جعبه قاشق چنگال – بسته بندی چاقو – پاکت کارد + کاتلری

جعبه قاشق چنگال و چاقو

جعبه قاشق چنگال و چاقو، یک پوشش مقوایی برای محافظت و جلوگیری از خراشیدگی سطح آنها می باشد، آنها را در پک و به اصطلاح دست های ۶ تا ۲۴ نفره بسته بندی می کنند. بستگی به تعداد موجود در هر پک، لایه بندی و جنس ورق های مقوایی جعبه و کارتن بسته بندی مشخص می شود. برای تعداد ۶ تا ۱۲ جعبه مقوایی تک لایه مناسب است اما در دست های ۱۸ تا ۲۴ نفره به صورت سرویس کامل به دلیل سنگین وزن شدن بهتر است از کارتن سه لایه تا هفت لا استفاده کرد در ادامه به ویژگی این بسته بندی برای قاشق چنگال و چاقو می پردازیم.

افراد به صورت روزانه برای سرو غذایی از انواع قاشق چنگال و کارد دم دستی و پذیرایی استفاده می‌کنند که هر کدام نیاز بسته بندی خود را دارند قاشق چنگال و چاقو به صورت ساده و فانتزی تولید میشوند و بنابر ویژگی هایی از این قبیل سبک بسته بندی و طرح چاپی آنها نیز تغییر می کند.

جعبه بسته بندی قاشق چنگال و چاقو

همانطور که گفتیم برای پک ۶ تایی از مقوا تک لایه عموماً استفاده می‌کنند این مقوا در گرماژ بالا و ضخامت مناسب از جنس مقوای ایندربرد می باشد ایندربرد یا مقوای دو رو سفید بافتی منسجم و مقاوم به نسبت دیگر مقوا ها دارد که برای بسته بندی های بهداشتی و جعبه صادراتی محصولات مناسب است، مدل این جعبه بسته بندی دو درب دارویی، زیره رویه، پنجره ای طلق دار و کیبوردی میباشد.

جعبه مقوایی پنجره دار طلقی یک بسته بندی مدرن و پرکاربرد در این مورد است زیرا زیبایی و شکل ظاهری قاشق چنگال و کارد را داخل یک بسته بندی میتوان مشاهده کرد همچنین خریداران این سبک لوازم خانگی و مصرفی خانم هایی می باشند که در انتخاب سخت پسند و ریزبین هستند پس در این صورت یک بسته بندی با طرح و مدلی منحصر به فرد میتواند تاثیر در انتخاب آنها و فروش شما داشته باشد.

دیده شده است که برای ارائه محصولات به بازار داخلی از مقوای پشت طوسی و یک رو سفید نیز بهره میبرند مقوای پشت طوسی نیز مانند ایندربرد قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد و طرح چاپی به دلیل سفید بودن آنها به وضوح برای مخاطب نمایان است.

کارتن چند لایه به دلیل لایه های مقوایی استحکام کافی برای تحمل وزن دست های ۱۸ تا ۲۴ نفره قاشق چنگال را دارد. این لایه بندی مقوای کارتن بسته بندی متغیر است و بنابر درخواست تولیدکنندگان میتوان آن ها را سه لایه، پنج لایه و هفت لایه نیز تولید کرد. برای بسته بندی جعبه های مقوایی ۶ تایی و ۱۲ تایی بسته بندی قاشق چنگال و کارد نیز از کارتن چند لایه بعنوان کارتن مادر جهت جابجایی و حمل و نقل آنها استفاده می‌کنند.

جعبه بسته بندی قاشق چنگال و چاقو

جعبه هاردباکس قاشق چنگال و کارد نیز از آن مدل بسته بندی هاست که برای ست کامل قاشق چنگال جهیزیه عروس در نظر می گیرند همچنین قاشق چنگال های نقره و دارای ارزش مالی که گاهاً بعنوان هدیه از آن استفاده می‌کنند نیز دورن این بسته بندی های لاکچری و خاص قرار می دهند تا ارزش آنها را حفظ کرده باشند.

منقسم بسته بندی قاشق چنگال و چاقو

منقسم یا همان نگهدارنده به یک تقسیم سلولی درون بسته بندی های مقوایی میگویند که به حفظ سلامت محصول کمک می کنند با نظمی که به چیدمان محصولات میدهند هنگام تکان خوردن در جایجایی، بارگیری، تخلیه بار و انبار کردن اجازه نمی دهند آسیب فیزیکی به کالایی وارد شود. قاشق چنگال هایی از جنس استیل، مسی، نقره و غیره با وجود منقسم در بسته بندی با یکدیگر برخوردی ندارند و در نتیجه هیچ گونه خراشیدگی ایجاد نمی شود که سبب کدر شدن ظاهر براق آنها شود، منقسم در این نوع بسته بندی الزامی می باشد.

کارتن بسته بندی جعبه چمدانی و کنسولی

سرویس قاشق چنگال و کارد در تعداد ۱۸ تا ۲۴ نفره و پک کامل مناسب برای مصرف خانگی، رستوران، هتل و هر مکانی که نیاز به وجود قاشق و چنگال دارد امروزه درون جعبه های چوبی با نام کنسولی و چمدانی برای استفاده مداوم قرار میگیرند که این جعبه های چوبی به یک بسته بندی چند لایه مقوایی نیاز دارند تا حمل و جابجایی راحتی داشته باشند این کارتن های بسته بندی از پنج لایه تا۷ لا مناسب حجم و ابعاد این جعبه های چوبی می‌باشند.

چاپ بسته بندی قاشق چنگال و چاقو به چه صورت است؟

چاپ فلکسو و اُفست (چاپ لمینتی) دو شیوه ی چایی ست که برای جعبه و کارتن های بسته بندی از آنها بهره می برند در خصوص بسته بندی قاشق چنگال و چاقو در کارتن های چند لایه از چاپ فلکسو و طرح چاپی تصویری از آنها و مشخصات و نام برند بر روی لایه بیرونی کارتن استفاده می‌کنند. جعبه مقوایی در اکثر مواقع چاپ مناسب برای آن چاپ افست طی فرآیند لمینت می باشد که وضوح تصویر بالاتری به نسبت فلکسویی آن دارد.

جعبه بسته بندی کاتلری (یکبار مصرف)

به بسته بندی تک نفره مقوایی گفته میشود که یک جفت قاشق چنگال یکبار مصرف و در صورت نیاز یک چاقو داخل آن می گذارند. جعبه کاتلری از جنس مقوایی کرافت و ایندربرد در گرماژ پایین و قابلیت انعطاف پذیری برای ایجاد مدل های بسته بندی مناسب بنابر سلیقه ی تولیدکنندگان میباشد، مدل هایی از این سبک بسته بندی را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید. این جعبه های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست جایگزین مناسبی برای نوع بسته بندی پلاستیکی می باشند.


سوالات کاربران عزیز

پاکت بسته بندی چاقو و چنگال دستی ۶ تایی دسته دار هم تولید می‌کنید؟

بله در کارخانه کارتن ساز امکان تولید هر مدل جعبه ای وجود دارد.

جعبه کاتلری از جنس کرافت هست ؟

بستگی به درخواست و سلیقه ی سفارش دهنده دارد برای تولید جعبه کاتلری یکبار مصرف قاشق چنگال از هر مقوایی می توان استفاده کرد.

جعبه بسته بندی دو طبقه مقوایی برای صادرات قاشق چنگال دارید ببینم؟

بله شما می توانید به کارخانه بیایید و در اتاق نمونه ها انواع مختلفی از جعبه های بسته بندی را ببینید.

صحبت پایانی

جعبه بسته بندی قاشق چنگال و کارد از نوع مقوایی با هر چاپی در کارخانه کارتن سازی برای بازار داخلی و صادراتی تولید و چاپ می گردد تولیدکنندگان میتوانند پس از تحقیق و مقایسه قیمت ها با مشاورین و کارشناسان فروش ما تماس بگیرند و کیفیت در بسته بندی و چاپ را با قیمتی مناسب تجربه کنند.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *