نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو شامل کارتن و جعبه در مدل های چهار درب آمریکایی، کیبوردی، درب دارویی و هر سبک نوینی که تولیدکنندگان تجهیزات و قطعات یدکی خودرو برای محافظت از کالا و محصولات به بسته بندی مناسب نیاز دارند، اغلب این محصولات خودرویی به نقاط مختلف […]

نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو

نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو شامل کارتن و جعبه در مدل های چهار درب آمریکایی، کیبوردی، درب دارویی و هر سبک نوینی که تولیدکنندگان تجهیزات و قطعات یدکی خودرو برای محافظت از کالا و محصولات به بسته بندی مناسب نیاز دارند، اغلب این محصولات خودرویی به نقاط مختلف دنیا ارسال می شود که در راستای همین امر انتخاب یک بسته بندی مهم بوده و تولیدکنندگان با در نظر گرفتن نیاز و مشخصات محصولشان نوع و مدل بسته بندی را سفارش میدهند. جعبه و کارتن بسته بندی قطعات خودرو با که طرح چاپی لمینتی و فلکسویی پوشانده شده یک استراتژیک برای برند سازی می باشند.

کیفیت متریال اولیه نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو با محصول شما کاملا مطابقت داشته و عموم مردم جذب بسته بندی می شوند که استحکام کافی با چاپی گویا دارد. مقاومت بسته بندی نکته ای مهم در جعبه و کارتن قطعات لوازم خودرو می باشد چرا که عموماً دارای وزن سنگین، ساختار فلزی و حساس به ضربه می باشند و برای جلوگیری از آسیب و خسارات احتمالی باید بسته بندی مطلوب، مقاوم و ایده آل انتخاب کرد. چاپ سرتاسری لوگو و نام برند یکی از مرسوم ترین نوع چاپ در این سبک از بسته بندی می‌باشد که توسط دستگاه افست و فرآیند لمینت انجام میگیرد.

چاپ فلکسویی نیز برای بسته بندی های سایز بزرگتر میباشد ولی در مواردی دیده شده که تولیدکنندگان ترجیح می‌دهند حتی برای بسته بندی های سایز کوچک نیز اط این چاپ استفاده کنند چرا که از نظر هزینه به صرفه تر و از لحاظ زمان، سرعت بیشتری به نسبت مابقی چاپ ها دارد. تصاویری که مشاهده می‌کنید نمونه کارتن بسته بندی قطعات خودرو که توسط کارتن ساز تا به امروز تولید و چاپ شده است. جعبه و کارتن بسته بندی از باکیفیت ترین مواد اولیه ساخته می شود، مقاوم در برابر آب، جذب روغن و مناسب برای ذخیره و چیدمان در انبار و قفسه های فروشگاهی می باشد.