معرفی شرکت آوین کارتن

شرکت آوین کارتن

شرکت آوین کارتن یکی از کارخانجاتی است که سال ها در زمینه چاپ و بسته بندی فعالیت مستمر دارد. این شرکت با تولید بسته بندی های مقوایی و کارتنی که برای بازار داخل و صادرات تولید میشود به یک برند معروف در میان کارتن سازی ها مطرح شده است که این را مدیون رضایت و نگاه مشتریان خود میداند.

شرکت آوین کارتن چه شرکتی میباشد؟

شرکت آوین کارتن در زمینه چاپ و بسته بندی و تولید پک های کارتنی و مقوایی فعالیت میکند. این شرکت با سال ها تجربه در زمینه تولید، طراحی و فروش، باشگاه مشتریان بسیاری را در بازارهای داخلی و همچنین تولیدکنندگان محصولات خارجی و صادراتی به خود اختصاص داده است.

همانطور که میدانید بسته بندی های کارتنی و مقوایی در حال حاضر از سایر بسته بندی ها بیشتر تولید میشوند و همچنان نیز تولیدشان رو به افزایش است.

این پک ها به دلیل بازیافت پذیری بالایی که دارند و از آنجایی که بعد از مصرف و رها شدن در طبیعت آثار مخرب زیست محیطی نداشته و تجزیه میشوند، طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.

بسته بندی خلاقانه کفش

هم چنین در کنار این موضوع، داشتن قابلیت چاپ پذیری بالا و نداشتن محدودیت در چاپ طرح و رنگ به یکی از بهترین و مناسب ترین بسته بندی ها برای معرفی برند و جلب توجه مشتریان تبدیل شده است.

این شرکت با داشتن تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در زمینه تولید کارتن و جعبه مقوایی توانسته است بسته بندی های مدرن و جذابی را به تولید برساند که با کیفیت خوبی که دارد هم نقش محافظت از کالا را به خوبی ایفا کند و هم با شیک بودن ظاهر آن، موجب فروش بیشتر محصولات گردد.

در آوین کارتن چه بسته بندی هایی برای محصولات تولید می گردد؟

کارتن سازی و جعبه سازی آوین کارتن انواع پک های مقوایی و کارتنی را با توجه به نیاز مشتری تولید می نمایند. این بسته بندی ها معمولا با توجه به نیاز مشتری و خود محصول تولید میشوند.

تولید و ساخت انواع کارتن ها همانند: کارتن میوه و صیفی جات، بسته بندی خرما شیک، پک های قطعات الکتریکی و اکترونیکی، لوازم خانگی، انواع کارتن های پستی در سایزهای مختلف و غیره در مدل های فلکسویی و لمینتی از مواردی هستند که در این شرکت برای تولیدکنندگان ساخته میشوند.

مرتبط بخوانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات صادراتی

همانطور که گفته شد این جعبه ها با توجه به صادراتی بودن، وزن، ابعاد، حجم و تیراژ محصول به تولید میرسند.

مثلا برای میوه و صیفی جات صادراتی معمولا از کارتن های سه لایه و پنج لایه استفاد میشود که تحمل وزن های بالا را داشته باشند یا بعنوان مثال صادراتی بودن آنها باعث میشود که از کارتن های لمینتی برای فروش و جلب توجه بیشتر استفاده شود.

در عوض برای عرضه کالایی مثل زعفران معمولا از جعبه های مقوایی در وزن های پایین استفاده میکنند. زعفران از محصولاتی است که در حجم و وزن های پایین بسته بندی میشود و اکثر مواقع برای آنان از جعبه های مقوایی با مقوای ایندربرد گرماژ بالا استفاده میشود.

چاپ پذیری و خدمات پس از چاپی که برای این بسته بندی ها استفاده میشود، شکل ظاهری آنان را به قدری زیبا و جذاب میکند که تاثیر خوبی در فروششان بگذارد.

پس در کارتن سازی آوین کارتن شاهد تولید انواع و اقسام بسته بندی های کارتنی و مقوایی هستیم که میتوان برای انواع کالاها در بازارهای داخلی یا صادراتی استفاده نمود.

هر کارتن سازی شامل بخش های حیاتی است که بدون آنها خط تولید یک کارتن سازی هیچگاه راه نمی افتد. بخش هایی همانند طراحی، تولید و فروش از ارکان اصلی یک کارتن سازی معتبر و به نام میباشند.

تولید

در این قسمت نیروهای انسانی به کمک دستگاه های پیشرفته و ضروری این حوزه، تولید و ساخت انواع بسته بندی ها را انجام میدهند.

فرآیند آن، از مراحل نخست تولید ورق آغاز شده و در پی آن برش ورق، چاپ، دایکات و در نهایت چسباندن جعبه به پایان میرسد که در نهایت منجر به ساخت جعبه و کارتن های بسته بندی میشوند که قرار است محصول موردنظر درون آن به بازار داخلی و صادراتی عرضه شود.

در این بخش کار با انواع دستگاه های لب چسب، دایکات، تسمه کش، لمینت ساز و غیره مهارت ضروری محسوب میشود و کارکنان می بایست کار با این دستگاه را بلد بوده و برای استفاده از آنها آموزش دیده باشند.

طراحی

طراحی کردن جعبه و بسته بندی ها می بایست در نهایت دقت انجام گیرد که با کمترین بی توجهی ممکن است جای تیغ ها یا قرارگیری لوگوی موردنظر در جای بدی از کارتن و جعبه در تیراژ بالا باعث ضرر به کارتن و نارضایتی مشتری شود.

پس فعالان حوزه طراحی می بایست قبل از هرگونه فرآیند چاپ، طرح را با مشتری چک کرده و تایید را از وی بگیرند. برای پک های کارتنی و مقوایی دو نوع چاپ مرسوم است که اکثرا کارتن و بسته بندی ها با این چاپ ها در بازار دیده میشوند.

چاپ فلکسو و افست. کارتن های فلکسویی به دلیل محدودیت در طرح و رنگ بیشتر مشتریانی را شامل می شوند که برای جابجایی و حمل و نقل محصولات در بازارهای داخلی یا کارتن های پستی برای ارسال مرسولات استفاده می گردند.

اما در نوع افست با توجه به قابلیت های چاپی بالا و خدمات پس از چاپ اعم از: طلاکوبی، سلفون، یووی، برجسته سازی که میتوان روی آنان اعمال کرد، کارتن های لمینتی تولید میشوند که اکثر برای بسته بندی کالاهایشان اهمیت داد و در بازارهای داخل و انواع محصولات صادرتتی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش

این بخش از کارتن سازی، با افراد و مشتریان بسیاری سر و کار دارند. برای سفارش و خرید بسته بندی کالاهایتان، اولین بار با این بخش وارد مذاکره میشوید.

کارشناسان این حوزه اطلاعات ضروری را برای تولید جعبه که شامل ابعاد، نوع محصول، وزن، حجم و تیراژ از شما گرفته و بسته بندی هایی که میتوان برای کالا شما تولید کرد را پیشنهاد میکنند.

اگر شما اولین بار است که می خواهید برای محصولاتتان بسته بندی تهیه کنید، اصلا نگران نباشید. کارکنان فروش شما را در جهت انتخاب بهترین بسته بندی به طور کامل و جامع راهنمایی خواهند کرد و بعد از تایید شدن از سمت شما ثبت سفارش را انجام داده و بعد از پرداخت از سوی مشتریان عزیز، بسته بندی هایتان وارد مرحله تولید میشوند.

این سه بخش از قسمت های جدانشدنی یک کارتن سازی موفق میباشند که کار هریک به یکدگیر مرتبط است. یعنی سفارشات از طریق بخش فروش گرفته شده و به سمت طراحان بسته بندی میرود که بعد از تاییدیه نهایی طرح و رنگ وارد مرحله تولید شده و آماده ارسال به دست مشتریان خواهد شد.

استعلام قیمت آنلاین چگونه انجام میگیرد؟

نحوه محاسبه قیمت طبق یکسری از فاکتورها انجام میگیرد. عواملی مثل: ابعاد (طول، عرض و ارتفاع)، تیراژ، نوع ورق مصرفی، چاپ و خدمات پس از آن در قیمت نهایی یک بسته بندی تاثیر گذار است.

این موارد را میتوانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعبه حضوری در اختیار کارشناسان فرو ش قرار دهید تا برایتان استعلام قیمت انجام دهند.

مرتبط بخوانید: استعلام قیمت آنلاین جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

نکته جالبی که بهتر است بدانید آن است که شرکت آوین کارتن با داشتن صفحه ای در خصوص استعلام قیمت آنلاین در وب سایت رسمی خود کار مشتریان را راحت تر کرده است به گونه ای که خیلی ساده با پر کردن فیلدهای ضروری میتوان استعلام قیمت آنلاین برای انواع جعبه های بسته بندی گرفت و آنها را با یکدیگر مقایسه کرد.

بانک قالب دایکاتی کارتن چیست؟

این بانک قالب از ایده های بسیار جالبی است که کارتن آوین برای کاهش هزینه ها در تولید جعبه و کارتن بسته بندی برای مشتریانش به ارمغان آورده است.

میدانید که برای تولید یک جعبه و کارتن بسته بندی در ابعاد مدنظر نیازمند ساخت قالب هستیم. با توجه به مدل بسته بندی و ابعاد گسترده جعبه قالب هایی روی چوب با خط تیغ های معین ساخته می شوند تا شیت ها توسط آنان برش بخورند.

حالا طرز استفاده از این بانک قالب رایگان اینگونه است که مشتری با وارد کردن ابعاد بسته بندی خود و هم چنین معین کردن تلرانس (بازده عددی) کم یا زیاد بودن آن را مشخص میکند، و در این صورت نزدیک ترین قالب رایگان به او پیشنهاد میشود تا از آن برای تولید بسته بندی هایش استفاده کند و هزینه ساخت قالب را بپردازد. این قالب ها برای مدل هایی مثل کیبوردی، تلسکوپی،  چهار درب، ته قفلی، لنتی و سبدی میباشد.

مزیت این بانک قالب برای مشتریانی است که می خواهند اولین تجربه خود را در فروش یا ارسال محصولاتشان تجربه کنند و استفاده از قالب رایگان به کم تر شدن هزینه های تولیدی کمک میکند.

آوین کارتن با داشتن تمامی نیروهای انسانی گفته شده در بخش های فروش، طراحی و تولید به همراه تجهیزات مدرن و دستگاه های پیشرفته روز دنیا، بهترین و باکیفیت ترین بسته بندی های را تولید میکند. این شرکت سعی دارد با استفاده از متریال مرغوب اولیه و مهارت کارکنان در تمام زمینه ها، رضایت مشتریان را در پی داشته باشد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *