کارتن بسته بندی آبمیوه، شربت و انواع نوشیدنی ها + سینی مقوایی

کارتن بسته بندی آبمیوه 01

کارتن بسته بندی آبمیوه، شربت و انواع نوشیدنی ها با ساختار ورق کارتنی چند لایه بوده که بر اساس سلیقه تولیدکننده و نوع نیاز محصول به بسته بندی مدل و چاپ کارتن انتخاب و اجرا می شود. کارتن بسته بندی آبمیوه، شربت و نوشیدنی ها معمولاً ۴ درب آمریکایی است. در ادامه بیشتر درباره ی این بسته بندی صحبت خواهیم کرد.

بسته بندی آبمیوه و سینی مقوایی چگونه است؟

کارخانجات و تولیدکنندگان انواع آبمیوه های طبیعی از ظروف شیشه ای، پلاستیکی و کارتن اسپتیک برای بسته بندی اولیه استفاده می کنند سپس جهت ارسال آنها به هر مقصدی که می خواهند کارتن های چند لایه در نظر می‌گیرند تا علاوه بر پک کردن هر چند تعدادی که لازم است ایمنی در بسته بندی و جابجایی را به وجود آورده باشند.

سینی مقوایی از جنس ورق کارتن دو لایه سینگل فیس و سه لایه چاپدار و بدون چاپ است که ظروف آبمیوه را به ترتیب داخل آن میچینند و سپس یک لایه نایلون پلاستیکی بر روی آن وکیوم می کنند. سینی مقوایی برای بسته بندی ظروفی که دارای ارتفاع نسبتاً زیادی میباشند طوری طراحی میشود که دیواره ها نگهدارنده ظروف باشند و کفی ورق کارتنی چند لایه آن تحمل وزن تعداد بسته بندی شده را داشته باشد.

مدل کارتن ۴ درب بسته بندی آبمیوه و انواع نوشیدنی

کارتن بسته بندی مدل ۴ درب آمریکایی مناسب برای ظروف مایعات طبیعی با انواع طعم میوه ای می باشد که ویژگی دستگیره برای حمل راحت تر وزن های سنگین هنگام بارگیری، تخلیه بار و جابجایی در فروشگاه بر روی کارتن بسته بندی طراحی شده و توسط دستگاه برش دایکات، به اندازه جاگیری دست انسان برش خورده است.

کارتن بسته بندی آبمیوه 02

مقوای کرافت به کار رفته در این بسته بندی میزان گرماژ بالا و چاپ پذیری خوبی دارد البته بیشتر این بسته بندی چاپ لیمنتی دارد و پوستر شامل طرح چاپی طی فرآیندی به سطح بیرونی کارتن چسبانده می شود.

چاپ مطابق با محصول

چاپی که بسته بندی های مربوط به مواد غذایی دارند اکثراً رنگی و لمینتی بوده که توسط دستگاه چاپ افست انجام میگیرد. اگر دقت کرده باشید طرح چاپی بسته بندی آبمیوه و شربت بر اساس طعم آنها دسته بندی شده، بعنوان مثال شربت لیموناد با طعم لیمویی چاپی و رنگهای سبز و زرد مرسوم میباشد که بیشتر با پس زمینه ی کرافت سفید و چاپ فلکسویی و یا کارتن لمینتی با چاپی شفاف، واضح و گویا بهمراه فونت خوانا در بین این دسته از بسته بندی ها مرسوم میباشد.

سوالات پر تکرار

کارتن فلکسویی برای آبمیوه پاکتی چند روزه آماده می شود؟

در صورت چاپدار بودن ۷ روز کاری زمان لازم است تا آماده تحویل شود.

برای بسته بندی قوطی آبمیوه به دلیل ساختار فلزی و سنگین آنها امکان درخواست کفی اضافه برای کارتن بسته بندی وجود دارد؟

بله در صورت نیاز کفی از جنس مقوای کرافت گرماژ بالا یا دو لایه سینگل فیس برای بسته بندی بهره میبرند.

برای اینکه بطری آبمیوه شیشه ای درون بسته بندی هیچ گونه آسیبی نبیند راهکاری پیشنهاد دارید؟

بله، شما می توانید از منقسم برای جدا سازی و ثابت نگه داشتن آنها درون بسته بندی بهمراه کارتن دو لایه سینگل فیس که خاصیتی بالشتی دارد برای کفی و قرار دادن بر روی سطح بطری قبل از بستن درب کارتن مانع از هر گونه صدمات احتمالی شوید.

صحبت آخر

بسته بندی آبمیوه و انواع شهد و شربت های تولید شده که جز دسته ی نوشیدنی های خوش طعم است و موارد مصرف گوناگونی در فصول مختلف توسط افراد دارند در بازار داخلی و خارجی تقاضای این محصول بسیار بوده و برای خرید و فروش برای آنها بسته بندی متناسب با ساختار و برند تولیدکننده در نظر می گیرند. کارخانه کارتن سازی انواع کارتن لمینتی، فلکسویی و کارتن صادراتی را در ابعاد، طرح چاپی و مدل های متفاوتی برای بسته بندی انواع نوشیدنی های مجاز تولید و چاپ کرده است. شما میتوانید با کارشناسان فروش و مشاورین ما جهت استعلام قیمت کارتن و ثبت سفارش از طریق لینک تماس در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *