جعبه بسته بندی خودکار از جعبه های مقوایی تا کارتن مادر

جعبه بسته بندی خودکار

جعبه بسته بندی خودکار بلافاصله پس از اختراعش تولید شد زیرا یکی از ابزارهای نوشتاری می باشد که به دلیل جوهر مصرفی داخل آن نیاز به یک بسته بندی مناسب و مطلوب دارد. در این نوشته قصد داریم شما همراه عزیز را با گونه های مختلف پک بسته بندی خودکار آشنا نماییم.

خودکار عملاً امروزه در محیط های گوناگون آموزش ، یادگیری و اداری یکی از اقلام ضروری است، به دلیل روان بودن کمک بزرگی برای ثبت سریع ایده ها بر روی کاغذ می‌کند. نوشت افزار ها ابتدا در قرن ششم تا هفتم برای تمرین و یادگیری خط و خوشنویسی استفاده می‌شدند، آن زمان قلم های آغشته به جوهر اینکار را انجام میداد ولی برای نوشتن یک خط نویسنده باید چندین بار قلم را داخل ظرف جوهر فرو میبرد و سپس دوباره شروع به نوشتن می‌کرد این عمل برای آنها آسان نبود در نتیجه فکر اختراع یک قلم همراه جوهر داخل آن به وجود آمد در سال ۱۹۳۸ مخترعان خودکاری نزدیک به مدل امروزی آن خلق کردند.

خودکار جز ابزارهای نوشتاری دم دستی روزمره در زندگی هر کدام از ما میباشد، همین ویژگی هایی باعث شد تا علاوه بر مصرف عمومی نوع هدیه و اختصاصی آن نیز تولید شود، اینکه نام برند خود را بر روی یک خودکار و بسته بندی آن چاپ کنید مانند یک استند تبلیغاتی عمل کرده که همیشه همراه مشتری یا شخص مورد نظرتان خواهد بود. تقاضای خودکار به گونه‌ایست که هنگام تولید به تعداد بالا بسته بندی شده و به مراکز فروش لوازم التحریر مختلفی فرستاده می شود این بسته بندی ها به صورت جعبه مقوایی یا کارتنی میباشد و در صورت هدایای اختصاصی یا تبلیغاتی از مدل جعبه هارد باکس استفاده می کنند.

انواع مقوایی جعبه خودکار

جعبه مقوایی بسته بندی پک ۱۰ تا ۳۰ تایی خودکار بیشتر از جنس پشت طوسی و مقوای ایندربرد بوده و انواع برش بر روی آنها توسط دستگاه لترپرس انجام میگیرد که چند سالی می شود بر روی مقوا برش های خط چین می اندازند که به آن پرفراژ می گویند، فروشنده لوازم التحریر با برش از روی این چین ها یک قسمت از جعبه را باز کرده تا از آن بعنوان یک هولدر خودکار استفاده کند و بتوان خودکارها را از داخلش برداشت. این طراحی ها در مدل و برش جعبه ها میتواند دسترسی فروشنده و مشتری را به محصول شما راحت تر کند و این امر باعث برتری بین رقبایتان خواهد شد، این جعبه ها تا پک ۶۰ تایی نیز در ابعاد و طرح چاپی مورد نظر تولید می‌شوند. مدل دو درب دارویی یا درب دارویی ته قفلی بیشتر برای این بسته بندی تولید می شود.

کارتن مادر بسته بندی خودکار

کارتن مادر یا کارتن های بزرگ برای بسته بندی خودکار به تعداد ۱۰۰ تا ۴۰۰ عدد خودکار یا قرار دادن بچه جعبه بسته بندی انواع خودکار مورد استفاده قرار میگیرد که کارتن مادر آن از جنس مقوا دو رو سفید یا پشت طوسی با ضخامت گرماژ بالا همراه طرح چاپی افست است که تصویر خودکار و رنگ آن را مشخص کرده است. نوع دیگر کارتن خودکار، چند لایه کرافتی می‌باشد که توسط یک برچسب چاپی اطلاعات مربوط به خودکار را بر روی کارتن چسبانده اند.

جعبه بسته بندی خودکار 02

جعبه بسته بندی خودکار مدل هاردباکس

طراحی بر روی این بسته بندی به دو نوع عمومی و سفارشی سازی شده تقسیم میشود، خودکار تولید شده برای مصرف محصلین و افراد شاغل به صورت گسترده و با طرح و نامی ساده میباشد و برای چاپ جعبه بسته بندی از یک مسیر پیروی می کنند اینکه تصویری ازیک خودکار با رنگ، تعداد و درج مزایای آن بر روی جعبه چاپ میکنند اما سبک هدیه و تبلیغاتی بودن آن که داخل هارد باکس همراه منقسم قرار می‌دهند به صورت خدمات پس از چاپ طلاکوب، برجسته کردن و غیره می باشد.

جعبه هارد باکس خودکار در دو مدل کشویی و کیبوردی برای  بسته بندی محصول نوشتاری تولید می گردد و بیشتر برای روان نویس ها و اصطلاحا خود نویس ها در نظر گرفته میشوند.

سوالات متداول

برای حمل خودکار به تعداد بالا کارتن چند لایه مناسب است؟

بهتر است از کارتن سه لایه استفاده کنید زیرا خودکار در تعداد بالا درون یک کارتن وزن زیادی ندارد.

بسته بندی مقوای ایندربرد تا وزن چند تعداد خودکار را تحمل میکند؟

بهتر است برای تعداد بالا گرماژ مقوا را نیز به نسبت بالا ببرید و از کارشناسان فروش ما راهنمایی لازم برای بسته بندی و تحمل وزن جعبه را دریافت کنید.

من یک فروشنده لوازم تحریر هستم برای دسترسی آسان مشتری به خودکار ها استند مقوایی می خواهم آیا جنس ایندربرد برای آن مناسب است؟

بله، مقوا ایندربرد مقوایی با مقاومت کافی برای این نوع مصارف مورد استفاده قرار میگیرد و شما می توانید استند مورد نیاز خود را با هر طرح چاپی از ما بخواهید.

حرف آخر

پس از مطالعه تمامی صحبت ها باید گفت که بسته بندی مقوایی در انبار گردانی و قرار دهی داخل قفسه های یک فروشگاه می تواند مانع از خشک شدن جوهر و خرابی توسط تابش آفتاب شود و همچنین تعداد معین شمارشی به شما دهد و از آسیب های فیزیکی به بدنه ی خودکار جلوگیری کند و در پایان میتواند در تعداد بالا خودکارهای مختلف را در چهارچوبی مشخص نظم دهی نماید.

شما می توانید برای هر مدل و جنس بسته بندی در تیراژ بالای ۱۰۰۰ عدد با کارخانه کارتن سازی از طریق شماره تماس و راه های ارتباطی دیگر مانند پیام رسان ها ارتباط برقرار کنید و نیاز بسته بندی خود را برطرف نمایید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *