، طراحی و چاپ، تیراژ و در آخر خدمات چاپی که سلیقه ای می باشد.

هر چقدر سفارش افزایش یابد قیمت جعبه کاهش مییابد؟

بله، این موضوع با تقسیم شدن قیمت تمام شده خدمات بر تعداد تیراژ اتفاق می افتد و امری طبیعی است.

کلام آخر

کارتن عمده به علت تعداد بالایی که در سفارشات دارد به یک مذاکره قبل از خرید با کارخانه جعبه سازی نیازمند است، پس با اطمینان یک کارخانه کارتن سازی با تجربه و مورد اعتماد بر اساس نیاز کسب و کار خود انتخاب کنید، یک کارگاه تولید کارتن بسته بندی مطلوب و مناسب به شما طیف کاملی از خدمات یک بسته بندی را ارائه می‌دهد. همانطور که گفتیم با خرید عمده کارتن بسته بندی، نرخ حمل و نقل نیز کمتر خواهد شد بهترین قسمت، تبادل زمانی ست که شما هزینه های تکراری همچون تماس با کارشناس فروش و ثبت سفارش، تایید طراحی، هزینه رول و شیت مقوا، قالب یا کلیشه، هزینه چاپ، هزینه برش، چسب کاری و دوخت کارتن و غیره می باشد را دیگر نمی پردازید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *