بسته بندی چای

بسته بندی چای در طراحی های مختلف

بسته بندی چای در انواع کارتنی و مقوایی به تولید میرسد. توجه داشته باشید که مدل های مقوایی معمولا برای وزن های کمتر از 2 کیلو استفاده میشوند و برای حجم های بالاتر بهتر است از بسته بندی کارتنی استفاده شود.

ادامه مطلب

کارتن گوجه صادراتی

کارتن گوجه صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

کارتن گوجه صادراتی در انواع سه لایه و پنج لایه تولید میشود. گوجه فرنگی از محصولاتی است که صادرات آن به کشورهای دیگر نرخ بالایی داشته و ایران نیز یکی از کشورهای صادر کننده به نام در زمینه میوه و صیفی جات میباشد که اگر سطح نوع بسته بندی را ارتقاع دهد این صادرات افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب

خرید جعبه کفش ارزان با کیفیت

خرید جعبه کفش ارزان با کیفیت

خرید جعبه کفش ارزان با کیفیت یکی از ویژگی هایی است که هر تولیدکننده کفش به دنبال آن میباشد. داشتن یک بسته بندی مناسب که در کنار کیفیت و شکل ظاهری جذاب صرفه اقتصادی داشته باشد میتواند هر تولید کننده ای را برای سفارش در تیراژ بالا به صورت عمده وسوسه کند.

ادامه مطلب

شرکت آوین کارتن

معرفی شرکت آوین کارتن

شرکت آوین کارتن یکی از کارخانجاتی است که سال ها در زمینه چاپ و بسته بندی فعالیت مستمر دارد. این شرکت با تولید بسته بندی های مقوایی و کارتنی که برای بازار داخل و صادرات تولید میشود به یک برند معروف در میان کارتن سازی ها مطرح شده است که این را مدیون رضایت و نگاه مشتریان خود میداند.

ادامه مطلب

تأثیر کارتن پستی در صنعت پست و ارسال مرسولات

تأثیر کارتن پستی در صنعت پست و ارسال مرسولات

تأثیر کارتن پستی در صنعت پست و ارسال مرسولات بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که بهترین و امن ترین نوعی که میتوان مرسولات را به دست مشتریان و مصرف کنندگان رساند، بسته بندی آنها در جعبه و کارتن های پستی است.

ادامه مطلب

کارتن خرما

کارتن خرما

کارتن خرما یکی از بسته بندی هایی است که در کنار آن انواع کفی خرما، کارتن مادر و بچه جعبه به تولید میرسد. جعبه های خرما را میتوان با بهترین کیفیت و زیباترین طراحی ها برای صادرات با سایر کشورها به تولید رساند.

ادامه مطلب

کارتن کیوی

کارتن کیوی

کارتن کیوی برای بسته بندی کیوی در انواع و اشکال مختلف تولید می شود. کیوی میوه فصل پاییز و زمستان است و بدلیل داشتن ویتامین سی  فراوان، در این فصول مصرف زیادی دارد. بسته بندی این میوه نیز حائز اهمیت می باشد زیرا پک کردن کیوی از خراب شدن و لهیدگی جلوگیری می کند.

ادامه مطلب

کارتن و جعبه بسته بندی سیب

کارتن سیب

کارتن سیب یکی از وسایلی است که برای بسته بندی انواع سیب درختی مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی برای نگه داشتن همه محصولات لازم است که درمورد سیب نیز این مورد صدق می کند زیرا اگر این میوه بسته بندی نشود در طی مسیر دچار آسیب می شود. پس باید یک پک مناسب برای این میوه خوشمزه و پرطرفدار تهیه کرد.

ادامه مطلب