پک هتلی چاپدار | جعبه بسته بندی ملزومات بهداشتی هتل

پگ هتلی 01

پک هتلی ملزومات بهداشتی برای هتلداران و مسافرین محترم یک مسئله مهم و نشان دهنده ی اعتبار و اصالت یک هتل اقامتی می باشد. افراد در طول مسافرت های داخلی و خارجی زمانیکه به مقصد می رسند یا قصد توقف در یک شهر، کشور را دارند برای استراحت و انجام امور بهداشتی و شخصی، هتل های اقامتی یکی از گزینه های انتخابی می باشد.

هتلداران در خدمات دهی می‌کوشند تا برترین ها را برای مسافران هتل پیاده سازی کنند و در این باره با یکدیگر به رقابت می پردازند و به دنبال این می‌باشند تا هتل و خدمات دهی آن را در چشمان مهمانان هتل متمایز کنند.

امکانات ضروری و رفاهی هتل

فراهم کردن امکانات رفاهی هتل راهی آسان و تاثیرگذار برای برجسته شدن در مجموعه رقابتی بین هتل داران است. این امکانات رفاهی مانند یک زنجیره به یکدیگر وصل هستند. محصولات هتلی که در هر اقامتگاهی وجود دارد برای سالم ماندن و حفظ شکل ظاهری نیازمند بسته بندی محافظ و زیبا می باشند. در ادامه همراهمان باشید تا انواع بسته بندی های محصولات و ملزومات هتلی را با هم بررسی کنیم و تاثیر آنرا بر هتلداری متوجه شویم.

برای مسافرین تازه از راه رسیده، بهداشت و حمام جزو مواردی ست که انتظار دارند در بهترین شکل ممکن امکانات مربوط به آن برایشان در دسترس باشد. محصولات بهداشتی استفاده شده در هتل برای حمام به نسبت نوع عامیانه آنها با شکلی متفاوت و ابعادی کوچکتر تولید می‌شوند و دارای بسته بندی ویژه و گاهاً با طرح چاپی نام و برند هتل می باشند.

این ملزومات و محصولات بهداشتی شامل :

  1. صابون و شامپو سر و بدن
  2. مسواک و خمیر دندان
  3. کلاه حمام
  4. دمپایی یکبار مصرف

هر کدام از این مواردی که نام بردیم مستلزم بسته بندی مدرن و ایمن هستند تا در عین نشان دادن اصالت و به روز بودن یک هتل، نگهداری محصولات داخل آن برای هر مدت زمانی بدون هیچ گونه آسیبی امکان پذیر باشد.

جعبه پک بهداشتی هتل

جعبه بسته بندی ملزومات هتلی از نوع بهداشت فردی در مدل های دو درب دارویی، پنجره ای طلق دار از جنس مقوای ایندربرد و کرافت، به صورت تک لایه و با برش لتر پرس ساخته و تولید می‌شود که برای سرهم کردن و جعبه سازی از لب چسب جهت اتصال دیواره ها استفاده می کنند.

مقوای ایندبرد به دلیل استحکامی که در خاصیت بافت استخوانی خود دارد در گرماژ های متفاوت، مناسب انواع بسته بندی محصولات بهداشتی میباشد. کرافت نیز از نظر بهداشتی، زیبایی و مدرن بودن در دنیای امروزی برای هر بسته بندی میتوان از آن استفاده کرد.

چاپ جعبه ملزومات هتلی

هر دوی مقواهایی که برایتان نام بردیم توانایی چاپ پذیری و نمایش را در صورتیکه از چاپ افست استفاده کنید، دارند. چاپ افست بر روی مقوا کوچکترین جزییات را نیز به وضوح نشان میدهد و چاپی مناسب برای محصولات سایز کوچک هتلی می باشد تا بتوانید به جزییات چاپی محصول خود بپردازید.

البته اکثر هتل داران بزرگ و موفق برای محصولات و بسته بندی لوازم هتلی خود از چاپ نام هتل و لوگوی تجاری بر روی جعبه های مقوایی استفاده می‌کنند. چاپ فلکسو نیز برای طرح های چاپی ساده و کسانیکه در بسته بندی و دریافت جعبه زمان کمی دارند، مناسب باشد.

پک هتلی + جعبه لاکچری

برای اینکه هتل شما در بین رقبا ویژه باشد و نامش بر سر زبانها بیوفتد باید به روز و ایده پرداز باشید تا مسافرین خود را هربار با طرحی خلاقانه غافلگیر کنید. به دلیل اینکه بسته بندی اولین ارتباط افراد با یک محصول میباشد  شما می توانید محتویات بسته بندی را در همان کیفیت همیشگی نگه دارید اما بسته بندی را هر بار تغییر دهید تا چشم مسافرین با طرحی خاص و به روز روبرو شود.

جعبه پنجره ای طلق دار یکی از مدل بسته بندی ست که به تازگی به صنعت چاپ و بسته بندی قدم گذاشته و محصول درونخود را در نگاه اول به مخاطب نشان میدهد که این می‌توانید برای مهمان هتل جالب باشد. استفاده از طرح های چاپی کلاسیک یا شلوغ و خدمات پس از چاپ جعبه نیز سبب توجه افراد به بسته بندی و اهمیت هتل به حضور آنها می شود.

پخش لوازم هتلی و جعبه مقوایی

کسانی که تولیدکننده محصولات هتلی میباشند برای انتقال و پخش لوازم هتلی به تمامی شهرهای یک کشور نیازمند بسته بندی هستند که در طول مسیر آسیب نبینند و هم چنین برای یک هتلدار سفارش ملزومات هتلی همراه با بسته بندی به صرفه تر می باشد تا اینکه بخواهد پس از دریافت بسته بندی شخصی انجام دهد.

 در مواردی هم که برای هتلدار چاپ نام هتل و لوگو بر روی بسته بندی اهمیت دارد میتوانید هنگام سفارش این خواسته را بیان کنید تا بصورت اختصاصی جعبه محصولات خود را داشته باشید.

سوالات کاربران محترم

برای محصولات سنگین وزن هتلی کارتن بسته بندی هم تولید می‌کنید؟

بله امکان تولید بسته بندی برای تمامی محصولات هتلی با هر وزنی وجود دارد.

جعبه بسته بندی ملزومات بهداشتی هتل ضد آب هم میشه؟

بله شما می توانید جعبه های بسته بندی خود را توسط روکش سلفون مات یا براق عایق بندی کنید.

کارتن مادر بدون چاپ برای پک بهداشتی هتلی مجزا جهت هر بار سرویس دهی به اتاقها هم تولید دارید؟

بله شما میتوانید ابعاد مورد نظر و راهنمایی های لازم را با کارشناسان فروش ما از طریق تماس در میان بگذارید تا به شما مشاوره رایگان در راستای انتخاب بسته بندی مناسب ارائه دهند.

صحبت نهایی

تولید و چاپ ملزومات هتلی در قالب جعبه مقوایی بهداشتی، لیبل های چاپی و کارتن بسته بندی از جنس مقواهای پر کاربرد با یک طراحی منحصر بفرد میتواند به یکی از نقاط قوت شما در جذب مهمان برای هتل تبدیل شود. پس به آن بی توجه نباشید!

کارخانه کارتن سازی اینجاست تا با انواع مدل و طرح های بسته بندی شما را در پیشرفت و موفقیت کسب و کارتان همراهی کنید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *