کاور بسته بندی الویه و انواع دور پیچ + باند رول چاپی

کاور و دورپیچ بسته بندی سالاد الویه

کاور بسته بندی الویه و انواع دورپیچ های چاپی که شامل نام برند، نوع محصول و لوگو شرکت تولیدکننده می باشد. در ادامه با آنها آشنا خواهید شد و تفاوت در روند تولید، طرح چاپی و جنس به کار برده شده در ساختن هر کدام را برایتان خواهیم گفت.

کاور بسته بندی الویه | دور پیچ محصولات غذایی چیست؟

کاور و دور پیچ برای محصولات غذایی و خوراکی از جنس مقوای بهداشتی ایندربرد و گلاسه یا کرافت میباشد و در مواردی که بسته بندی محصولات غیر خوراکی انجام میشود از نوع مقوای پشت طوسی استفاده می کنند. کاور ها یک اندازه معین برش خورده از یک مقوا می باشند، کاور از دو سمت باز بوده و بعد از بسته بندی توسط چسب، منگنه سر هم می شوند. گاهی دیده شده که در طراحی این کاورها از سبک چفت شدن پیروی کرده اند یعنی دو سمت کاور درون یکدیگر چفت میشوند.

کاور تلفظ فارسی کلمه انگلیسی (Cover) به معنای پوشش می باشد و به دور هر بسته بندی یا محصولی که مدنظرتان باشد به اصطلاح پیچیده می شود به دلیل ماهیت کاغذی و مقوایی بودن، چاپ پذیر می‌باشند و می توان هر طرح چاپی را بر روی آنها با استفاده از دستگاه چاپ به اجرا در آورد.

کاور بسته بندی نیاز به چاپ دارد؟

بستگی دارد کاور و دور پیچ برای بسته بندی مختص چه محصول، کالایی، مواد غذایی و یا خوراکی باشد. تشخیص بسته بندی الویه در طعم های مختلف نیازمند طرح چاپی ست که توسط خریدار قابل شناسایی و در نهایت انتخاب برای خرید باشد.طرح چاپی روی کاور و دور پیچ میتواند هر سبکی از چاپ باشد بعنوان مثال چاپ سرتاسری نام برند و تصویری از محتویات بسته بندی که نشان دهنده ی الویه مرغ، الویه کالباس و یا گوشت باشد.

چاپ باندرول بسته بندی سالاد الویه

شاید برایتان سوال پیش آید که باندرول چیست و چه کاربردی دارد ؟ باندرول به مقوای چاپی می‌گویند که به دور بسته بندی و یا ظروف پلاستیکی، آلومینیومی و مقوایی قرار گرفته تا هنگام ایجاد استحکام در بسته بندی به وسیله ی طرح چاپی تبلیغات برند شما را نیز انجام دهد. اگر می خواهید چاپ باندرول شما خوانا، شفاف و رنگی باشد از نوع افست برای این کار استفاده کنید.

انواع کاور در بسته بندی

کاور تمام عرض : دور پیچ مقوایی که تمام عرض یک بسته بندی محصول یا مواد خوراکی مانند الویه نامی نو و بسته بندی الویه آماده چیکا و غیره را در بر میگیرد کاور تمام عرض نامیده می‌شود.

باندرول مرکزی : کاور یا باندرول که فقط قسمتی از بسته بندی را تحت پوشش خود قرار میدهد و اصولاً در مرکزیت جعبه میباشد باندرول مرکزی نام دارد.

سوالات کاربران

باندرول چاپی براق از جنس چه مقوایی ست ؟

باندرول و کاوری که حالت روغنی و براق دارد از جنس مقوای گلاسه میباشد.

برای جعبه فست فود ، کاور چه جنسی مناسب است؟

بستگی به سلیقه و بودجه شما دارد اما ویژگی چاپ پذیر بودن مقوای ایندربرد، گلاسه و پشت طوسی به دلیل یک رو سفید بودن برای طرح چاپی شما دارای اهمیت است.

قیمت کاور بسته بندی الویه چگونه محاسبه می شود؟

بر اساس جنس مقوا، ابعاد، نوع چاپ و طرح چاپی، تیراژ، قیمت دورپیچ و کاور را ارزیابی می‌کنند.

جمع بندی

بسته بندی الویه با انواع کاور و مسیر تولید آنها را همراه نوع طرح چاپی سعی کردیم در این مطلب برایتان جمع آوری کنیم تا قبل از ثبت هر گونه سفارش در این باره اطلاعات کافی داشته باشید. کارخانه کارتن سازی توانایی تولید هر کدام از این کاور ها را با استفاده از متریال باکیفیت دارد اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید بهتر است با مشاورین و کارشناسان فروش ما از طریق تماس در ارتباط باشید.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *